Jaké jsou nejlepší útoky?

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Jaké jsou nejlepší útoky?

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Koffing a poslední změna proběhla před 8 měsíců.

• Autor

Lenka

Mám spousty TM a fastTM a nevím které útoky u kterých pokemonu mám zlepšit. Na kterých stránkách to zjistit a co všechny ty čísla znamenají? já chodím na pokemongo.gamepress.gg z těch útoků ale nejsem moudrá.

• #9796 Odpověď

Mysakusak

Lenka – napred si musis srovnat proti komu chces utocit. Neexistuje nic jako obecny nejlepsi utok – existuje nejlepsi utok proti dannemu protivnikovy a jeste je treba brat v uvahu pocasi. Zkus si treba na pokebattler com v sekci raids ukazat, jake jsou nejlepsi utoky a nejlepsi pokemoni proti raid bosum. A od toho se muzes odpichnout – jake pokemony a na co menit.

• #9988 Odpověď

Koffing

V prvni rade aby meli stab bonus. Vsechno zamerit na utok a maximalni dps. Drak tyran nejaky legendy. U groudona jsem videl nejlepsi move dragon tail a solar beam. No nevim ground bijec musi mit ground utoky. Tim se ridim alespon ja. Takovy gyarados muze mit bite a crunch ale ve srovnani s tyranem je to totalni lama.

Odpovědět: Jaké jsou nejlepší útoky?
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook