Medaile

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel sadecky peter a poslední změna proběhla před 6 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #1336
      Petr
      Host

      Zdravím opět mám jednu otázku jak je to s medailema youngster a fisherman ? chytam jak rataty tak magikarpy ale vůbec nic mi nepřibývá jak je to možné ? vím že tam je big magikarp a tiny ratata, ale od kolika se to bere jak big magikarp a tiny ratata ? Děkuji za odpověď

    • #1338
      Chmeld4
      Host

      Jak od kolika? 😀 To je prostě o náhodě že chytneš tyhle co se počítaj.

    • #1343
      welby
      Host

      Do medaile se počítá jen správná váha pokémona. Takže u rattata musí mít pokémon váhu XS a u magikarpa váhu XL.

      Mě to vychází, že každý cca 9. chycený má tu správnou váhu a započítá se do medaile.

    • #1348
      Morttien
      Host

      Nevím, jak magikarp, ale u rattaty nestačí mít pouze váhu XS. Co jsem pozoroval, tak se mi započetla pouze ta, co měla i výšku XS.

    • #1350
      gwahir
      Host

      Vyhovuje jich opravdu jen malé procento. Z 256 chycených (nebo nedejbože vylíhnutých) rattat mám 42 započteno jako tiny. A u magicapra 11 ze 120.
      Myslím, že u ostatních to bude podobné.

    • #1509
      Jirka
      Host

      Já mám zatím poměr lehce nad 10 %. Táta za 56 z 542 Magicarp 20 ze 188 kusů.

    • #1510
      sadecky peter
      Host

      u mna zo 724 Magikarpov je to 104
      z 553 Ratát je to 66
      ked sa tak nad tým zamyslím to ešte bude chvíľu trvať na zlatú medialu 😀

    • #1551
      MaStr807
      Host

      nechapu jak muzete pochytat tolik magikarpu, ratat mraky, ale magikarp je pro me jeden z hodne vzacnych, ze kdyz ho jednou za tyden chytam tak radeji s malinou a ultrabalem aby neutekl 😀 😀 za 31 levelu jsem nasbiral jen 300 candy na magikarpovi a gyarados teda jeste neni 🙁

    • #1555
      sadecky peter
      Host

      no ja bývam a robím priamo v hniezde vodných pokemonv takže niekedy aj 10 za den kludne dám, je to fakt pokemon ktorý má svoje miesta a ked vieš kde tak ho tam nájdeš skoro vždy 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook