rozdíl útoku/obrany v závislosti na CP

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře rozdíl útoku/obrany v závislosti na CP

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 6 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #3229
      RasputinS11
      Host

      Tak mě napadlo, když powerupuju pokemony, tak z jejich základních statů se zvedají jen životy, nebo ty jsou aspoň vidět. Jaký je pak tedy rozdíl u pokemona, když je CP 1500 nebo 2000, tedy kromě životů? Zvedá se mu nějak i útok a obrana? Nevíte? díky za info

    • #3235
      Mysakusak
      Host

      Priznam se ze nevim, take by mne to zajimalo. Subektivne pri boji mi pripada, ze se zdviha I utok, ale to muze byt jen pocit z toho, ze pokes dele vydrzi a tudiz utoky odpali vickrat …

    • #3237
      WallZmar
      Host

      Koukněte na vzorec pro výpočet CP, Drago ho sem někam dával (stejně jako vzorec pro výpočet Damage). Zjednodušeně řečeno, útok, obrana a výdrž zůstávají, ale pro výpočet CP se násobí počtem powerupů (do lvl 30 dva na level, tedy 60, vše nad lvl 30 násobit 1/2, takže pro lvl 34 počítejte počet powerupů jako= (30*2)+(4*2):2=32. Takže tím že se násobí vsechno, tak se vlastně zvedá všechno…

    • #3238
      WallZmar
      Host

      Pardon, má to vyjít samozřejmě 64… CP = (Uto + UtoIV) * (Obr + ObrIV)^0.5 * (Vyd + VydIV)^0.5 * lvlk / 10 * pp. Uto – útok (attack)
      UtoIV – IV útoku
      Obr – Obrana (defence)
      ObrIV – Obrana IV
      Vyd – Výdrž (stamina)
      pp – Počet Power UP (2 na level)
      lvlk – konstanta pro level
      Konstanta pro level se mění s rostoucím levelem.

      1 – 10 – 0,009426125469
      11 – 20 – 0,008919025675
      21 – 40 – 0,008924905903 jen je nutno pro lvl 30+ počítat počet powerupů jak jsem psal výše, a nemusí se upravovat konstanta

    • #3245
      RasputinS11
      Host

      Takže laicky řečeno, stejný pokemon s vyšším CP má taky vyšší útok i obranu? životy jsou jasné.

    • #3246
      WallZmar
      Host

      Když pokémona posílíš (zvýšíš CP), tak mu posílíš i útok a obranu

    • #3260
      Mysakusak
      Host

      Videl jsem verzi bez lvlk a pp. Jinak redseno stejny co mas ty s temito hodnotami rovnymi 1. Jen ten vzorec navic resi ze minmum je 10.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook