Nove pokestopy?

Domů Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Nove pokestopy?

Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  petr a poslední změna proběhla před 6 dny, 16 hodin.

• Autor

Kedzi89

Zdar lidi, nevim jestli si uz toho nekdo vsiml ale cestou do prace v Nemecku jezdim kolem jednoho gymu a 2 pokestopu, vse na jednom miste. A dneska rano koukam ze uz tam jsou 2 nove pokestopy. Tak se chci zeptat jestli je mozny ze udelaly nove pokestopy a nebo se mi otevrely nove pac jsem dosahl 30lvl?

• #11576 Odpověď

petr

lvl 30 ti nic neotevre.. zadnej lvl ti nic noveho neotevre.. jenom gymy..
    stopy se pridavaji, ale i mizeji..
    Takze ano, jdou udelat nove stopy – ale zatim ne z PoGo – zatim jen z ingressu – a neni to uplne snadny..

• #11581 Odpověď

Kedzi89

Nejak nerozumim jak chces udelat pokestopy z ingressu, co to je?

• #11606 Odpověď

petr

jak pise mysak..
      Ingress je hra – predchudce pogo.. pouziva stejnou mapu a podobny system stopu/gymu.
      kdyz se dostanes na ten lvl, tak mas moznost navrhovat nova „mista“ – pochopitelne si jen tak nemuzes nafrkat 10 stopu kolem domu – ma to pravidla.. a protoze to dela stejna firma, tak to potom prenesou i do PoGo..
      jak jsem rikal – stopy muzou i mizet..

• #11622 Odpověď

Mysakusak

Ano, ma to pravidla. Nejde frknou pokestop/portal kamkoliv:
        – musi tam byt nejaky zajimavy trvaly lidsky vytvor, kulturniho charakteru
        – musi to byt volne pristupne misto
        Priklady co funguje:
        kostel, krizek, pamatnik, knihovna, detske hriste …

Sance ze navrh projde je kolem 40%. Schvaluji to levl 12 a vyssi hraci … Schvalovani trva i nekolik mesicu …

• #11590 Odpověď

Mysakusak

Pokud jsi dohral alespon 10 level ve hre Ingress (neco jako PoGo ale spise pro dospele), muzes navrhovat umisteni portalu. Vetsina portalu se objevi i jako gymy nebo pokestopy v PoGo. Ja hraji PoGo a Ingress pararelne, takze si pridavam pokestopy kam potrebuji …
    Dohrat 10 levl v Ingress je tak pul roku hrani (cca 35 levl v PoGo). Pokud chces byt i v komisi na schvalovani portalu, tak to chce lev 12, cca 40 levl v PoGo.

• #14728 Odpověď

Kiril

Ahoj!
      Nejsi nahodou z Prahy? Ze bych Te pozval na vecu a Ty bys mi tu vytvoril par PoStopu?:))

• #14729 Odpověď

Kiril

Ahoj!
      Nejsi nahodou z Prahy? Ze bych Te pozval na vecu a Ty bys mi tu vytvoril par PoStopu?:))

• #14730 Odpověď

Mysakusak

Vyskytuji se v Praze Dejvicich a v Horomericich u Prahy. S pridavnaim v Praze bude torchu problem – hustotoa portalu/pokestopu uz je dost vysoka. Diky tomu ma schvlaovnai nizkou prioritu – v Horomericihc mi vysi portlay na schvlaeni uz pres mesic bez rozhodnuti … Sanci maji spise ridce osazene lokality …

• #14731 Odpověď

Mysakusak

Vyskytuji se v Praze Dejvicich a v Horomericich u Prahy. S pridavnaim v Praze bude torchu problem – hustotoa portalu/pokestopu uz je dost vysoka. Diky tomu ma schvlaovnai nizkou prioritu – v Horomericihc mi vysi portlay na schvlaeni uz pres mesic bez rozhodnuti … Sanci maji spise ridce osazene lokality …

• #11617 Odpověď

martin

co je lepší pogo nebo ingress

• #11618 Odpověď

martin

odkud jste

• #11621 Odpověď

Mysakusak

Vyskytuji se v Praze, C. Budejovicich a u Vizovic.
    Ingress je totalne jiny nez PoGo:
    – mapy jsou legalni
    – sbiraji se zbrane a material, ne pokemoni
    – nektere akce vyzaduji perfektni spolupraci stovek hracu, raid je proti tomu srandicka
    – hrajes proti zivym lidem, ne pocitaci. Takze nocni plizeni s celovkou po nepratelskem uzemi je bezna vec ..

Da se to hrat zaroven, protoze portaly v Ingress jsou na stejnych mistech jako stopy a gymi.

• #15027 Odpověď

Darkous

Zdarec.. a nevyskytuje se nekdo v Jihlave..v Hornim Kosove co bydlim tak je to prazdne uplne..

• #15029 Odpověď

petr

zkus nainstalovat ingress a mrknout do logu, jestli se kolem tebe neco deje – s nekym z okoli si napis, pozvi na pivko…..

Odpovědět: Nove pokestopy?
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook