Jak se dostat na gym

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Jak se dostat na gym

  • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Mysakusak a poslední změna proběhla před 6 roky a 5 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #3665
      Teruu
      Host

      Asi je to absolutne stupidni dotaz, ale… Jsem Valor a stojim pred lvl 10 Valor gymem. Mam nejakou sanci se tam dostat aniz by mi napr. Instinct jednoho pokemona sundal?
      Napadlo me, kdybych ten gym trainla, jestli by ten nejslabsi zmizel. Diky za odpovedi👐

    • #3702
      drago
      Správce

      V současné době to nejde. Uvidíme co se bude dát dělat až Niantic gymy upraví.

    • #3720
      Russulagrisea
      Host

      Přesně tohle bych uvítal!!! Dovolit trénovat i 10kové gymy s tím, že po naexpení klasických 10000 odpadne nejslabší a já budu mít místo. Další motivační prvek pro powerupování pokémonů, aby člověk zvýšil své šance ve hře NEJSLABŠÍ MÁTE PADÁKA.

      • #3724
        samotm
        Host

        Jenže Niantic už několikrát chránil slabší hráče, takže tohle očekávám, že nebude. Navíc pokud půjde dát do gymu jen jednoho pokemona stejnýho druhu, tak ti expení moc nepomůže, protože hi CP pokemon už v gymu bude.

    • #3752
      Mysakusak
      Host

      Funguje gymhuntr …

    • #3727
      samotm
      Host

      Jenže ten bude mít těžko vyšší CP než poslední pokemon v gymu. A aby automaticky odpadl poslední a tys tam dal slabšího pokemona by byla blbost.

    • #3732
      Russulagrisea
      Host

      Furt lepší být nejslabší, než kolem sebe vidět samé zavřené desítky.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook