Registrace přes Google account

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Aktualizace, novinky a události Registrace přes Google account

• This topic is empty.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 vláken odpovědí
  • Autor
      Leira18
      Host

Ahoj, mám založený Pokemon Go účet přes synchronizaci s mým Google účtem..bohužel mi odešel starý telefon, a tak jsem si pořídila nový, nainstalovala appku..ale když jsem se chtěla přihlásit tak mi to nenabízelo možnost přihlášení pomocí Google (telefon je jinak normálně synchronizovaný přes stejný účet jako byl starý)..
      Jediná možnost, jak se do appky dostat bylo registrovat se Pokemon Trainer Club a vytvořit si tak úplně nový účet.
      Máte s tímto někdo stejnou zkušenost? Proč je to takto komplikované?? Máte někdo nějaké informace o tomto „novém systému“? Přijde mi to celkem nanic, muset si založit nový účet, i když už ten starý mám..a hlavně, vůbec nenabízet už možnost resgistrace pomocí Google účtu..

• #8761 Reply
      welby
      Host

Mě pomohlo na novém telefonu odinstalovat Pokemony a pak tu aplikaci nainstalovat znovu. Potom už tam byla možnost i přihlášení se přes google účet. Proč to nešlo hned napoprvé po instalaci netuším…

• #10036 Reply
      Tomaspohunek123
      Host

Tomaspohune

• #10858 Reply
      viola švanygová
      Host

• #10864 Reply
      Vita
      Host

Záleží, co po instalaci vyplníte v apce hned po startu. Hlavně jde o datum narození. Pokud tam dáte hodně nízký věk, tak to nabídne pouze Trainer Club (pro děti). Stačí tam dát třeba datum narození, tak aby vám bylo 18 a více let. (Možná stačí i méně – přesně to nevím). Pak už tam nabídne i ten Google účet. Nově by to mělo nabízet i Facebook účet, pokud jste si dříve nastavili propojení.

• #11380 Reply
      Pertex81cz
      Host

Dobrý den sem 10letý kluk který se musí registrovat,

• #20766 Reply
        better than you
        Host

KYS

• #11381 Reply
      petr
      Host

zalezi co je nejen za vek v pogo ale i za vek v googlu.
      myslim, ze se nekde mluvilo o 13 letech – idealni je udelat 18 let a nemas problem.. sice je to podraz, ale kdo si zkousel pridat na pogo svoje nezletile dite normalne, mi da asi za pravdu, ze je to tak komplikovany, ze to ani nedodelas – naposledy jsem tohle resil v sobotu s jednou maminkou – po 2 hodinach to vzdala a udelala synovi falesny datum narozeni…

• #11709 Reply
      Vladimir
      Host

291333

• #11710 Reply
      Vladimir
      Host

291333

• #14603 Reply
      Štěpán
      Host

Ucet pls

• #14604 Reply
      Štěpán
      Host

Ucet pls

• #16030 Reply
      Sebastian
      Host

Sebik2009
      2009

• #18441 Reply
      Denis
      Host

Je to dobrá hra.

• #18442 Reply
      Denis
      Host

Je to v poho hra.

• #20234 Reply
      Ralf
      Host

Zdravim. Porad mam problemy s prihlasenim pres facebook maji porad vypadky a chtel bych svuj ucet prevest na google jde to?

• #20291 Reply
      Lukáš Matějka
      Host
    • #20292 Reply
      Lukáš Matějka
      Host
    • #22695 Reply
      Šimon Havlíček
      Host

123456@

• #22696 Reply
      Sim9n