Ničenie gymu

  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Binky a poslední změna proběhla před 5 roky a 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #14533
      Binky
      Host

      Neviete mi poradit co robit ak sa mi nenacitava suboj v gyme? Hned ako chcem zacat ukaze mi prazdny gym a nenacitaju sa mi pokemoni ani pri dlhsom cakani. Na starom Iphone som to mala v pohode len sa pokazil a na nahradnom androide mi to nechcelo nacitat tak som myslela ze to bude koli tomu ze je dost pomaly ale uz mam novy Iphone vsetko frci ako ma len stale nejde nicit telocvicne a uz som fakt zufala.

    • #14535
      petr
      Host

      a „vzacny“ pokemony vidis? neni to nejakej ten shadowban? asi bych zkusil preinstalovat pogo…

    • #14536
      Binky
      Host

      Byvam v malom meste tu velmi vzacny pokemoni niesu ale kedze do noveho mobilu sa mi na novo instalovala hra tak som myslela ze to pojde. Ban mozem dostat aj zato ze svoj ucet som mala prihlaseny na dvoch mobiloch? Na starom som doma preklikavala IV lebo na androide to slo velmi pomaly a od kedy som sa prihlasila na android mi nejde nicit gym. Skusim este raz nanovo preinstalovat a uvidime.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook