Řazení dle HP

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 6 roky a 7 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #1657
      KoJirka
      Host

      Chtěl jsem se zeptat, k čemu je v Pokemon Go v seznamu chycených pokémonů možnost řazení dle HP? Podle mě to řadí stále podle CP a nikoli podle HP. Přitom podle HP by se to taky hodilo…

    • #1675
      welby
      Host

      KoJirka: Myslím, že je to přesně tak, jak jsi napsal na konci příspěvku. Řadí se to podle %HP a pak podle CP. Pokud máš tedy u všech pokémonů 100% zdraví, tak to odpovídá řazení dle CP.

      Už jsem na to slyšel více stížností, že řazení podle HP nefunguje, ale je to jen tím, že asi většina z hráčů předpokládá, že by řazení podle HP mělo řadit dle nominální hodnoty HP a ne %HP. Pak by ta Blissey byla na prvním místě.

      Takto je to dobré jen pro kontrolu těch padlých pokémonů, protože je člověk vidí pohromadě na konci seznamu.

    • #1677
      gwahir
      Host

      Díky za vysvětlení, bylo mi to divné a psal jsem i Nianticu (překvapivě bez odezvy). No takhle je to v podstatě na Pikachu.

    • #1682
      CertTom
      Host

      Tím ušetříš revive. Když posílíš mrtvolku, tak se ti stanou dvě věci. Zvýší se ti CP, ale i HP. To HP se někdy zvýší třeba jen o jediný bodík. Ale ve chvíli, kdy není HP = 0, jde o živého pokeše. Takže nemusíš ho oživovat, ale stačí mu podat některý z lektvarů. Ale hodí se to spíš u těch, které bys povyšoval i bez toho, protože samozřejmě platíš hvězdným prachem.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook