Larvitar x Pupitar

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Pokémoni Larvitar x Pupitar

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #5008
      RajauCz
      Host

      Ahoj, potřebuji pomoc. Mám 79 larvitar candy. Vlastním jednoho Pupitara 883 cp a něco kolem 80 IV a Larvitara 490 cp, ale asi 90 IV. Chtěl bych poradit kterého z nich evolvovat až na Tyranitara? Kdybych měl víc candy tak je volba jasná, ale teď tak nějak nevím.

    • #5010
      Welby
      Host

      tyranitara už neevoluji. Lepší je nějakého chytnout z raidu a candy použít na power up…

    • #5011
      Eduk
      Host

      Me se tři larvitari vylihli z vajíček a candy bylo dost na evolve a i power up. Ja bych šel do toho 90IV sice ho nebudeš mít hned ale 25 candy není moc navíc můžeš použít Řadě candy které jdou snadno získat v raidu, které jsem ani nepotřeboval. Když se ti vylíhne další, tak dostaneš kupu candy

    • #5012
      Eduk
      Host

      Rare candy

    • #5019
      Gerrard
      Host

      RajauCz: Pokud máš tu možnost tak se vykašli na oba a najdi si v raidech lepšího…ušetříš hodně candy a budeš dopředu vědět kolik TM tě bude stát set útoků

      TheCraQ: Já plánuju mít jednoho s Crouch a jednoho s SE..Pokud bys potřeboval volbu pouze jednoho tak SE je lepší (aktuálně všechny legendárky mají slabost na rock)

      Eduk: A není lepší šetřit Rare candy na Legendary pokémony?

    • #5110
      Eduk
      Host

      Gerrard: pokud máš nedostatek, tak asi jo. Ja je na tyranitara nepotřeboval. Zato jsem je využil ina slabší Pokémony, kde mi prostě chyběly candy a moc se třeba neobjevují.. Ale já jich měl dost no

      • #5144
        Gerrard
        Host

        To by mě zajímalo co je dost rare candy…já jich mám 160, tzn jeden legendary pokemon na max..to mi nepřijde nijak moc

        BTW tyranitar není legendary pokémon, tam si jedu larvitar candy na pohodu

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook