Shadow ban

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Lukas a poslední změna proběhla před 3 týdnů, 3 dny.

• Autor

Cumajdan

Ahoj,
    Teď sem dostal shadow ban a vůbec nevím za co. Jediné co používám, tak je CalcyIV, za což se ban nikdy nedával. Nemám rootlej telefon a mám po celou dobu hraní, něco přes dva roky, jenom jeden účet.
    Stalo se něco podobnýho někomu z vás?

• #15066 Odpověď

lelenka

Nebude to souviset spíše s vypuštěním 4 generace? Je to divné, zkus delet a nový instal.

• #15078 Odpověď

Cumajdan

Myslíš něco ve smyslu. Vypustili sme gen 4, tak tady máš shadow ban aby sis nemyslel. Psal jsem na podporu, že si myslím, že mi hondali neoprávněně, ale klasický se nikdo neozývá.

• #15079 Odpověď

petr

a nepodelala se ti GPS a neskakalo ti to na velkou vzdalenost?
      android nebo iphone? iphonisti maji ted asi nejake mensi problemy…

• #15081 Odpověď

Čumajdan

Ne, všechno mám v pohodě. Jediný co mě napadá je, že když sem nastupoval do šaliny, tak sem hru nevypl a jenom sem uspal mobil a jak sem z ní vylezl, tak sem mobil zase probral. Ale to by bylo docela brutál, za tohle dostat ban.
        Jinak teda pro upřesnění, mám první strike z toho jejich novýho systému hlídání podvádění.

• #16211 Odpověď

Lukas

Tak za tohle ban nikdy nedostaneš, hraju pravidelně než jdu na vlak, jezdím cca 60km, hru vždy uspím, zapnu ve stanici kde mají pokestopy či arénu a opět uspím, po vystoupení jen probudím

• #15082 Odpověď

Čumajdan

Jinak mám Android.

• #15086 Odpověď

bejbisek123

Ahoj, bude to zrejme novinka – trest za Calcy IV, jsem na tom uplne stejne. Ocekavam, ze casem se podobnych zprav vynori vic. Ano, nikdy se to netrestalo, ale to se zrejme zmenilo po posledni aktualizaci hernich podminek… Zatim ignoruji a uvidim, co se stane. Az prijde skutecny ban, dam vedet 🙂

• #15098 Odpověď

Cumajdan

Teď mi Niantic odpověděl. Účet nemám zabanovanej. Asi prostě bug.

• #15130 Odpověď

Oscar

Kam to presne pises, mel jsem taky tabulku a dneska zmizela, chci se od nich ujistit jestli to plati nebo to je bug. Diky. Jak ta tabulka ban se ma ukazovat dlouho?

• #15141 Odpověď

Čumajdan

Jak se má ukazovat dlouho to nevím. Ale já sem se na tu reklamaci dostal přes ni. Úplně dole byl odkaz na stránky, kde bylo vysvětlení, co znamená první, druhej a třetí strike a úplně dole byl odkaz na reklamační formulář. Ale jak se na tu stránku dostat bez odkazu z té tabulky netuším. Její adresu si nepamatuju.

Odpovědět: Shadow ban
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook