Náměty a připomínky k pokestop.cz

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Aktualizace, novinky a události Náměty a připomínky k pokestop.cz

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Poznámnkovník a poslední změna proběhla před 2 měsíců.

• Autor

Harmonicboy

Ahoj, myslím, že tu chybí větev, kde by mohli hráči navrhovat, co jim zde chybí nebo co by rádi viděli jinak.

• #14895 Odpověď

Harmonicboy

A začnu tím, co nejvíce chybí mě.
    Přehled všech dostupných shiny variant pokémonů. Moc by se mi líbilo, kdyby vznikl samostatný článek o shiny variantách, které jsou ve hře dostupné.
    Může být rozdělen na více částí – třeba na „trvalý výskyt“ a „dočasný výskyt“.
    Samozřejmostí je jeho aktualizace a doplňování, ale věřím, že by to hodně hráčů uvítalo.
    Díky.

• #14898 Odpověď

Mysakusak

Harmonicboy: Tak dej do googlu „shiny pokemon go list“ a na zaklade desitek odkazu ten clanek napis + dopln infografikou, ktere jsou vsude tuny …

• #14919 Odpověď

drago
      Klíčník

Ahoj, mám to na papírku společně s dalšími věcmi, které tu chybí. Měl by to být nejen seznam, ale tabulka včetně data kdy jej bylo možné získat a nějaký stručný popis za jakých okolností se objevil.

• #14943 Odpověď

Harmonicboy

Mysakusak: Já to sem nepíšu proto, abych to sám udělal, ale jako inspiraci pro kohokoliv, koho dělat takové věci baví.
    Drago: Já to tak trochu tušil, myslím, že shiny verze (stejně jako alolan) jsou jedním z hlavních motorů, proč to řada lidí ještě hraje (nebo vás fakt baví chytat patnáctého Mewtwo?).
    A nechceš to spustit aspoň v ořezané verzi „jméno + obrázek“? Splní to 90% účelu. Prostě jen mít přehled a vědět, že je někde něco, co člověk ještě nemá.
    Díky.

• #14944 Odpověď

xammmx

Nech Draga dýchat a buď rád, že se o web stále stará. Pokud jsi procházel zdejší fórum, tak by jsi se dověděl, že má i jiné aktivity.

• #14951 Odpověď

drago
      Klíčník

Zrovna s tímto je hodně práce dát to do použitelné podoby. Jen seznam nestačí, musí tam být další informace, co je to shiny, jak to vypadá, proč je tak vzácný, nějaké statistiky, tipy atd.

Rozdělaných a neaktualizovaných věcí je tu strašně moc 🙂

• #14978 Odpověď

Petrusska1

Pokud by se tím chtěl někdo vážně zabývat, nabízím pomoc s grafikou. Na víc nemám čas.

• #14896 Odpověď

LiOnAtHaN
    • #14979 Odpověď

Petrusska1

Chytat 15. M2 je fakt nuda…. 😀

Je otázka, zda má smysl lepit něco dohromady, když to jinde mají docela hezky. Možná by stačilo zůstat u vlastních témat (tak jak to běží) a dávat kvalitní odkazy (tak jak se to zpravidla děje).

• #15063 Odpověď

Poznámnkovník

Jen poznámka: GEN 4 byla spuštěna v 17:00 (našeho času), ne ve 20:00 jak je uvedeno v článku

Odpovědět: Náměty a připomínky k pokestop.cz
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook