Powerbnaka

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  TNT a poslední změna proběhla před 1 měsíc, 1 týden.

• Autor

xsahr

Stará mě odešla a rád bych si pořídil na Event a do Prahy a vůbec celkově novou. Jakou doporučujete ze zkušenosti kapacitu/váhu?

Samozřejmě čím větší kapacita tím větší váha. Při 20.000 mAh už váží zařízení přes půl Kila. tak co je podle Vás oprimum?

děkuji XS

• #6529 Odpověď

petr

ja mam 2x 10,000 a jsem spokojenej. když jdu jen tak nekde, beru lehci xiaomi a když je to na celej den, beru obe.
    xiaomi 10.000 mAh – v CZC za 499 – je prekvapive lehka.
    ta druha si nemuzu vzpomenout – jen je o dost tezsi ale zase ma 2 vystupy.. jeden z nich ma 2A takze pocitove to je lepsi..

• #6530 Odpověď

sevanan

Ahoj, já osobně používám buď pouze 2000mAh jen jako nouzovku jelikož mobil má kapacitu 4500mAh. Pak mám ještě 10000mAh a tu si beru jen když jedu mimo civilizaci, kde vím že celý den nenarazím na zásuvku pro dobytí baterky. Naposledy jsem takhle vydržel celý den na cestách po plážích v Itálii.
    Na zimu bych každopádně doporučil mít větší kapacitu, jelikož se rychleji vyčerpá.

• #6539 Odpověď

xsahr

Ahoj, tak jsem pohledal a poptal se kamarádů a těch 10.000 mAh je asi Optimum. Jen jsem zvolil Sony. Protože dle testu Xiaomi 20000 má skutečnou kapacitu 12000 a s desítkou je to obdobně.
    Ona z principu baterie nemůže být děsně lehká. 😀 20000 váží půl Kila a 10000 polovinu. Pokud je to víc jak o 10% méně tak je to blbost a reálná kapacita je klidně na polovině toho co výrobce slibuje.

• #6541 Odpověď

petr

schvalne to doma zvazim 😀
    ten rozdil mi prijde vic nez 10% – ale je to jinej výrobce a navíc ma 2 sloty, jeden ten rychlejsi.. nevim jestli to muze mit nejaky vliv.. co se tyce kapacity tak mi prijdou stejny – a hadal bych to opravdu spis k tem 10.000.. baterku mam asi 2400 a fakt mi to vyjde na +- 4x do plnejch

• #6544 Odpověď

CertTom

Včera jsem si přikoupil jednu powerbanku v Lidlu. Má 10 000 mAh a stála 599 Kč. A hlavně: součástí jsou dva výstupy (pro iPhone i pro ostatní mobily), takže odpadá tahání šňůr všeho druhu a délky.

• #6547 Odpověď

Bauch

Pokud se jedná o lidl značku (silvercrest a podobně) tak reálná kapacita bude stěží dosahovat 7000mah

• #6545 Odpověď

petr

no, to mam pak takovy zalozni okolo 2,500mAh s vlastnima dratama a je to dost nestesti. hrozne spatna delka kabelu, blbe se krouti a u jednoho telefonu se uz vykla.. nastesti to ma krom integrovanych kabelu i slot..

• #6550 Odpověď

TNT

Zmíním se o alternativě a to je vzít notebook, který má aktivní usb výstup jako usb nabíječku při jinak vypnutém notebooku (bez toho aktivního usb to je horší, při zapnutém notebooku se telefon dobíjí kratší dobu). 🙂 Kolega z práce jednou takhle přišel na raid, v jedné ruce zavřený notebook, v druhé telefon napájený notebookem.
    Přečtěte si něco jak se počítá výkon powerbank a na jaké parametry se máte dívat svetandroida.cz/jakou-powerbanku-vyber-nakup-201607/

• #6560 Odpověď

mildavil19

Používám xiaomi 16000 a naprostá spokovenost, mám vyzkoušené že vydržím 14hodin chytání

• #6546 Odpověď

Bauch

Vše je jednoduše vysvětlené zde: https://www.vlkator.cz/jak-vybrat-powerbanku-a-nenaletet-podvodum/ … článek psal elektrikář který ví o čem mluví a má již své zkušenosti… je zde jednoduše vysvětlené proč powerbanka 20 000mah nemůže stát 350kč a podobně… plus na druhé stránce je i výběr těch nejlepších které lze aktuálně koupit

• #6549 Odpověď

TNT

Zmíním se o alternativě a to je vzít notebook, který má aktivní usb výstup jako usb nabíječku při jinak vypnutém notebooku (bez toho aktivního usb to je horší, při zapnutém notebooku se telefon dobíjí kratší dobu). 🙂 Kolega z práce jednou takhle přišel na raid, v jedné ruce zavřený notebook, v druhé telefon napájený notebookem.
    Přečtěte si něco jak se počítá výkon powerbank a na jaké parametry se máte dívat https://www.svetandroida.cz/jakou-powerbanku-vyber-nakup-201607/

Odpovědět: Powerbnaka
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook