Pokémon GO Adventure Sync a nastavení

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Pokémon GO Adventure Sync a nastavení

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Wander Fox a poslední změna proběhla před 1 měsícem.

• Autor

Mord_KV

Mám prosbu. Už od začátku listopadu řeším synchronizaci mezi Googl Fit a Pokemon GO. Pořád mi nefunguje.
    Nebo spíž funguje podivně. Kroky co jsem ušel se mi někdy započítávají někdy ně, ale vůbec nikdy se mi nepřipočítávají ušlí km do vajíček, buddy, a odměn.

Tak bych se chtěl zeptat jak to máte nastavení a v telefonu a jakém režimu používáte jednotlivé aplikace.

1) Nemůže být ovlivněná synchronizace, že jsem do Pokemon GO přihlášen přes Pokémon Trainer Club, ne přes Google účet?
    2) Musí být pro správné fungování počítání Km vypnutá Aplikace Pokemon Go nebo může být na pozadí?
    3) Je nutné mír zapnutou GPS při používání Google Fit?

Děkuji za odpovědi.

• #20399 odpověď

Wander Fox

Zdravim

Mám stejný problém.
    Snažím se ho vyřešit sám.
    Testuju různé aplikace na chození, porovnávám co nejpřesnější nachozené kilometry v aplikaci, tak i synchronizaci s PoGo a to jak v podmínkách bez GPS a GSM, tak i naopak. (huawei healt, samsung healt, google fit)
    Ikdyž podle všeho PoGo komunikuje jen s google Fit.

Na starém telefonu mi vše fungovalo na jedničku. Samsung J5 2016. Aplikace na chození samsung healt. Přihlášení v PoGo pod google účtem. Google fit sem nainstalivanej neměl. Měl sem jen povolenou časovou osu v google maps. Synchronizace toho co sem nachodil byla 95% – 100%

Nyní vlastním Honor Play a nastávají problémy… A to hlavně v podmínkách kde je slabý GPS a GSM signál. Testováno v práci s oběma telefonama v kapse… Podle starého telefonu sem nachodil 10km+ A podle nového 3km??? Tak tohle fakt ne… Bohužel se mi to nepodařilo doladit. Ani u jedné aplikace na chození (samsung, huawei a google) sem nedosáhnul stejných hodnot jako u starého telefonu se samsung healt, nehledě na adventure sync, ten je vždy kolem 0,5km. Nepomohlo ani vlastní řízení spotreby energie ohledně chodu aplikaci na pozadí, ani s manuálním zapnutí obou aplikací na pozadí, nebo jenom jedné z nic se nezlepšilo, jen to žrálo baterku jako kráva…

Aktuálně testuji synchronizaci v normálních podmínkách (s pokrytím GSM a GPS) Jak u PoGo, tak i u google fit mam povoleno řízení spotřeby. Při nadměrném využívání baterie ukončí chod aplikace na pozadí. (Toto nastavení je většinou výchozí) Zrovna sem se prošel 1,5km a google fit zaznamenal vzdálenost totožnou, už jen čekám na adventure sync v PoGo, protože ta podle mě neprobíhá při každém zapnutí PoGo. Zkoušel sem synchronizaci google účtu a zatim nic. Přičetlo se mi jen prozatím 0,7km, což je vzdálenost kdy sem měl PoGo během tech 1,5km zapnutý.

Dám vědět jak sem dopadl.

Nevíte jak často probíhá Adventrure Sync? Např jednou za hodinu…

Díky za odpověď.
    Wander Fox

Odpověď na: Pokémon GO Adventure Sync a nastavení
Osobní informace:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook