Nove pokestopy?

Zvolené téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Mysakusak a poslední změna proběhla před 1 měsíc, 1 týden.

• Autor

Kedzi89

Zdar lidi, nevim jestli si uz toho nekdo vsiml ale cestou do prace v Nemecku jezdim kolem jednoho gymu a 2 pokestopu, vse na jednom miste. A dneska rano koukam ze uz tam jsou 2 nove pokestopy. Tak se chci zeptat jestli je mozny ze udelaly nove pokestopy a nebo se mi otevrely nove pac jsem dosahl 30lvl?

• #11576 Odpověď

petr

lvl 30 ti nic neotevre.. zadnej lvl ti nic noveho neotevre.. jenom gymy..
    stopy se pridavaji, ale i mizeji..
    Takze ano, jdou udelat nove stopy – ale zatim ne z PoGo – zatim jen z ingressu – a neni to uplne snadny..

• #11581 Odpověď

Kedzi89

Nejak nerozumim jak chces udelat pokestopy z ingressu, co to je?

• #11606 Odpověď

petr

jak pise mysak..
      Ingress je hra – predchudce pogo.. pouziva stejnou mapu a podobny system stopu/gymu.
      kdyz se dostanes na ten lvl, tak mas moznost navrhovat nova „mista“ – pochopitelne si jen tak nemuzes nafrkat 10 stopu kolem domu – ma to pravidla.. a protoze to dela stejna firma, tak to potom prenesou i do PoGo..
      jak jsem rikal – stopy muzou i mizet..

• #11622 Odpověď

Mysakusak

Ano, ma to pravidla. Nejde frknou pokestop/portal kamkoliv:
        – musi tam byt nejaky zajimavy trvaly lidsky vytvor, kulturniho charakteru
        – musi to byt volne pristupne misto
        Priklady co funguje:
        kostel, krizek, pamatnik, knihovna, detske hriste …

Sance ze navrh projde je kolem 40%. Schvaluji to levl 12 a vyssi hraci … Schvalovani trva i nekolik mesicu …

• #11590 Odpověď

Mysakusak

Pokud jsi dohral alespon 10 level ve hre Ingress (neco jako PoGo ale spise pro dospele), muzes navrhovat umisteni portalu. Vetsina portalu se objevi i jako gymy nebo pokestopy v PoGo. Ja hraji PoGo a Ingress pararelne, takze si pridavam pokestopy kam potrebuji …
    Dohrat 10 levl v Ingress je tak pul roku hrani (cca 35 levl v PoGo). Pokud chces byt i v komisi na schvalovani portalu, tak to chce lev 12, cca 40 levl v PoGo.

• #14728 Odpověď

Kiril

Ahoj!
      Nejsi nahodou z Prahy? Ze bych Te pozval na vecu a Ty bys mi tu vytvoril par PoStopu?:))

• #14729 Odpověď

Kiril

Ahoj!
      Nejsi nahodou z Prahy? Ze bych Te pozval na vecu a Ty bys mi tu vytvoril par PoStopu?:))

• #14730 Odpověď

Mysakusak

Vyskytuji se v Praze Dejvicich a v Horomericich u Prahy. S pridavnaim v Praze bude torchu problem – hustotoa portalu/pokestopu uz je dost vysoka. Diky tomu ma schvlaovnai nizkou prioritu – v Horomericihc mi vysi portlay na schvlaeni uz pres mesic bez rozhodnuti … Sanci maji spise ridce osazene lokality …

• #14731 Odpověď

Mysakusak

Vyskytuji se v Praze Dejvicich a v Horomericich u Prahy. S pridavnaim v Praze bude torchu problem – hustotoa portalu/pokestopu uz je dost vysoka. Diky tomu ma schvlaovnai nizkou prioritu – v Horomericihc mi vysi portlay na schvlaeni uz pres mesic bez rozhodnuti … Sanci maji spise ridce osazene lokality …

• #11617 Odpověď

martin

co je lepší pogo nebo ingress

• #11618 Odpověď

martin

odkud jste

• #11621 Odpověď

Mysakusak

Vyskytuji se v Praze, C. Budejovicich a u Vizovic.
    Ingress je totalne jiny nez PoGo:
    – mapy jsou legalni
    – sbiraji se zbrane a material, ne pokemoni
    – nektere akce vyzaduji perfektni spolupraci stovek hracu, raid je proti tomu srandicka
    – hrajes proti zivym lidem, ne pocitaci. Takze nocni plizeni s celovkou po nepratelskem uzemi je bezna vec ..

Da se to hrat zaroven, protoze portaly v Ingress jsou na stejnych mistech jako stopy a gymi.

• #15027 Odpověď

Darkous

Zdarec.. a nevyskytuje se nekdo v Jihlave..v Hornim Kosove co bydlim tak je to prazdne uplne..

• #15029 Odpověď

petr

zkus nainstalovat ingress a mrknout do logu, jestli se kolem tebe neco deje – s nekym z okoli si napis, pozvi na pivko…..

• #15307 Odpověď

xREDBULLx88

ahoj, je moznost aby jsi u nas nastavil dva pokestopy? jeden u skolky a jeden u firmy. u skolky by byl fajn i gym. diky za odpoved

• #15353 Odpověď

Mysakusak

Kde bybto mnelo byt ? Co je na tech mistech zajimaveho ?

• #15639 Odpověď

Darrick

Jen pro upřesnění, v Ingess musí být hráč LVL 10 aby mohl přidat portál.
    Portály které se uznávají dělají lidé, hráči ingess lvl 12 a chodí jim i portály z Chorvacka a podobných dědin kde netuší o co se jedná.
    Takže hráč LVL 10 podá portál s fotkou informační tabule a hráč ingress lvl 12 řekněme z Ukrajiny vidí samé bláboly a portál zamítne. Proto hráč ingress LVL 10 musí daný portál několikrát odeslat a pak možná projde.
    + Portály dělaj lenivý hráči, kteří nemají nic zajimavého u baráku a nahodí portál s fotkou děckého hřiště hned vedle hospody (kdyby tam nečepovali takový blivas co tam točí).
    K takovému Fake portálu příjde Ingress Hráč je jedno jaký lvl a ten portál nahlásí jako Fake neboli neexistující. Pak portál + pokéstop zmizí.
    Aby toho nebylo málo tak v Ingress je portálů jak smetí, jen pár z nich je pokéstop a to kvůli S2 Cell, což jsou buňky, prostě se jedná o rozdělení planety do buněk a podle velikostí buněk lze určit jestli daný portál bude pokéstop a nebo jen portál. Prostě pokéstopy musí mít určitou vzdálenost od sebe, nebo spíš jen jeden portál může být v jedné S2 Cells lvl 17.
    Aby vznikl gym je potřeba aby určitý počet pokéstopů byl v S2 Cell lvl 20 a z nejstaršího pokéstopu v dané buňce vznikne Gym.
    Dále vytvořit pokéstop je díky kooperaci hráčů a to posunutím Portálu v Ingress na správné místo, někdy je rozdíl 10m rozhodující pro pokéstop. Díky tomohle cca po roce byl posunutý portál a vznikl pokéstop + gym (předpoklad kde vnikne gym nebylo jasné ale vytvořil se tam kde jsem tvrdil že vznikne).
    Aby vznikl portál tak fotografie musí mít určitou kvalitu bez kvality bude portál zamítnut.
    Nové fotografie pokéstopů, lze v ingress navrhnou hned na začátku asi od lvl 3, každá fotka má Like a ta která má nejvíc se cca po půl roce objeví jako fotka pokéstopu. Což se stalo u pokéstopu u mého baráku (nedosáhnu na něj) když jsem nahrál novou fotku a pak na ní dal Like.
    Mnohem podrobnější informace jsou v angličtině na různých webech a nejsem si jistý jestli nějaký obsahuje všechny informace pro hráče Pokémon Go a Ingress v jednom článku.
    Tady je odkaz na článek o S2 cells: https://pokemongohub.net/post/wiki/s2-cells-pokemon-go/

• #15750 Odpověď

Mysakusak

Myslim ze gym vznika pri obsazeni S cely levl 14 dvemy stopy, ne levl 20 jak pises …
      A take vim, ze vetsina hracu Ingress co znam, pristupuje k zadavani portalu zodpovedne – to co popisujes jsou cerne ovce a zavrzenihodne vyjimky.

• #15823 Odpověď

Devi

Dnes se mi aktualizoval Ingress na Ingress Prime… To, že se mi nové UI zdá hrozné ponechme bokem ale to, že dle všeho nejde posílat žádosti na nové portály je vcelku dost problém. Že by Niatic zase zrušil submission? S tím jak to posledních pár měsíců funguje/ nefunguje bych se ani nedivil.

• #15824 Odpověď

Devi

Dnes se mi aktualizoval Ingress na Ingress Prime… To, že se mi nové UI zdá hrozné ponechme bokem ale to, že dle všeho nejde posílat žádosti na nové portály je vcelku dost problém. Že by Niatic zase zrušil submission? S tím jak to posledních pár měsíců funguje/ nefunguje bych se ani nedivil.

• #15825 Odpověď

Mysakusak

Jsem na tom stejne … Nove GUI je hrozne …

Odpovědět: Nove pokestopy?
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook