Líhnutí nových startérů

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Pokémoni Líhnutí nových startérů

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel gwahir a poslední změna proběhla před 6 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #1783
      Akeno
      Host

      Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli se tu už někomu podařilo vylíhnout Chikoritu, Cyndaquila nebo Totodila. A ještě by mě zajímalo jestli někdo vylíhl Unowna

    • #1795
      sadecky peter
      Host

      nie, nie, nie a nie 😀 ale jedného Unowna som už videl v gyme, zvyšných starterov sa mi už podarilo všetkých chytiť

    • #1805
      Akeno
      Host

      Tak Totodile se snad u nás objeví díky eventu, ale s ostatníma to vidím černě. Ještě jsem o ně nikde ani nezavadil. Hlavně že mám na každém kroku Sentreta, Ledybu nebo Murkrow.

    • #1853
      Akeno
      Host

      Docela nechápu proč se vzácní pokémoni jako Chikorita, Cyndaquil, Totodile, Unown nebo Houndour nelíhnou z vajec. Taky nechápu proč zrušili líhnutí Magikarpa, Dodua, Mankeyho a dlaších kterých moc nebylo. Chápu to u havěti jako Pidgey, Ratatta, Ledyba atd. kteří jsou na každém kroku, ale ty vzácnější měli nechat líhnout všechny.

      Jinak díky eventu už mám dva Totodily, kdyby ho nebylo tak by mi asi stále ještě chyběl. Snad udělají nějaký event i na zbylé startéty.

    • #1896
      mildavil19
      Host

      Tak u nás se objevilo hnízdo cyntaquil , tak 4 kusy za hodinu , bohužel Totodile jsem viděl jen 2x v Nearby

    • #1914
      Akeno
      Host

      Já dva Totodile ulovil a dva další ještě viděl v nearby. Co mě dost překvapilo je, že jsem ulovil i Chikoritu. Nečekal bych že jí ulovím v eventu na vodní pokémony

    • #1916
      Grinch
      Host

      Tak já od začátku eventu zadnyho Totodila nechytil, jen jednoho ještě predtim. Chikorit jsem měl tak akorát na Bayleaf.. a cindaquily jsem neměl ještě ani v nearby, chtělo by to fire event

      • #2045
        gwahir
        Host

        Jsem na to v podstatě naprosto stejně. Jeden krokouš mi fouknul po prvním ultraballu s od té doby nic.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook