Lileep/Cradily

Domů Fóra Pokémon GO Pokémoni Lileep/Cradily

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Koffing a poslední změna proběhla před 2 měsíců, 4 týdnů.

• Autor

micska71

Jak je to s těmito pokemony? Jsou ve hře? Zatím jsem nezahlédl ani stínek, ani v gymech, nic. Nebo jsou jen někde?
    Díky

• #9877 Odpověď

Akeno

Lileepy mám dva, takže ve hře jsou, ale jsou hodně vzácní.

• #9879 Odpověď

Slimmik1

Lileep 1 z vajca, ve wildu ani v nearby.

• #9897 Odpověď

Míra

Jeden wild Lileep jsem chytil. Jinak nic…

• #9906 Odpověď

Ifkrii

1 Lileep z vajíčka a 1 Lileep chycen Wild asi před 10 minutami u pokestopu, kde většinou nic zajímavého nebývá.

• #9909 Odpověď

Honza

Lileep mám dva volně chycebné, Cradily jsem jednou viděl v nearby z práce, ale byl jsem líný pro ni dojít – to jsem ještě netušil, že bude tak vzácná…

• #9939 Odpověď

MartialApple

Aha, ja jsem na dovolene u brachy v Bostonu, kde mam hned z baraku 3 pokestopy, 1 gym a vyse zminovane jsem uz chytil 2x a v nearby je obcas vidim, ale jinde. Problem je, ze veskere me hrani jde pres wifi, tak se musim spokojit. Ani jsem nevedel, ze to je vzacne a hned jsem to hodil do odpadu 😃

• #9986 Odpověď

Koffing

Jeden lileep z vejce a akorat jsem vcera evolvoval. Mel jsem ji na buddy ale je to spis zapis do dexu. Cp lehce pres 1000 ale mam ji ☺ ted zase larvitar a jedeme dal…

Odpovědět: Lileep/Cradily
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook