Problém s přihlášením přes google

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Problém s přihlášením přes google

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel oimls a poslední změna proběhla před 4 roky a 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #19638
      Petr F.
      Host

      Ahoj, byl jsem přihlášen přes google(22lvl)
      A když mě to odhlasio omylem jsem klikl na new player a zvolil účet od googlu na kterým mám 22lvl. A kdykoli se chci přes něj přihlásit je tam jinej hráč s 1lvl. Jak se přihlásit na to správné jmeno? Šlo by to dohledat ? Nebo je účet pryč ? Díky

    • #19703
      petr
      Host

      zni to, jako by sis prepsal svuj lvl22 ucet na novej, lvl1..

    • #20770
      Soňa
      Host

      Po včerejší aktualizaci Pokémon go, se nemohu přes googl účet přihlásit. Stále se hra jako načítá a nic… Jsem lvl40

      • #20773
        Mildavil19
        Host

        To samé , a nevím co s tím , už jsem vyzkoušel všechno , na jiném telefonu mi to ale jde

      • #20774
        Mildavil19
        Host

        To samé , a nevím co s tím , už jsem vyzkoušel všechno , na jiném telefonu mi to ale jde

      • #20792
        Leoš
        Host

        Dělá mi to také. Už několik dnů zkouším všechno možné. Také lvl 40.
        Nemáte někdo nějaký tip jak na to?
        Vyřešil to někdo?

    • #21130
      oimls
      Host

      Nedaří se mi dnes příklásit na ůčet pořád mi to píše: Unable to authenticate. Please try again. ……….V nastavení jsem dal vynutit vypnutí a vypl jsem i mobil. Zkoušel jsem odinstaloval a znovu nahrát pokemon go hru a pořád to samé.

    • #20838
      Leoš
      Host

      Ano, toto zafungovalo.
      Změnil jsem jméno bez diakritiky a navíc jsem to vyzkoušel v jiném telefonu. Přihlášení začalo opět fungovat.
      Díky moc za radu.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook