PAUZA?

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #2116
      BluedevilCZ
      Host

      Cus vsem, tak nejak davam pauzu….to, co mi predvadi niantic uz me nebavi. Aby mi za tyden protaceni pokestopu vypadlo 6 potionu je fakt sila. Porad jen vyhazuju balony,maliny atd. a tocim a tocim…proste neba…davam pauzu, snad to opravi…/

    • #2117
      Akeno
      Host

      Taky jsem si všimlže těch potionů padá málo. Dřív jsem jich měl tolik že jsem nevěděl co s nima a teď mám ustavičně prázdno.

    • #2129
      sadecky peter
      Host

      hmm a čo ak nás to pripravuje na koniec potionov?
      pokemoni sa udajne budu krmiť po novom, či len v gyme alebo celkov nieje známe, možno prídú nové itemy, všetko sa prekope a potiony zmiznú úplne a nahradí ich niečo nové 😀

    • #2119
      Bauch
      Host

      Já mám aktuálně 180 max potionů, 100 hyper potionů a 50 super potionů.. nouzi o ně opravdu nemám, jediné co mi vůbec nepadá z pokestopů jsou pokébally, z většiny toček padne 3x lektvar a 1x pokéball.

      • #2141
        Čumajdan
        Host

        Já to mám přesně naopak. Přes den klidně vyhodím i 200 pokeballů. Není u mě vyjímka, že když mám bonusovej pokestop nebo první pokestop za den, že mi vypadnou jenom pokebally.

    • #2142
      Radek
      Host

      To je zajímavé, já jsem vůbec nezaznamenal takové výkyvy, u mne to padá dobře, neustále mix všeho, rozhodně nemohu říct, že bych trpěl nedostatkem čehokoliv..

    • #2239
      BluedevilCZ
      Host

      D…legracni,nelegracni, jediny, co me este bavilo byly boje o gymy + prochazky a nachozene kilimetry. Podtrzeno a secteno, u nas ve meste, vsechny 4 gymy modry, 6 uroven a vejs, ja jedinej zlutej. Dobyval jsem skoro denne pres celou zimu a sam. Ted na jare nemam potiony, takze dobyvat nemuzu a zapinat hru jen kvuli kilometrum, aby se mi z vaja vylihl zase nejakej looser…D…to uz fakt ne. A velikonocni event?))), bohuzel i ten se mi zda ubohej. Proste u me pauza, dokud se to nekam nepohne. Nevim, jak to kdo hrajete dlouho, ale ja smutne vzpominam na zacatky loni v lete.
      p.s.: laprase mam 4 no a?) Jsou i jini pokemoni, taky me to nastvalo, ale prekous sem to.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook