Neposlušný budy

  • Toto téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #2973
      peter sadecky
      Host

      Za buddyho už dlhšiu dobu chodím Chansey
      Dnes ráno ked som kontroloval účet hned sa mi nedzala mala ikonka s buddym, v kružku som mal pocit že vidím
      Blissey, rozkliknem to a naozaj, vedla avatara stála namiesto Chansey Blissey, tak som si ju rozklikol myslel som že je to len grafická chyba ale nie cp cca 2k, utoky dobre, IV slabe, pokemon označený hviezdičko(favorite) najskor som si mylsel že sa stala nejaká chyba u Nianticu, radosť ma prešla ked som zisitl že mi chýba tak ťažko nachodených 50 candy, ja som ho za favorite určite neoznačil, a čo je tiež čudné pokemon aj ked je to Blissey sa stále volá Chansey, stalo sa niekomu niečo podobné? moc sa mi to nepačí 🙁

    • #2975
      Mysakusak
      Host

      No stalo se mi ze kdyz jsem mnel zapnuty tablet v kapse, ze se pohyby odmacklo neco co jsem nechtel (ne zrovna evolve, ale treba smazani pokemona) … To ze se nezmenilo meno muze znamenat ze se navic za Chansey do jmena pridala mezera nebot tak neco … Upravena jmena se pri evolvu nemeni …

    • #2984
      peter sadecky
      Host

      no práve to že sa nezmenilo meno ma mätie najviac, inak s tou medzerou to by ma ani nenapadlo, dobrý postreh, každopadne ked som rozklikol meno, medzera tam nieje. Tiež som rozmýšľal či to nemohlo byť nejaké nedopatrenie, ale aj hviezdička, aj evovle a ešte aj rovnaké meno, to už je asi nepravdepodná kombináci náhod, ale ak sa nikomu inému niečo podobné nestalo tak je to asi jedniné vysvetlenie

    • #2985
      Bauch
      Host

      Můj tip je že se ti někdo mohl dostat na účet, jinak si to nedokážu vysvětlit, takováto chyba ve hře je asi nepravděpodobná

    • #2986
      peter sadecky
      Host

      to ma tiež nenapadlo, ale stále mi proste nejde do hlavy to meno, keby sa mi niekto nabúral do učtu
      A
      nespravel by vobec nič, len by chcel vedieť či sa to dá
      B
      mal by ma v zuboch a napáchal by mi nenávratné škody a
      tam by ma položil uplne a odradil od hry
      C
      z nejakého dôvodu by mi evolvoval buddyho,aj ked vobec
      netuším prečo, no už vobec neviem na čo by bolo dobré to
      že zmení jeho meno, tým by predsa len na seba upozornil

      som z toho blázon asi zmením heslo a zvolím vyčkávaciu taktiku

    • #3005
      Bauch
      Host

      To je vyloučené protože nedošlo ke změně jména

    • #3010
      peter sadecky
      Host

      no práve to meno mi nedá spávať(obrazne), nezmenilo sa ešte k tomu je tam aj ta hviezdička tu som jej tiež neudelil, a tá je hodne daleko od talčidla evolve, heslo určite zmením, to nebudem riskovať

    • #3025
      Klárka
      Host

      Mně se jednou jméno buddyho taky nezměnilo. Chodila jsem Charmandera a když jsem ho v průběhu chození evolvovala na Charmeleona tak se obrázek u buddyho změnil, ale jméno ne. Přikláním se tedy k evolvu omylem..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook