Odznaky (badges)

Domů Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Odznaky (badges)

Zvolené téma obsahuje celkem 34 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Koffing a poslední změna proběhla před 3 měsíců, 2 týdnů.

• Autor

CertTom

Otevírám nové téma týkající se odznáčků (gym badges). Určitě jste si všimli, že u každého nově navštíveného gymu proběhne animace kosočtverce a v seznamu získaných odznaků přibude nový záznam. Je po prázdninách a je tak příležitost k rekapitulaci:

Kolik máte celkem navštívených gymů?

Neřeším teď kvalitu (kolik je zlatých apod.), ale jen množství. Kdybyste nevěděli, kde se dá počet odznáčků zjistit bez zdlouhavého počítání, pak stačí kliknout v listu navštívených gymů na mapku (vlevo dole), kde se ukáže celkový počet. Dá se při pravidelném hraní vystačit s méně než 10 odznaky? A najde se nějaký cestovatel, který už fyzicky navštívil (letci se samozřejmě nepočítají) více než třeba 400 gymů?

• #6405 Odpověď

Bauch

LVL33..Hraju prakticky od vydání hry a aktuálně mám 74 odznaků, od vydání odznaků jsem nikde nebyl ale počítám že pokud by gym badgety byly od začátku ve hře tak jich už určitě přes 400 bude… vzhledem k tomu že bydlím na vesnici se dvěma gymi, tak by mi i ty dva zlaté badgety stačily, do města nejezdím pro itemy nebo na lov, pouze na raidy.. ale je pravda že pokud mám možnost získat další badget tak si pro něj rád zajdu 😉

• #6406 Odpověď

Tomiho420

Lvl 32 mám 171 odznaků. Jsou vůbec k něčemu dobrý?

• #6408 Odpověď

Bauch

Samozřejmě 🙂 proto píši že by mi stačily dva zlaté u nás na vesnici… za bronzový máš jeden item za protočení navíc, za stříbrný dva a za zlatý máš tři itemy navíc

• #6411 Odpověď

Tomiho420

Tim se dost vysvetluje.. dik za novinky 😀

• #6409 Odpověď

Bauch

Jinak v těch ostatních zatím nevidím smysl 🙂 maximálně jako památka kde jsi všude byl 😉 nebo to bude v návaznosti na EX raidy kdy dostaneš pozvánku na raid na gym pouze pokud z něj máš odznak

• #6421 Odpověď

CertTom

Pro samotnou hru nemá počet odznaků vůbec žádný význam. Ty dva vesnické gymy (pokud možno zlaté) by měly stačit. Odznáčky jsou fakt jen do sbírky. Kdysi jsme sbírali známky a (skutečné) odznaky. Dnes někdo sbírá turistické vizitky, pamětní mince nebo hledá kešky. Toto je něco podobného. Není to jen o počtu, ale taky o místech. A mít odznáček třeba z vrcholu Sněžky je super. A mít uctyhodné dvě nebo tři stovky odznaků svědčí o vysoce nadprůměrné aktivitě hráče.

• #6422 Odpověď

CertTom

Pro samotnou hru nemá počet odznaků vůbec žádný význam. Ty dva vesnické gymy (pokud možno zlaté) by měly stačit. Odznáčky jsou fakt jen do sbírky. Kdysi jsme sbírali známky a (skutečné) odznaky. Dnes někdo sbírá turistické vizitky, pamětní mince nebo hledá kešky. Toto je něco podobného. Není to jen o počtu, ale taky o místech. A mít odznáček třeba z vrcholu Sněžky je super. A mít uctyhodné dvě nebo tři stovky odznaků svědčí o vysoce nadprůměrné aktivitě hráče.

• #6418 Odpověď

Leira18

já mám 64 badgů, z toho 20 zlatých a další 3 to mají „za pár“..zatím jsou to jen gymy z nejbližšího okolí ..počítám, že ted se začátkem školy, kdy dojíždím do většího města jejich počet naroste 🙂
    podle mě je to super, že se můžu podívat, kde všude jsem byla..škoda že to nebylo od začátku..měla bych pár pěkných z loňské dovolené, atd.. 🙂 i víc odměn za zlaté se mi líbí 😉

• #6423 Odpověď

CertTom

Těch 20 zlatých je hodně dobrý výsledek. Zatím jsem jich tolik u nikoho neviděl :-). A každý nový odznáček potěší. Naštěstí jsou gymy na většině zajímavých míst (jen málokdy narazím na pěkné místo, kde chybí gym nebo signál).

• #6568 Odpověď

Leira18

děkuji 🙂 od napsání mého komentáře jsem trochu poskočila a zlatých je už 26 🙂

• #6419 Odpověď

Mysakusak

Mam 284 odznaku, level 37. Jezdim po republice na pracovni cesty a vecer mi to nikdy neda – zpravidla vykydlim cele mesto, pokud neni moc velke. Vzdy mne potesi kdyz jsou vsechny gymi stejne barvy, na vsech snorlaxove a synchronne se vrteji :-). Jinak tam kde bydlim, cesta do prace, chata, vse ve zlate.

• #6424 Odpověď

samotm

Level 38 – 268 badges.

Je to snad jediné oživení ve hře. Chybí mi ale i nich dvě zásadní možnosti:

1) přejmenování odznaků – ve většině případů není poznat, odkud odznak je.

2) stav bodů – nechápu, proč není (stejně jako u levelu hráče) vidět, kolik bodů už jsem získal a kolik jich musím získat.

• #6442 Odpověď

petr

gym – gym bez gymu – gymy (uz prosim nepiste gymi – krvaceji mi z toho oci)
    badge – odznak, známka – „mam nove gym badge, novou gym badge“

jinak ja jen 2 zlate, ale par docela „unikátních“ – jakoze cekas pul hodiny nez dostanes slusnej net aby si moh vybojovat, nebo gym, kde jsem byl solo tyden – mam podezreni, ze ten kdo me vykop je tam zakopanej od ty doby a s pokesem uz se rozloucil..

• #6467 Odpověď

welby

Já jich mám momentálně 184 a z toho 12 zlatých. Kupodivu jen jeden zlatý je z okolních gymů. Jinak jsou většinou z menších měst, kterými projíždím cestou k našim. Jeden zlatý odznak se mi podařilo získat na jeden zátah, kdy jsem jen vložil pokémona do gymu mého týmu a on tam vydržel nepřetržitě 22 dnů.

• #6492 Odpověď

samotm

Tak mi to nedalo a říkal jsem si, že musím překonat Mysakusaka 🙂 K dnešnímu večeru mám 307 odznaků 🙂

• #6493 Odpověď

Mysakusak

samotm : Ja se od minuleho postu neflakal, ale vedes o 18 hade :-). Budu muset vyrazit do odlehlejsich casti Prahy neco vyluxovat …

• #6494 Odpověď

samotm

Mysakusak: Já jsem ted na služebce v Brně, tak jsem jich pár přidal 🙂 Z Prahy mi jich chybí moooc. Pohybuju se jenom na východním cípu Prahy.

• #6520 Odpověď

samotm

Mysakusak: 352 🙂 Ať máš nějakou motivaci 🙂

• #6526 Odpověď

Mysakusak

Asi budu muset vyrazit do Brna :-(.

• #6543 Odpověď

CertTom

Cestováním se dá získat odznaků fakt hodně. Sám jich mám po Evropě už krásných 317. A když přidám i ty z USA, pak je to dalších 157.

• #9012 Odpověď

XlXiaoM

410

• #9016 Odpověď

Mysakusak

388 , 24 zlatych . Nejak to flakam 🙂

• #9017 Odpověď

Mysakusak

A kdo mate nejdelsi vydrz v gymu na jeden zatah ? Trumfne nekdo 161 dni 🙂 ?

• #9046 Odpověď

Petr

ja mel po zmene fungovgani gymu nejdyl asi 21 dnu – na okruhu v Brne.. asi nebyla sezona, nebo motoristy pokemoni nezajimaji 😀
      v praze vim o jednom gymu (blizko hostivarske prehrady), kde je tak debilni pokryti, ze mi tam vydrzi pokazdy skoro tyden 😀

• #9035 Odpověď

Honza

Mám 209 dní, 1 hodinu a 46 minut 🙂
    Teď už 47 minut…

• #9038 Odpověď

Mysakusak

To jsi obsadil gym a pak vzal pilku na zelezo a urezal anteny operatoru v okoli 🙂 ?

• #9049 Odpověď

Honza

No, tak nějak to bylo 🙂
    Je to v lesích na Šumavě a je tam fakt mizerný signál. A v létě navíc ještě foukl vítr a zaházel všechny přístupové cesty, takže pokud tam někdo nezaletí, tak to mám doživotně :)))

• #9054 Odpověď

Koffing

Toho bych se nebal. Jsou lepsi destinace kam letet nez doprostred lesu kamsi na sumavu. Ale v lete nejaky turista co bude chodit km te snad vykopne kdyz nebude ve stejnym tymu. Snad tam nemas 100% Blissey na maxu 😀

• #9058 Odpověď

Honza

100% Blissey bych tam nedal ani kdybych jí náhodou měl :). Mám tam nějakou Clefairy, ale když mi jí tam nechají ještě třeba rok, tak mi to vadit nebude – třeba udělám světový rekord a Niantic mě za to odmění nějakou skvělou obludou 🙂

• #9064 Odpověď

Koffing

Kazdopadne az ti ji vykopnou silene ti vyroste defending time na medaili 😀

• #9079 Odpověď

Koffing

Zlaty gym badge a jak ho ziskat jinak nez obranou gymu. Na zlato je treba 30.000 gym bodu. Obranou trva ziskat zlatou neco malo pres 22 dni. Vyhrany raid je 1000 bodu. Vitezstvi v boji je 10% z CP obrance. Krmeni je 10 bodu za candy. Protoceni gymu 5. Z toho vyplyva jak ziskat zlato jinak nez obranou. Jsou gymy ktere se dlouhodobe branit nedaji. Neco malo bodu za vyhrane souboje a 100 bodu za vlozeni mona do gymu.
    30 vyhranych raidu
    3000 krmeni
    6000 protoceni
    Chapu ze nikdo se nevenuje pouze jedne discipline ale kombinace vsech. Jen pro priklad 6 obrancu kazdy 3000 cp to je v prvnim kole 180 bodu. Po boji pocitejme cp vsech na 2000 to je 120 bodu a treti kolo 1000 to je 60 bodu. Vlozeni vlastniho obrance je 100. 10x nakrmit je taky 100 a mezitim 2x protocit za 10. V souctu to vychazi na 570 bodu coz znamena tento postup opakovat temer 60x kdyz bude dostupny raid je to 1570 bodu a bude stacit necelych 20x
    Plne obsazeny gym vlastni barvy muzem pouze krmit a protacet coz v idealnim pripade je 6x10x10 je 600 za krmeni ale nelze to praktikovat neustale z duvodu nedostatku berry. Je skoda ze v gym badgy nejsou cisla ale pouze cara kolik chybi do dalsi urovne. Zlata gym badge je beh na dlouhou trat a hlavne v mistech kde je velka koncentrace hracu a na gymech ktere splnuji podminky pro ex raid

• #9080 Odpověď

Mysakusak

Videl jsem statistiku hracu z „Verified levl 40“ klubu. Gymi prakticky nebrani a neobsazuji. Pokud maji zlate odznaky u gymu tak za raidy a krmeni …

• #9085 Odpověď

Koffing

Tak ono tech 30 raidu na jednom gymu nezni nejak silene ale z vlastni zkusenosti to je trochu na delsi dobu ale na druhou stranu nejsem hardcore L40 hrac. Dejme tomu ze jsou za jeden den na gymu 4 raidy. Dva z toho nestihnu (prace, skola) jeden je nedostupny L4,5 to vychazi na jeden hratelny raid. Coz je prace na mesic. Da se pouzit tracker mozna ma i upozorneni a trochu to zefektivnit. Vikendy, volne dny, stesti na spawn raidu. A obcas utocit a branit. I tak to typuji na 14 dni intenzivniho hrani. U nas mensi mesto a spadove obce vsechno zlaty prevazne obranou uz dlouhou dobu. Ale jde mi o centrum krajskeho mesta kam nechodim kazdy den a tam jsem na stribrnych max do poloviny. Branit se tam dlouhodobe neda tak mi nejlepe vychazeji jen raidy. Ale chodit L1 skoda passu. Ono to chce jen cas.

Odpovědět: Odznaky (badges)
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook