Shadowban

  • Toto téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 5 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #8243
      Hero
      Host

      Tak já nevím, ale IV Go jsem naposledy použil před půl rokem a za poslední 2 měsíce mám už po třetí shadowban. Lítám pracovně po celém světě a poslední dobou se mě děje tento scénář jako dnes: dopoledne spokojeně chytám vše v Madridu odpoledne odlet do Prahy po příletu zapnu pogo a ejhle z pokémonů vidím jen plevel z 1 generace a z 6 pokestopů na dohled v nerby jen 2. Kolega co letěl se mnou tak měl hned několik pokémonů 3 generace jen to zapnul zároveň se mnou a jak říkám už se mě to stálo 3x i v obráceném směru což zamrzí když člověk odletí třeba do Ameriky a zjistí že má shadowban takže si bizona nechytí myšleno jako příklad. Docela by mě zajímalo jak jsou na tom v tomto případě ghousti asi v pohodě chytají vše a trestá se zas jen poctiví kteří jen častěji cestují nebo nevím jak to Niantic posuzuje ale docela mě to začíná s.. t

    • #8252
      Hero
      Host

      Dík moc zjistil jsem, že mě tam vyseli ještě nějaké mapy co kdysi ukazovali výskyt pokémonů a ještě cosi tak jsem tomu odebral přístupy tak snad už to bude v pohodě. Na odbanování jsem taky napsal, ale moc nevěřím, že by mě aspoň odepsali za co jsem to dostal tak uvidíme.

    • #10050
      Hero
      Host

      Nj teď jak byl Mareep day jsem byl zas jednou doma tak sme po obědě s dětmi vyrazil že nachytáme nějaké ovečky do jdem na náměstí zapnem a co obě děti shadowban a to pogo hrají jen když jsem doma a jdu s nimy já ovečky viděl oni ne tak sme to vypli a šli na zmrzlinu ale bylo na nich vidět že jsou pěkně zklamaný GG Niantic

    • #10056
      MartialApple
      Host

      Zvlastni opravdu. Mozna se deti nekde ve skole nechaly zlakat na nejake figle od spoluzaku a treba zkusily nainstalovat ruzne aplikace ba je uz nebo Nevim. Ale to, ze se v mem okoli lita jak o zavod a vesele si hrajou dal, tak to nechapu. Jako pro me absolutni vymrdanost a stale jsem totalne nasrany… nezbyva mi nez pockat tyden a potom to snad bude ok. Jestli mi to jeste nekdy vyskoci, tak se na tu hru muzu opet na rok nebo nadobro vysrat.

    • #10071
      Hero
      Host

      Spolužáci je nemohli zlákat protože nemají ještě vlastní mobily když jdem spolu na lov já hrám na služebním jedno dítě na mém soukromém a druhé na manželčiným proto říkám že nechápu jak to má Niantic nastavené

    • #10086
      oscar
      Host

      Me zacala vyskakovat tabulka, ze hra nemuze nacist herni data.
      Je pravda, ze na jednom telefonu hrajeme s detma.
      Ale mam to ja jedno dite, druhe nic nedostalo. Nechapu??

    • #10088
      MartialApple
      Host

      Shadowban lze dostat i za to, ze si obcas prepnes dva ucty na stejnem mobilu? Protoze ja mam druhy ucet low level a tim jsem se taky presvedcil, ze mam shadowban na main uctu

      • #10114
        petr
        Host

        no, tusim, ze je proti pravidlum vlastnit vice uctu.. dovedu se tedy představit, ze niantic dostane pocit, ze to je druhy ucet a ze za to da ban..

    • #10115
      MartialApple
      Host

      U nas ve meste chodi blazni s dvema mobily nebo tablety a zadny postih nedostali. Normalne hrajou 2 ucty, proto tady tvrdime, ze ten niantic musi mit vymrdano v hlavach. A to jsem jeste daval donate a nekde jsem cetl, ze i na to se prihlizi. Do jake miry je to pravda nedovedu tvrdit, ani se s nikym nebudu prit. Preci jen jde o prachy, zejo…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook