Moltres od 31. července do 7. srpna

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Aktualizace, novinky a události Moltres od 31. července do 7. srpna

  • Toto téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 6 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #5205
      _Fry_
      Host

      Zdravíčko,

      už se dnes objevuje v Raidech Moltres? Je těžší než Articuno? Co na něj použít a kolik to chce lidí kolem lvl 30?

    • #5207
      sevanan
      Host

      Tak vzhledem k Fire type, bude asi pro každého snazší na něj nasadit Vaporeona kterých má každý asi dostatek, Gyaradose (Bite/Hydropump) a pak až Golem kterého mám například já pouze jednoho kvalitního…

    • #5214
      Mysakusak
      Host

      Vaporenon i Gyrarardos je druhorada volba. Moltres ma dvojnasobnou citlivost na rock utok (fling/fire) a jen jednonasobnou citlivost na vodu. Takze Vaporeony a Gyrardose pouzivajte jen pokud opravdu nemate neco kameneho se stone utoky …. To uz je lepsi Omaster s rock utoky …

    • #5218
      Deny
      Host

      flek na Geodude nekde ideálně v Praze ? 😀 😀 asi jich budu potřebovat více 😀

    • #5226
      Mysakusak
      Host

      sevanan : Omaster ma vodni zaklad, takze je odolny proti ohni. A s rock utoky by to mnel byt na Moltrese jeste lepsi pokes nez Geodude s Rock utoky …

      Deny:
      Spawnng point na Geodude se da najit pres thesilphroad atlas.
      To co tam najdes ted by mnelo platit jeste 8 dni …

      • #5229
        sevanan
        Host

        Mám jednoho s Water Gun/Hydropump a jsem připravenej ho zkusit ale nevím jak dopadne. Dokonce jsem nasel, že mám Machampa se Karate Chop/Stone Edge, tak ho taky zkusím…

        • #5230
          Gerrard
          Host

          no Moltres je flying, Machampa bych ani nezkoušel

    • #5234
      BluedevilCZ
      Host

      Tak vyzkouseno, my ho dali lvl 30+ v 5 ti na pohodu.)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Aktualizace, novinky a události‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook