Nové gymy a pokestopy

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel oscar a poslední změna proběhla před 6 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #2983
      m
      Host

      Právě jsem četl informaci na pokemongohub, že byly přidány nové gymy a pokestopy i v České Republice. Mohl by to někdo potvrdit kolik toho tak přibylo? Zatím jsem ve svém okolí nic nezaznamenal.

    • #2987
      Mysakusak
      Host

      Ja v Dejvicich spozoroval novy gym uz pred 2 ma mesici. Je na hranicih mezi uzemim itipaku a modrych (u plastove sochy kravy s euro vlajkou, rikam tomu gym u Merkelove), takze se o nej denne vedou lite boje …

    • #3160
      SB
      Host

      V Brně jsem si všiml v centru jednoho nového pokestopu. Ulice Benešova, za hotelem Grand, „Paridův soud“. A korekce původně nepřesně umístěného pokestopu „Loď“ na budovu DPMB asi o 20 metrů. Jinak jsem si jiných změn nevšiml.

    • #3168
      mmme730
      Host

      Štěpánov u Olomouce. Před pár měsíci přibyl nový gym těsně u původního a teď kousek od nich pokestop.

    • #3171
      CertTom
      Host

      Před dvěma měsíci se jeden pokéstop na Želivárně změnil v gym. Aktuálně si myslím, že byl přidán nějaký gym do Šárky, ale nemám to potvrzené.

    • #4372
      oscar
      Host

      Dnes za kazde zatoceni 250XP chyba nebo novinka?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Aktualizace, novinky a události‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook