Neobdržení pokecoins

Domů Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Neobdržení pokecoins

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Veronika a poslední změna proběhla před 1 den, 19 hodin.

• Autor

Veronika

Ahojte, mám takový dotaz. V sobotu jsem měla 6 pokemonu v gymu. Do neděle jsem tam tam měla jednoho 24 hodin a ostatní vydrželi kolem 16 hodin a po dobytí gymu jsem neobdržela ani 1 pokecoin. Nevíte proč ? Stalo se vám to taky ? A druhá věc vyskytují se mi po celém Olomouci pouze tři druhy pokemonu makuhita meditite a machop je to vliv eventu ?

Díky

• #10290 Odpověď

Mysakusak

a) vidis i v protokolu, ze se vratiki s przadnou ? Bud chyba v programu, nebo jsi neco prehledla. Mne se tohle nestalo ..

b) kromme eventovych musis videt i regionalni (Mr. Mime, plusle-minusle) a aspon par normalnich. Jinak eventovy opravdu tvori tak 80% vseho co je venku …

• #10305 Odpověď

petr

mrkni se fakt do journalu.. Vetsinou to je tim, ze clovek prehlidne toho, co donesl 50..

• #10329 Odpověď

Koffing

Ja coiny dostal zatim vzdycky. O prohlasenich typu nedostal jsem coiny si myslim ze jsou blbost. Stalo se mi ze jsem rano zapnul hru a ukazalo se mi ze se vratily dva a kazdy s 50 coinama a v journalu bylo jeden porazen tesne pred pulnoci a druhy po. Gymy v blizkosti.

• #10339 Odpověď

Kara

Také jsem už několikrát neobdržel pokecoins, dnes z 6 vrácenych pokemonů z gymu jen 2 donesli coins.

• #10346 Odpověď

MartialApple

Sakra bando, za jeden den muzete obdrzet max 50 pokecoins. Tudiz kdyz prvni pokemon donese napriklad v case 0:24 po pulnoci 50 pokecoins jako muj dnes. Tak cely den az do pulnoci nedonese zadny jiny vice pokecoins. Ale to by chtelo trosku cist, protoze se to tu resi porad dokola….

• #10501 Odpověď

Veronika

V jurnalu pouze pokemon back od hard Battle a pokecoiny jsem nedostala 3 cele dny. Nic jsem nepřehledla a 50 denně taky nedostala.

Jinak díky za feedback

Odpovědět: Neobdržení pokecoins
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook