Pomoc prosím

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Mez a poslední změna proběhla před 4 roky a 3 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #18458
      Luke
      Host

      Potřebuji pomoct
      Když se snažím chytnout pokémon tak se mi aktivuje ARmode a nejde mi vypnout
      Vím v pravo nahoře je na to tlačítko a tam mi to napíše,,chcete vypnout ARmode?“dám ano a stejně se nevypne
      Zkoušel jsem i reinstalovat hru ale i tak to nefunguje.
      Pomoc!

    • #18974
      Pavel
      Host

      Dobrý den, jsem nový hráč a vše se teprve učím. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli se dá nějakým stylem zvyšovat a vylepšovat síla útoku a obrany pokémona nebo ne a musím se spokojit s tím jak je. A jestli se také dá Dust získávat i jiným způsobem než chytáním pokémonu a bojovanim raidu či přebírání gymu. Děkuji za pomoc.

    • #18994
      Nikita016
      Host

      Ahoj mám takový problém. Syn má telefon xiaomi redmi 4A. Tento telefon není kompaktibilní s hrou pokémon go. Dosud mu to šlo díky APK Pure, kde jsme dali upgrade vždy po nové aktualizaci a hra šlapadla. Ale dnes mi to přes to nešlo, není tam žádné upgrade, ale u jen open a když to otevru, tak naskočí jen hláška že telefon není kompaktibilní. Nevíte, jestli je jiný způsob aktualizace na tomto typu telefonu? Děkuji

    • #21075
      Mez
      Host

      Mám možná blbej dotaz, ale vyplatí se před vývinem zvyšovat čp na max, nebo je lepší vyvinout pokémona a až pak ho levlit? Ď

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook