Padání vejcí z pokestopu

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Padání vejcí z pokestopu

  • Toto téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel CertTom a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #2442
      m
      Host

      Máte někdo nějakou zkušenost kdy padají 2km, 5km a 10km vejce?
      Nějakou závislost na odchozených kilometrech či tak?

      Za celou dobu hraní hry tedy prakticky 9 měsíců mi spadlo maximálně 15x 10km vejce což mi přijde docela málo protože nachodím toho docela dost. Nenašel jsem ani souvislost s nachozenými kilometry (jeden den jsem našlapal 22km a nespadlo ani jedno). Ani souvislost s počtem protočených pokestopů nevidím. Stejně tak jsem zkoušel chodit točit pokestopy kde spawnuje hodně pokemonu a taky nic.

      Jediné co tedy se dá říct, že když už to 10km vejce spadne tak jse to v den kdy mám našlapáno alespoň 5km, ovšem jak už jsem psal naopak to neplatí.

      PS: včera jsem poprvé viděl divokého Jolteona (na radaru)

    • #2445
      Bauch
      Host

      No a teď mi padlo další 10km vajíčko 😀 naposledy jsem ho měl asi před týdnem a půl 😀 takže dnes během 12minut dvě, škoda že sem nemůžu dát screen 😀

      • #2448
        m
        Host

        Předpokládám, že nemáš dnes nachozeno prakticky nic, že?

        • #2449
          Bauch
          Host

          Nachozeno cca 500 metrů 🙂

    • #2451
      majna21
      Host

      Mě poslední dobou padá hodně 10km vajec. Před eventem jsem jich měl 9 z 27.
      Taky jsem měl období, kdy mi nepadly asi měsíc. Ono asi hodně záleží na tom kolik těch vajec líhnete. Čím víc se líhne tím větší šance je na 10km. Jednou mi padly 2 10km ze dvou pokestopů po sobě.

      Nicméně poslední dobou mě ty vajíčka spíše vytáčí samký gligar, pineco a sood

      • #2452
        Bauch
        Host

        Též mi před eventem padaly nějak často, týden před eventem mi jich padlo pět.

    • #2457
      mildavil19
      Host

      Mě padají 10km hlavně brzy ráno od 5 do 6

    • #2458
      Beky
      Host

      Prosím, je normální, že mi za dva měsíce hraní nevypadlo ani jedno 10 km vejce 🙁

      • #2462
        Russulagrisea
        Host

        Normální to je, je to fakt celé náhoda. Já měl po včerejším líhnutí v inventáři 2 volná místa na vejce a dnes z tramvaje jsem cestou do práce vytočil 2 desítky.

    • #2464
      CertTom
      Host

      Také jsem nenašel žádné pravidlo na padání jednotlivých druhů vajíček. To ale neznamená, že nějaké pravidlo neexistuje. Skoro bych si troufnul tvrdit, že úplný RANDOM v tom nebude.

      Je jasné, že opticky nejvíc bude vždy těch 5 km. Dvojky se brzy vychodí a desítky jsou vzácnější. Mám aspoň jeden poznatek z nedávné akce. To jsem si pořídil hodně inkubátorů a pohled na plně obsazenou líheň je moc pěkný (v minulosti jsem to viděl u hráčů, kteří si inkubátory reálně nakupovali). Ten poznatek spočívá v tom, že u vylíhnutých vajíček lze přeplnit batoh.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook