Nefunkční apka

Domů Fóra Pokémon GO Aktualizace, novinky a události Nefunkční apka

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Lucka a poslední změna proběhla před 2 měsíců, 4 týdnů.

• Autor

chienblanc

Doufal jsem, ze to tady nekde najdu, ale nevidim nic – Jsem sam, komu hra po posledni aktualizaci prestala fungovat??
    Na SGS7, zobrazi se mi jen „prazdna mapa“, kamera je jakoby na zemi, vidim jen avatara a vlevo nahore se donekonecna toci to aktualizacni kolecko. Zadny resety a restarty niceho nepomohly, za temer dva roky hrani se mi nikdy nic podobnyho nestalo. :((

• #10568 Odpověď

Veru

Ahoj, přidávám se. Mám přesně ten samy problém. Restart tel. také nezabral…Díky, V.

• #10582 Odpověď

petr

zapnout hru na wifi pomaha?

• #10585 Odpověď

Veru

Ne nepomáhá. Od te doby jsem se do hry zatím nedostala ani jednou. Díky V.

• #10592 Odpověď

petr

odinstalovat a naistalovat znova? to zni, jakoby se neco nenatahlo po ty aktualizaci…

• #10600 Odpověď

Bauch

Můžu potvrdit že mě na Samsungu S7 funguje PoGo bez problémů

• #11349 Odpověď

Lucka

Ahoj, před chvílí se mi aktualizovala hra a od toho momentu nejde spustit. Nejdřív se na moment zobrazí nápis Niantic jako obvykle, když hra nabíhá, pak ale obrazovka celá zčerná a dál nic. Nepomohlo ani Pogo odinstalovat a znovu nainstalovat. Nevíte, prosím, někdo, co s tím? :o(

• #11350 Odpověď

Jana

Ahoj, přesně to stejné se mi stalo teď.

• #11351 Odpověď

Lucka

Mně to furt nejde. Je možné, že je nějaká chyba v aktualizaci? Takže čekat, až vydají opravu? Nevíte někdo, jak často vycházejí aktualizace?

• #11355 Odpověď

Jakub

Taktez mi to nejde…

• #11356 Odpověď

Jana

Dejte si jazyk do angličtiny a půjde vám to

• #11359 Odpověď

Lucka

Jani, díky moc, pomohlo to! Ale stejně doufám, že to vývojáři brzo opraví. Celé se mi to po aktualizaci seká, padá, všechno se otvírá až na třetí pokus… :o( A přitom ta minulá verze jela tak pěkně a plynule….

Odpovědět: Nefunkční apka
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook