Podvody

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Ostatní Podvody

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Cage1323 a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 4 týdny.

• Autor

Valiboss

Dobry clanek ale synovi se stalo ze mesic sbira pokemony jak blbec a nakonec mu ukradnou ucet prejmenuji pokemony,ukradnou vsechmy potiony,vsechny revainy,vsechny bonusy,prejmenu vas na JA JJSEEM GAAYY. Tohle je urcite povolene chovani hracu podle niantic to je povolene a zmena hesla nefunguje.admini prosrali nekolik 100tisic uctu a prodali je.

• #21036 odpověď

welby

Nevím, o jakém článku je řeč?

Nejsem si jistý, jestli tady došlo k nějaké krádeži. Děcka si kolikrát sdílí účty s kamarádama (není to povolené) a pokud se pak pohádají, tak jim naštvaný kamarád může klidně vymazat vše, co mají v batohu a samozřejmě smazat i všechny pokemony nebo je přejmenovat.
    Že by někdo na účtu všechno smazal a pak ho prodával je dost nepravděpodobné. Jakou cenu by měl asi tak účet, na kterém nic není?

• #21040 odpověď

petr

pochopitelne.. a co by mel asi niantic z toho, ze by psal „ja jsem gay“ – vetsinou je spravne to nejsnazsi vysvetleni – slabe heslo, nebo sdileni hesla s „kamosema“ ve skole – neni to zvlastni, ze se toto deje prevazne detem?
    a ze by niantic radeji prodal ucet, nez ze by tezil z toho, co clovek nacpe do noveho uctu? a jak by to dopadlo, kdyby se provalilo, ze se neco takoveho deje?
    Takze nespamuj celej site konspiracnima teoriema a radsi se synka zeptej, s kym se bavi o heslech – a radsi si zmen svoje hesla..
    a at si mladej radsi zmeni hesla i na robloxu a minecraftu a podobne – pouc ho, co to je „silne heslo“ a ze se o heslech nema ve skole bavit..

• #21087 odpověď

Cage1323

Predevcirem jsem zapl pogo a koukam mam zaply inscence..na nem zbyva cca 5min..mm divny rikam si pak kouknu do invu. A vsechno pryc.. micky vsech 3druhu,revives stones,potions, lur moduly atd.. nikde.. kouknu na pokese a tam asi z 190+- jich mam asi 30 a cca neco kolem 300k stardustu nic. no asi tak 2k. zmizely i pikacoiny asi 460 co jsem si pekne setril.. nastvanej vypinam.. po dalsim zapnuti uz jsem nemel ani berry a jeden obyc micek co jsem jeste pred tim rychle protocil z ps a z pokesu my zustala jen rayquazza,groudon a 5 pikachu. Nechapu.. heslo k nicemu jsem nikdy v zivote nikomu nedal ani nerekl.. je teda pravda ze jsem ten den mel trochu potize s prihlasenim a na.telefon mi prislo upozorneni ze se nekdo snazil prihlasovat na muj G-ucet. Nevim co to bylo za haluz. Vsechny hesla jsem zmenil ale reaktivace uctu trvala do vcerejka. Po novem prihlaseni pres nove heslo jsem pohledl do pokemonu a tam uz nebyla ani rayquazza ani pikachu.. nic.. prazdno.. vsude.. zustal mi jenom jakysy rotvajler co mam jako buddyho a muj vyslapanej 23lvl asi cca za necely tri tydny kdy jsem zacal hrat a pekne jsem se u toho navozil s kocarkem na zajimavy mista. Nevim ted jestli mam smazat ucet a zacit uplne od zacatku a nebo pokracovat dal se stejnym uctem. Nemuzu si nejak rozumne vysvetlit co se stalo.. Komu ze znamich a pratel co taky pogo hraji a nekteri uz od zacatku jsem tuto prihodu popsal jen kroutili hlavou, ze se s necim podobnym nesetkali. A ze by nejaky hacker raketak vysal ucet nejakymu skorotricatnikovi co si pred trema tejdnama z nostalgie stahl pokemoni letsgo hunting nam prijde naprosto absurdni.. Tak se tedy timto prispevkem optavam na nazor.. Diky. Cage

Odpověď na: Podvody
Osobní informace:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook