Registrace přes Google account

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Aktualizace, novinky a události Registrace přes Google account

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Sebastian a poslední změna proběhla před 1 měsíc.

• Autor

Leira18

Ahoj, mám založený Pokemon Go účet přes synchronizaci s mým Google účtem..bohužel mi odešel starý telefon, a tak jsem si pořídila nový, nainstalovala appku..ale když jsem se chtěla přihlásit tak mi to nenabízelo možnost přihlášení pomocí Google (telefon je jinak normálně synchronizovaný přes stejný účet jako byl starý)..
    Jediná možnost, jak se do appky dostat bylo registrovat se Pokemon Trainer Club a vytvořit si tak úplně nový účet.
    Máte s tímto někdo stejnou zkušenost? Proč je to takto komplikované?? Máte někdo nějaké informace o tomto „novém systému“? Přijde mi to celkem nanic, muset si založit nový účet, i když už ten starý mám..a hlavně, vůbec nenabízet už možnost resgistrace pomocí Google účtu..

• #8761 Odpověď

welby

Mě pomohlo na novém telefonu odinstalovat Pokemony a pak tu aplikaci nainstalovat znovu. Potom už tam byla možnost i přihlášení se přes google účet. Proč to nešlo hned napoprvé po instalaci netuším…

• #10036 Odpověď

Tomaspohunek123

Tomaspohune

• #10858 Odpověď

viola švanygová

• #10864 Odpověď

Vita

Záleží, co po instalaci vyplníte v apce hned po startu. Hlavně jde o datum narození. Pokud tam dáte hodně nízký věk, tak to nabídne pouze Trainer Club (pro děti). Stačí tam dát třeba datum narození, tak aby vám bylo 18 a více let. (Možná stačí i méně – přesně to nevím). Pak už tam nabídne i ten Google účet. Nově by to mělo nabízet i Facebook účet, pokud jste si dříve nastavili propojení.

• #11380 Odpověď

Pertex81cz

Dobrý den sem 10letý kluk který se musí registrovat,

• #11381 Odpověď

petr

zalezi co je nejen za vek v pogo ale i za vek v googlu.
    myslim, ze se nekde mluvilo o 13 letech – idealni je udelat 18 let a nemas problem.. sice je to podraz, ale kdo si zkousel pridat na pogo svoje nezletile dite normalne, mi da asi za pravdu, ze je to tak komplikovany, ze to ani nedodelas – naposledy jsem tohle resil v sobotu s jednou maminkou – po 2 hodinach to vzdala a udelala synovi falesny datum narozeni…

• #11709 Odpověď

Vladimir

291333

• #11710 Odpověď

Vladimir

291333

• #14603 Odpověď

Štěpán

Ucet pls

• #14604 Odpověď

Štěpán

Ucet pls