Které pokémony ze třetí generace se vyplatí posilovat?

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Pokémoni Které pokémony ze třetí generace se vyplatí posilovat?

  • Toto téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Akeno a poslední změna proběhla před 5 roky a 10 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #8248
      Akeno
      Host

      Zajímalo by mě do kterých pokémonů ze třetí generace se vyplatí investovat candy a stardust na jejich posílení. Jako sólového hráče mě zajímají hlavně takoví kteří se osvědčí na sólování trojkových bossů.

    • #8253
      Mysakusak
      Host

      Smutna odpoved je ze zadne. Standardni pokemoni z predchozich generaci jsou ve vsech ohledech lepsi. Posun je jen u raid bosu kde Kyogre nagradi (na prvim miste pro specificky typ probkemu) Gyardose, Groundon Ryhorna a Rayacuza Dragonita.

    • #8263
      Gerrard
      Host

      Za mě tedy minimálně Gardevoir, Slaking a legendy….další asi spíš jen jako možné doplňky

      • #8264
        Akeno
        Host

        Za starého systému by se Slakinga vyplatilo posilovat aby byl na vrcholu v gymu, ale dnes pro něj žádné praktické využití nevidím: Na útok je nepoužitelný a v gymu mu s tak vysokým CP jistě motivace brzo spadne.
        Ovšem stejně ho řešit nemusím jelikož mám jen dva Slakothy.

        • #8268
          Gerrard
          Host

          To záleží, jestli ho budeš dávat do gymů kde se to mele hodně často, tak Slaking smysl rozhodně má. Do gymů kde to běžně drží víc jak 8h smysl žel nemá.

    • #8265
      mildavil19
      Host

      Já se těším na Salamance , ten za to stát bude

    • #8275
      Akeno
      Host

      Ještě taková perlička, dnes jsem vylíhl své první desítkové vejce za dobu třetí generace a hádejte co v něm bylo?

      Ano správně, Sudowoodo.

    • #8258
      Akeno
      Host

      To nepomůže ani mě, jelikož Skirmish nemám ani jednu. Porygona jsem vždycky utloukal Machampem a Ursaringama, a tak to asi tak zůstane.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook