Powerbnaka

  • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 5 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #6518
      xsahr
      Host

      Stará mě odešla a rád bych si pořídil na Event a do Prahy a vůbec celkově novou. Jakou doporučujete ze zkušenosti kapacitu/váhu?

      Samozřejmě čím větší kapacita tím větší váha. Při 20.000 mAh už váží zařízení přes půl Kila. tak co je podle Vás oprimum?

      děkuji XS

    • #6530
      sevanan
      Host

      Ahoj, já osobně používám buď pouze 2000mAh jen jako nouzovku jelikož mobil má kapacitu 4500mAh. Pak mám ještě 10000mAh a tu si beru jen když jedu mimo civilizaci, kde vím že celý den nenarazím na zásuvku pro dobytí baterky. Naposledy jsem takhle vydržel celý den na cestách po plážích v Itálii.
      Na zimu bych každopádně doporučil mít větší kapacitu, jelikož se rychleji vyčerpá.

    • #6539
      xsahr
      Host

      Ahoj, tak jsem pohledal a poptal se kamarádů a těch 10.000 mAh je asi Optimum. Jen jsem zvolil Sony. Protože dle testu Xiaomi 20000 má skutečnou kapacitu 12000 a s desítkou je to obdobně.
      Ona z principu baterie nemůže být děsně lehká. 😀 20000 váží půl Kila a 10000 polovinu. Pokud je to víc jak o 10% méně tak je to blbost a reálná kapacita je klidně na polovině toho co výrobce slibuje.

    • #6544
      CertTom
      Host

      Včera jsem si přikoupil jednu powerbanku v Lidlu. Má 10 000 mAh a stála 599 Kč. A hlavně: součástí jsou dva výstupy (pro iPhone i pro ostatní mobily), takže odpadá tahání šňůr všeho druhu a délky.

      • #6547
        Bauch
        Host

        Pokud se jedná o lidl značku (silvercrest a podobně) tak reálná kapacita bude stěží dosahovat 7000mah

    • #6545
      petr
      Host

      no, to mam pak takovy zalozni okolo 2,500mAh s vlastnima dratama a je to dost nestesti. hrozne spatna delka kabelu, blbe se krouti a u jednoho telefonu se uz vykla.. nastesti to ma krom integrovanych kabelu i slot..

    • #6560
      mildavil19
      Host

      Používám xiaomi 16000 a naprostá spokovenost, mám vyzkoušené že vydržím 14hodin chytání

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Hardware a vše co k Pokémon GO potřebujete‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook