Pokémoní armáda

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Pokémoni Pokémoní armáda

  • Toto téma obsahuje celkem 27 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Čumajdan a poslední změna proběhla před 6 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #2029
      Gripen
      Host

      Tak jsem při procházení mých pokešů zjistil zajímavá fakta. Kolik máte vlastně pokémonů s CP vyšším jak 2000? A kolik s vyšším jak 2500?
      U mě je to 121 kusů / 19 kusů. Max CP mám 3090 (Dragonite)
      Jak jste na tom Vy????

    • #2038
      Mandy
      Host

      Stardust, stardust a stardust….stále málo.
      záleží na tom, samozrejme kto je aký level, koľko nachytáš kúskov denne, a do čoho investuješ. ja nemám nikdy dosť :))
      Na začiatku som investovala dust do Vapikov, potom pár pekných Rhydonov, potom som si povedala že bude pekná Bliss ( mám 3 pekné bacuľky od 2000 do 2850, zopar Executorov, dvaja Draci, traja Gyroši…

      Aky si level Gripen?
      Moja odpoved na tvoju statistickú otazku je 58/15. Ty asi posilujes širokú skupinu vhodnú do gymu ? Napiš oblúbencov, jasne okrem toho 3K Dragonita. Moj je Drago 100% 3146, išiel by aj vyššie ale šetrím candy na ďalšieho.

    • #2039
      BluedevilCZ
      Host

      Typl bych ho na lvl 30 až 31. Ja lvl 32 a staty 30/15. Zajimava cisla z mych statistik:
      Total km walked: 1428,77
      Average IV score: 78,8 %
      Total prestige raise: 72 916
      Total prestige drop: 3 019 000 !

    • #2041
      Gripen
      Host

      Jo a dotaz, dá se změnit barva loga. Páč já sem žluťák….

    • #2042
      Welby
      Host

      CP nad 2000 mám u 76 pokemonu, z toho nad 2500 CP mám u 30 kousků

    • #2053
      BluedevilCZ
      Host

      Gripen: Mnooo jsem taky zlutej a proc by si chtel menit barvu?
      Ke statům, pouzivam uz dlouho apku IVfly z googleplay(drive IVstats)
      A znovu to musím napsat, strasne mně vadí totální nedostatek potionů a i proto to ted hraju sporadicky, hra u mě ztraci ucel, je tim otravna(

      • #2055
        Gripen
        Host

        Já nechci změnit barvu týmu, ale té ikonky co máš nad jménem tady na fóru.
        Jinak k těm statům, používám IV Go, a ta tyto údaje nenabízí, tak mě to zajímalo.

        • #2064
          BluedevilCZ
          Host

          IV Go toho moc nenabizi, zkus IVfly!)

        • #2084
          drago
          Správce

          Ikonka (avatar) se generuje podle tvého emailu, který používáš při vkládání příspěvků. Je to jen u emailů, které nemají svého celosvětového Gravatara. Toho si můžeš přiřadit k emailu na http://en.gravatar.com/

    • #2115
      Kacka
      Host

      Ahoj, můžete mi vysvětlit o jakých aplikacích na statistiky to mluvíte, případně jak se používají? Děkuju.

    • #2118
      CertTom
      Host

      Tak jsem se nakonec také dokopal ke spočítání svého stáda. Mám tam 5 kousků nad 3k, 18 mezi 2,5 až 3k a 93 pokešů mezi 2 až 2,5k. Takže 116 nad 2k. Asi už začnu promazávat i tuto skupinku.

    • #2121
      Čumajdan
      Host

      Hm, to by mě zajímalo kde hrajete a kolik hodin tím strávíte denně?
      Hraju od 13. 7. v podstatě denně a mám 0 nad 3000, 8 nad 2500 a 15 nad 2000. Jsem level 32.

    • #2135
      Kacka
      Host

      Tak jsem si tu statistiku stáhla taky, ale proti vám všem jsem herní břídil. Asi bych vás dost rozesmála s výsledky. 🙂 a to jsem na sebe až doteď byla tak pyšná :))

    • #2136
      Kacka
      Host

      Moje statistika je:
      total km walked: 282
      mám 211 kousků: 3 nad 2000, 17 nad 1500, 65 nad 1000
      avg.IV 69,8%
      podle IV: nad 90% 16

    • #2138
      Kacka
      Host

      jo a jestli se to počítá, tak jsem si na začátku hraju od 3.8. vytvořila pro pokémony vlastní databázi, při zadání chyceného kousku mi vyskočila max. CP, druh pokémona, druh útoků a jejich DPS, pak to už Niantic usnadnil, takže už jí nepoužívám. :))

    • #2031
      Gripen
      Host

      Máš pravdu, ale o to mi nešlo. Spíš jen si uvědomil, kolik vývojů a poverupů jsem musel udělat. Šlo mi jen o počty.
      Ať si na levelu 28 nebo 35, tak nemusíš mít výrazný rozdíl v počtu pokemonů nad CP 2000. A to hlavně z důvodů, že můžeš jen relativně úzkou skupinu powerupovat na absolutní max v daném levelu a pak nezůstane dust a candy na ostatní…nebo si držíš relativně vysoké CP u širokého spektra pokémonů a nedrtíš to powerupy na maximum v levelu.

    • #2124
      Gripen
      Host

      To mělo být k Čumajdanovi…

    • #2140
      Čumajdan
      Host

      Ne, sem z Brna. Tady je je to poslední dobou bída. Teď se mi naštěstí vylíhli dva Dratiny po sobě, ale stejně to stačí na Dragonita s CP 2650. Z vodního festivalu bohužel nic nekáplo, krom asi 600 kapřích kokin. Bohužel není pořádnej kapr. Mám dva Gyaradosy ale zatím mají max na 2950 CP. A Rhydoni se mi taky zastavili okolo 2900 CP. Larvitaři se mi vylíhli zatím dva, ale oba mají IV pod 85 %, takže to nemá cenu do nich něco cpát. A Snorlax se mi jeden vylíhl a jednoho sem chytil, takže taky nejsou kokina, tak trčí na 2400 CP. Chansey sem mi taky nepodařilo žádnou pořádnou chytit, takže i když mám kokina na vývoj, tak nemá cenu tu co mám evolvovat a žádná se mi zatím nevylíhla.
      A navíc mi přijde, že od toho co vypustili 2. generaci, tak se přestali vzácní pokemoni objevovat. Bylo to fajn, občas někde na nějakýho dragonita narazit. Sice měl většinou v mém podání CP okolo 200 a byl not likely, ale kokina se z něho hodili.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook