Nové souboje

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel _Fry_ a poslední změna proběhla před 6 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #1075
      Čumajdan
      Host

      Co říkáte na změny v útocích a jejich aplikace ve hře?
      Přijde mi, že nafouknout už tak velký gym (nad lvl 7) je těžší než bylo. S tím jsme zaznamenal větší množství podsekávání gymů nebo se začnou gymy vykrádat. Nevím jestli je to šťastný krok.
      Třeba dnes se mi stalo, že sem nafukoval gym, dostal jsem se do fáze, že mi chybělo cca 20 prestige na další level. Okamžitě se začalo v gymu bojovat, aniž by byl někdo v okolí. Vím, že do té doby jsem nafukoval gym sám. Když se mi podařilo do gymu dostat Pokémona, tak se chvilku nic nedělo a najednou se začalo bojovat a prestige v gymu začala klesat. Musel jsem už jít, takže nevím jak to dopadlo, ale nic bych za to nedal, že sundal posledního a pak tam dostal vlastního.
      Tak jaké jsou vaše zkušenosti s bojem o gym po změnách útoků?

    • #1076
      Fij0n
      Host

      Jelikož snad všechny rychle utoky spomalily tak je to celkem oříšek, už prostě jedním pokemonem 3 nepolozis o zvyšování prestige ani nemluvě. Za mě mínus

    • #1078
      Čumajdan
      Host

      Nevím jak se přesně počítá útok a obrana obránců gymu, jestli nemají nějaké bonusy. Ale přijde mi divný že s Venusaurem CP 2100 a IV 93 % mám v gymu problém porazit Vaporeona s CP 2400. Přitom rozdíl v CP není tak velkej a IV Vaporeona nemůže být o tolik lepší. Ale já s tím Venusaurem prostě nic nedělám. Vaporeon mi bere jedním útok cca 5 % životů a já sotva 1 %. A to sem na něj super efective a on na mě not efective. A to nemluvím o druhým útoku, kdy je mě Vaporeon schopnej sundat na jednu ránu.

    • #1082
      samotář
      Host

      Až doposud jsem většinou vapky smažil bleskočkami a fungovalo to dobře. Ač jsou dle CP slabší, své vodní sestry sundávají a platí i na draky. Jen je třeba pilně jiskřit a neuhýbat. Strojová doporučení typu zubatá žába s kvetoucím ananasem obvykle nefungovala zdaleka tak dobře.

      • #1086
        Čumajdan
        Host

        Asi špatnej Venusaur. Před změnou sem sundal klidně dvě Vapky o cca 800 CP vyšší jedním Venusaurem. Nebyl problém. Na Gyaradose jsem ale pak už taky používal elektrický, ten totiž většinou neměl na travní Nov very efective. Ještě sem na Vapky hodně používal Victreebla a Vilepluma.

    • #1099
      Mandy
      Host

      Podla mna je dost citit ako premenili Vapkom utoky A.Tail a W.Pulse, a naopak posilnenie Hydro Pump. Mam pocit že Jolteonom to teraz ide pomalšie a ťažšie. Tiež som Vapky riešila vyhradne Joltom.
      Všimli ste si zmenu u v Bubble utoku ? Napriklad Poliwrath ? Oslabil z 25 na 12. Kombinácia so Submission/Bojový bývala veľmi účinná aj na Snorlaxa.

    • #1101
      _Fry_
      Host

      U mého jediného a draze vylepšeného Snorlaxe mně štve oslabení útoku Body slam. Dřív to byl jeden z nejlepších útoků a teď to je horší průměr. Nezozumím ale bonusu za útok dle typu pokémona (normální pokémon + normální útok). Jak to vlastně funguje. Je opravu Body slam útok u snorlaxe teď horší??

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook