Level 3 Raid Bosové – L3/T3 Challenge

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Level 3 Raid Bosové – L3/T3 Challenge

  • Toto téma obsahuje celkem 63 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel mildavil19 a poslední změna proběhla před 6 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 29 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #5298
      _Fry_
      Host

      Zdravíčko,

      dají se pořád L3 Bosové porazit samostatně, jak je v článku? Jsem level 31 a „lehkého“ Gengara a Machampa jsem dal vždy jen tak na 80% a pak vypršel čas. Použil jsem vhodné psychyc pokémony (Alakazam, Espeon, Exeggutor,..), ale nezadařilo se. Nezvýšili náhodou v průběhu času obtížnost??

    • #5300
      Mysakusak
      Host

      Ja jsme level 36 a se sestavou , ktera je podle pokebattleru zarucena pro porazeni, je take nemuzu dat. Mozna to souvisi s kvalitou pripojeni a rychlosti ovladani boje. Vetsina solo boju je dokumentovana z Japonska kde je kvalita pripojeni radove jina naz v CR …

    • #5303
      Akeno
      Host

      Když jsem zkoušel odsólovat Arcanina a už měl zdraví skoro na nule tak mi to vyhodilo, že vypršel čas v době, když cca 3 nebo 4 sekundy ještě zbývaly. Jinak se mi taky ještě žádného nepodařilo dát sólo. Zkoušel jsem Machampa, Alakazama a Vaporenona. Snižil jsem jim zdraví do červených barev a konec.

    • #5305
      Mysakusak
      Host

      Na regeditu je clanek nejakeho Japonce, jak spolehlive odsolovet nektere r3 s level 30 pokemony. Mam lepsi sestavy nez v jeho clanku a nedam to. V clanku zminuje ze je nutne pred bojem restartovat aplikaci = zvysit rychlost odezvy. Opravdu mam pocit ze v CR bude treba jeste vice overkill sestava, nez je opravdu nutna, diky nizke kvalite pripojeni … No optimalni sestava na Arcanina (golemove s rock utoky) se hodi i na vetsinu legendarnich slepic, takze posiluji posiluji a uvidime … A optimalni sestava na Vapika (Execute se Solar Beamem) se bude hodit na dalsi legendy …

    • #5313
      mildavil19
      Host

      Mě se povedl náhodně gengar , protože syna to vykoplo , ale měl jsem to na 5 sekund od konce , 3x tyranitar 3x dragonite , pokud to chcete rozepsat tak to sem hodím

    • #5316
      mildavil19
      Host

      Ja mam teď hrůzu ze Zapdos , têch killerů moc není a prckové na tom budou dost špatně na rejoin už nic mít nebudou

    • #5327
      _Fry_
      Host

      To tedy není moc pozitivní zpráva. Usilovně posilňuji pomocí těžce vydřeného stardustu a TM psychické pokémony a možná mi to bude houby platné…

    • #5341
      Mysakusak
      Host

      Fry: Na co potrebujes psychycke pokemony ? Ty jsou dobre asi hlavne na solo R3 Machampa … Ale toho resim pres dve Lugie s air utoky a Dragonita s Hurikanem … Doporucuji podivat se na pokebattler a vybrat utocniky, kteri plati na vice bossu …

    • #5350
      _Fry_
      Host

      Ještě mají být dobří na Gengara… Lugii zatím nemám…

    • #5443
      Mysakusak
      Host

      Tak jsem dnes znova zkusil Vaporeona a nasadlil Zapdose … A dostal na zadek (na cas). Zapdos musi byt namaxovany, jinak je lepsi Venosaurus …

    • #5574
      Arcos
      Host

      Ja ho šel poprvé s tím, že jde jen o zkoušku… Proto jsem ani neměnil sestavu a čučel jsem, že zbývá plno času a Boss je v červeným. Po prvních dvou Tyranitarech a Golemovi šel Boss hodně dolů a zbytek ho již jen dodělal. Po tom co jsem o něm četl bych tomu taky nevěřil… Před tím jsem dal Arcanina a Gengara, zbytek jsem ještě nezkoušel.

    • #5610
      Mysakusak
      Host

      Flareon mnel pravdepodobne jine utoky nez kdyz jsi ho dal prvne … Jolteona pokud vim zatim nedal solo nikdo …

    • #5642
      Mysakusak
      Host

      Pamatujes si co mnel ten Flareon co jsi ho dostal za hlavni utok ? Zkousel jsem dnes Flareona co mnel Overheat s ekvivalentem tve sestavy a chybelo tak 10%, neslo to na cas. Overheat je asi bez sance …

    • #5725
      Arcos
      Host

      Určitě to je o tom, jaké má útoky…. Jaké měl ten první již bohužel nevím :(.

    • #5726
      Russulagrisea
      Host

      Poprvé jsem zkusil Gengara a 6x Rhydon s ground útoky zafungoval. Ale bylo to o chlup. Machamp se mi stále nedaří, nemám dost vhodných pokémonů a přijde mi, že Lugia útočí nějak pomalu, resp. méně účinně než třeba Espeon nebo Alakazam.

    • #6561
      Russulagrisea
      Host

      Vzhledem k tomu, že jsem za 2 dny získal po chycení Evee přes 800 CP silného Espeona, zkusil jsem opět Machampa sólo. První pokus chyběly snad 3s …stačil by jeden normál útok (musím se zkusit 1x vyhnout hlavímu útoku ..neuhýbám vůbec… a dát o 1 futuresight s Lugií navíc a bude to). Další pokus mě ale vytočil hrozně …kolečko se furt točilo a Lugia ne a ne seslat hlavní útok …pak už nebyl čas na raidu. Takže zatím stále neúspěch.

    • #6907
      mildavil19
      Host

      Dneska jsem si odškrtl vaporeona ( 2x jolteon 2603,2586, Zapdos 3266,venosaur 2495,exegutor 2868 ) Včera se mi vylíhl třetí 100% geodude , tak ho namaxuji a hurá na flareona

    • #6910
      mildavil19
      Host

      Jednou jsem ho zkoušel bez úspěchu , moc se to lagovalo, teď mám pinsir 2724, scizor 2761 , rex 3587 (B,C) , mewtwo 3501, doplním to bud dvěma rexy na maxu s (SE) nebo dvouma draky na maxu a snad půjde

    • #6925
      Russulagrisea
      Host

      Jen dotaz …není lepší jít na těchto raidech, které jsou na hraně a je to těsné, cestou „sebeobětování se“ ? Včera jsem poprvé zkoušel Arcanina (2x Golem na max a 4x Vaporeon s hydropumpou přes 3000 CP). I když měl wildcharge, tak mně mnohem lepší přišel Vaporeon. Sice mi asi sejmul o pokémona víc, než kdybych tam dal třeba za golemy nosorožce MS+SE, ale zase bylo super, že obdržený wildcharge Vaporeonovi nabil v podstatě celou hydropumpu a byl tím pádem účinnější než golem.

      • #6926
        Mysakusak
        Host

        Russulagrisea: Neni. Simulatory pro optimalizaci vyberu pokemona berou v uvahu i nabijeni o kterem mluvis. Vaporeon je zoufale pomaly, komando golemu sejme Arcanina s wild charge o 5 sec drive a s mensimi ztratami (3 golemove) nez 5 vaporeonu.

    • #6930
      mildavil19
      Host

      Mysakusak: To je škoda , občas jezdím chytat do Prahy , tak dám předem vědět , počítám až vyleze komplet gen3 , já už bohudíky chytám s dětma , takže manżelka spíš reptá že jsme furt pryč

    • #6943
      mildavil19
      Host

      Já dnes zkusil alakazam , bohużel bez ûspěchu , zkusil jsem ho asi 4x , ale boj začne když je 171 sekund do konce a chybí mi tak 5 sekund abych ho dorazil , także musím počkat bud až domaxuju Mwetwo nebo udělám druhého Rexe s crunch

    • #7078
      Koffing
      Host

      Tak jsem konecne zdolal Arcanine. Vcerejsi pokus s crunch nevysel, dnes jsem mel stesti a mel flamethrower. Uspesna sestava 4x golem CP vsichni 2500+ a vsichni rock trhrow a stone edge. Na 5 miste vapik co dilo dokoncil. Musim podotknout ze to byl boj do posledni vteriny a mam z toho radost ze se mi povedlo. Zkousel jsem mit v teamu tyrana vymaxovanyho se stone edge ale nestihal jsem cas. Pri boji jsem neuhybal ani sekundar utoku a kazdy golem 2x odpalil stone edge. Mam v planu pokorit level 37 a vyslapat spoustu golemich candy na power up. Pri boji neumim uhybat. Respektive na tom ztratim strasne casu.

    • #7079
      Koffing
      Host

      Chtel bych se ted zamerit na machampa. Poradil byste nekdo cim ho zmuzu stylem no dodge? Mam draka se stab a dalsi s hurikanem. Espeon na max. Zalezi jestli bude mit fighting nebo steel move kvuli damage. Ma cenu na nej poslat golema nebo tyrana kvuli dps?

    • #7088
      Koffing
      Host

      Dike za info. Tu lugii moc v oblibe nemam. Mam cca 150 rare k dispozici a uprimne nevim kam s nimi. 150 jsem dal zapdosovi a cekam jestli se postesti mewtwo at jsem pripraven. Ted co je snizeny drop candy je to tezky. No pomalu pripravim team. Ted pracuji na golemech ale nevim jestli maji na to aby sundali jolteona a flareona. Jeste mam 700k dustu a strasne me deprimuje ze jsem takhle hodne pod mega. Fakt je ze ty candy zabiraji strasne mista v baglu tak tu lugiu zkusim udelat. Na mewtwo kdovi jestli nekdy budu mit to stesti candy nejak sezenu alespon bude motivace chodit na raidy. Kdyz budou v sestave dva draci 3400 jeden outrage druhy hurrican. Lugia taky na max extrasensory sky attack. 2x espeon confusion future sight no dam dohromady sestavu a uvidime. At ten dust taky k necemu je. Alakazam moc dobry nemam a ma strasne malo hp ten snad ani nestihne special jedine ho dat na prvni misto.. no jdu utratit nejaky ten statdust a dam vedet jak se vedlo.. mozna jeste dnes 😁

    • #7092
      Mysakusak
      Host

      Na vapika se ti bude hodit ten maxovany Zapdos. Dopln ho slusnym Jolteonem a par palmickama se solar beamem a jde to na pohodu …

    • #7101
      mildavil19
      Host

      Mysakusak v pátek budem na 99% v Praze

    • #7102
      Koffing
      Host

      On je urcite rozdil v movesetu.Ja ho porazil a mel ohnivy utok. Snizeny damage a to bylo hodne podstatny pro uspech. Ted budu chvili setrit pasy dokud nebudou golemove 2600+ iv nebudou uplne spickovy ale maji vsichni attack 15 ani jsem to nikdy nepocital. Skoda ze je malo odmen. K cemu je 10 obyc potionu co stejne zahodim. Rare candy jsem dostal asi 2 a tm jsem nevidel uz pekne dlouho

    • #7180
      Mysakusak
      Host

      Russulagrisea: Uhybat u vapika neni efektivni. Kdyz das pred 3 vejcace 2 namaxovane Zapdose tak to pujde s 10 sec rezervou (bez rezervy staci jeden Zapdos) . Nenamaxovane potvory nemaji smysl …

    • #7181
      Mysakusak
      Host

      2220 palmicka je duvod proc jsi to nedal. Chce to 2600+.
      Ja jedu:
      Pro urychleni:
      3266 Zapdos (Charge Beam/Thunderbolt)
      2250 Venosaur (Whine Wip/Solar Beam)
      a pak na dorazeni palmy:
      2875,2753,2603 (Bullet Sead/Solar Beam)

    • #7185
      mildavil19
      Host

      Vapík je na pohodu , záleží jen na připojeni , většinou jde na první pokus
      1.Zapdos 3266 charge , zap canon
      2.Venosaur 2513 razor leaf, solar
      3.Jolteon 2603 thunder , thunderbolt
      4.Exegutor 2868 bullet, solar
      5.Jolteon 2586 thunder, thunderbolt
      Když má pumpu 6. Dragonite 3522 dragon, outrage

    • #6787
      81jc81
      Host

      Alakazam (3x Tyranitar, 1x Scizor, 1x Houndoom)

      Nějaké zkušenosti Omastar vs Flareon?

    • #7125
      mildavil19
      Host

      To je škoda

Aktuálně je na stránce zobrazeno 29 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook