Scizor

  • Toto téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #2151
      Pokeking
      Host

      Mám u domu hnízdo Scyther, takže už mám kolem 80 candy, zajímá mě jestli je to dobrý bojovník?

    • #2152
      Čumajdan
      Host

      Mám ho jenom do sbírky.

    • #2153
      M. Husak
      Host

      Dej mu Metal Coat a snad by se dal pouzit …

    • #2155
      SaviourSavi
      Host

      Mám Scytera 93 IV. Vytunil jsem si ho na max a už je čekám na metal coat.

    • #2158
      CertTom
      Host

      Já sice nemám tak dobré IV, ale zato mám u Scizora oba ocelové útoky. A těmi utlučeš jakéhokoli Rhydona nebo Golema. Horší použití by bylo, kdybys dostal kombinaci broučího a temného útoku.

      Jaký útok dostaneš (pokud je mi známo), nejde ovlivnit. Nebo snad existuje mechanismus, jak útoky předpovědět nebo ovlivnit? Ještě minulý týden jsem si myslel, že to má každý pokeš předpovězeno. Ale nemá. Chytili jsme minulý týden s dcerou úplně stejného (myslím) Pidgey (shodné útoky, jeho level i čas a místo odchytu). Cvičně jsme ho oba evolvovali a výsledné útoky byly úplně jiné. Donedávna jsem útokům nevěnoval skoro žádnou pozornost. Kamarád mi ale ukazoval svoji armádu útočníků a vysvětlil, co dokážou. Na povyšování pak tráví poloviční čas.

    • #2170
      Pokeking
      Host

      Já mám scythera 2060 CP a 84% metal coat mám a candy cca 90, tak jsem zvědavý. Mám ještě jednoho 94% ale ten má jen 1350 CP a to asi nemá smysl.

    • #2178
      SaviourSavi
      Host

      V Brně sů na denisových sadech

    • #2280
      BudsfrTBO
      Host

      Jo lihnou se hodne. 30 vajec, 7x Scyther.

    • #2272
      chienblanc
      Host

      To neni nic tak zvlastniho. Ja jich mam 5 a Sun Stonu 10 🙂 Ale vyhazovat je se mi zatim taky nechce, i kdyz jich pouziju sotva par.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook