Raid, prvni zkusenost

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Raid, prvni zkusenost

  • Toto téma obsahuje celkem 37 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Mysakusak a poslední změna proběhla před 6 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 22 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #4028
      MaStr807
      Host

      Ahoj, tak co jak dopadli vase prvni najezdy ? u me celkem zajimave 😀 boje jsem se ucastnil jako jediny, souperem byl magicarp 😀 😀 D: cp asi 1150 , samorejme jsem ho v klidu porazil a dostal jako odmenu 1x golden razz berry a moznost chytit si magicarpa (cp 111 a iv po odchyceni asi 75procent) , takze celekm zbytecnej raid 😀

    • #4032
      Tomáš
      Host

      Před chvílí jsem si zkusil první Raid.
      Byl jsem (zřejmě) jediný účastník.
      Boss byl Bayleef 4300.
      Sejmul jsem ho jedním Vaporeonem 2700
      Pak jsem toho Bayleefa chytil, měl CP 708

    • #4034
      MaStr807
      Host

      a jine odmeny co si dostal ? kolik mel ten chyceny IV ? kolik EXP ?

    • #4036
      RajauCz
      Host

      Já jsem jel sám vaporeon 16057 cp…
      Nešlo to!

    • #4040
      peter sadecky
      Host

      ja som išiel sám na gengara 19000 cp, časove sa to proste nedalo dať

    • #4042
      Zdeneček
      Host

      Můj první byl tyranitar 36000 a dostal jsem na prd… neskutečně 😢

    • #4044
      verycora
      Host

      Dneska jsem byla sama na Muka v Kladně – CP přes 11000, většinou Rhydonama jsem ho umlátila k smrti.. 🙂 Chytla jsem ho, konečné CP 1508, IV 80, OF 100%, DEF 95%… Tak nějak nevím …

    • #4045
      m
      Host

      Electrobuzz cca 11000 ve dvou jsme ho usteikali Vapikama vcelku za nejakych 40s (2 vapici 2800 umreli). Vypadlo 3x rare candy 2x golden malina) ziskal jsem 13 bilych pokebalu 5 za porazeni bose, 3 za obranu, 2 za to ze ro byl mnou obsazeny gym a 3 za to ze jsme byli z jednoho tymu s druhym utocnikem??? Zajimave je ze bile pokebaly nejsou v batohu tak nevim zda koncem raidu nejsou zahozeny. Elektrobuzze jsem chytil na prvni pokus CP 1235 IV 91

    • #4046
      ivankor
      Host

      Machamp 19350 jsem sám. 2x pokus 2x prohra na čas.

    • #4048
      PivoRammy4
      Host

      Raidili jsme Tyranitara asi 32K, když přišel 7 člověk, tak jsme ho už dali, ale pak ho stejně chytili jen 2 😀

    • #4050
      Pepazdepa
      Host

      já jsem dal raid palmičku,sám, nepamatuju se kolik měla cp, buď 20000 nebo 12000, byla tam dvojka :), zabila mi tyranitara a vzala půlku z dragonita, pak odchyt na druhý míček. Má přes 1600. Podle appraise má až druhý nejlepší hlášky.

    • #4054
      RajauCz
      Host

      Mám dojem že raid jde jen jednou denně, pokud ne tak mne opravte, ale myslím že ano…

    • #4059
      Sargon
      Host

      Ja som dal vcera dole raid Magmara 11000.Dostal som nejake items a moznost odchytu. Potom mi ponuklo zadara raid na Vaporeona 16000. To som dostal na prdel kvoli casu. Tak neviem. Casove je to narocne. Uz to nevyzera na zabavu, ale na pracu na plny uvazok.

    • #4060
      Sargon
      Host

      Ja som dal vcera dole raid Magmara 11000.Dostal som nejake items a moznost odchytu. Potom mi ponuklo zadara raid na Vaporeona 16000. To som dostal na prdel kvoli casu. Tak neviem. Casove je to narocne. Uz to nevyzera na zabavu, ale na pracu na plny uvazok.

    • #4107
      sevanan
      Host

      otázka je jestli se Ti při dalším Raidu nepřičtou ty nevyužité z předchozího Raidu. Zkoušel někdo?

      • #4109
        m
        Host

        Domnívám se, že ne to bych jich měl už přes 20 a při posledním raidu to ukazovalo 12.

      • #4115
        Mysakusak
        Host

        Neprictou. Je to i na helpdesku ..

    • #4108
      sevanan
      Host

      Jinak mě hrozně štve, že ty Raidy nejdou i v noci nebo brzo ráno. Přes den jsem v práci a ani nevím co kde běží 🙁

    • #4125
      Čumajdan
      Host

      První, druhá i třetí zkušenost skončila errorem při začátku souboje. Fakt mě to nebaví. Nevíte jestli to Niantic nějak řeší nebo povedlo se někomu se toho zbavit a dostal se do raidu i když před tím mu to psalo error?

      • #4126
        Akeno
        Host

        Mě to napoprvé hodilo error ale druhý a třetí pokus už dopadly dobře, takže zbavit se toho dá.

        Možná to bylo tím že tehdy když mi to házelo error tak jsem stál kousek od gymu a tak možná zablbla GPS. Druhý a třetí pokus jsem si stoupl přímo do té stopky a šlo to normálně.

      • #4130
        Čumajdan
        Host

        Teď sem k tomu konečně něco našel. Ale prý to není řešení pro všechny. V nastavení data a času se na nastavit automaticky ze sítě. Dnes u nemám ale raid pas. Tak musím na vyzkoušení počkat si zítřka.

    • #4111
      Techlovec
      Host

      Chci se zeptat jestli jde na gimu trénovat. Nikde jsem nenašel jestli to jde. Já osobně jsem to zkoušel a nešlo mi to.

      • #4148
        Čumajdan
        Host

        Nejde, není jak. Psal to aji Drago v článku, že medaile za tréning bude jenom suvenýr.

    • #4154
      Zveba
      Host

      dnes raid boss MUK 11200cp umlácen Tyranitarem cp 3450 cp a chycen Muk IV 96 procent.
      Má někdo zkušenosti jak se dostat do skupiny a nebo jak ji založit před utokem na bosse?????

    • #4156
      mildavil19
      Host

      Jo sejít se je největší problém , zvlášť na malém městě , já už proto založil skupinu na face a dávám dohromady lidi abychom mohli sundat čtyřkového bosse ve třech co chodíme je to škoda pasu

    • #4158
      Zveba
      Host

      Má někdo zkušenosti jak se dostat do skupiny a nebo jak ji založit před utokem na bosse?????
      co přesně odkliknout poté co použiju raid pass a vidím zobrazené další hráče ????????

    • #4371
      Zviera
      Host

      Prosim vas o radu.skousel jsem raidovat a trosku me to stve jelikoz kdyz koukam na videa jak si lede davaji lvl 2 a dostanou na to 175sec a me to dava porad 75sec.nevite proc?dekuji za rady.

    • #4416
      daniel
      Host

      Ahoj mám dotaz když mi v raidu zabíjí všechny moje pokemony tak mě to hned vyhodí nebo čekám jestli ho dají ostatní a když jo tak jestli ho pak mohu taky chytat? nemá s tím někdo zkušenost😁

      • #4418
        Mysakusak
        Host

        Muzes pokracovat v bitve s dalsimi 6ti pokemony. Vyhodi te to jen kdyz cela skupina nestihne dostat bosse v casovem limitu. Pak to ale muzete vsichni skusit znova bez propaleni passu …

    • #4098
      Russulagrisea
      Host

      Já se obávám, že ty premium pokebaly nejdou schovávat.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 22 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook