Jak z hlasek trenera poznate 100% kus ?

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Jak z hlasek trenera poznate 100% kus ?

  • Toto téma obsahuje celkem 21 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel mildavil19 a poslední změna proběhla před 6 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #5694
      Mysakusak
      Host

      Maly quiz. Vite jak z hlasek trenera poznate ze mate 100% IV pokemona ? Jde to celkem snadno, ale nejsem si jisty ze to vsichni znaji …

    • #5699
      sevanan
      Host

      @samtom: Aneb jak zabít nové diskuzní vlákno jedním příspěvkem 😀

    • #5700
      Russulagrisea
      Host

      Já to nevím, protože jsem takovou kombinaci hlášek nikdy neměl!

    • #5707
      micska71
      Host

      IV se přeceňuje, daleko důležitější je vhodný moveset. Možná tak ještě před reworkem gymů, kdy pár bodů CP rozhodovalo o pozici v gymu, ale teď?

      • #5708
        Gerrard
        Host

        To není pravda, to právě bylo lepší dřív. Teď díky TM už jsou rozhodující IV co za pokémona budu vylepšovat. Proto dál raiduju legendy i když už jich mám poměrně dost

        • #5722
          micska71
          Host

          TM mne fakt nebere, z 32 RAIDů ani prd, navíc jich teď asi bude ještě méně, takže preferuji lepší moveset než o 2% lepší damage.

        • #5728
          Mysakusak
          Host

          Ja mam tolik TM ze je nedokazu ani smysluplne vyuzit (intenzivne jsee se ucatnil raidu na legendarni slepice ve 3 mestech). Mam pripravena komanda na vsechny R3/4/5 bosse s optimalnimi movsety, ale nemam stardust na maxovani.
          Vzhledem k tomu ze jedina kriticka surovina ted je stardust, tak cpat ho do nejakeho pokese s nizkym IV je asi to nejhorsi jak ho vyplacat …

        • #5730
          Gerrard
          Host

          Že tebe nebere, neznamená že to tak není. Kdo si TMka raidoval může si vybrat pokémona s lepším IV a udělat si z něj lepšího bijce. Kdo ne, bude spoléhat na štěstí a horší IV

      • #5710
        Acabskej
        Host

        vždyť teď (vzhledem k TM) je moveset úplně k prdu … spíš ohledně IV jako celku je teď nejdůležitější velkej útok …

    • #5731
      mildavil19
      Host

      Tak vám nevím co se děje , ale já 100% kus nedostanu na max CP , dnes zvedám své dva 100% golemy a na 38 levlu jeden power up a konec , dostal jsem je na 2875 a zmizelo tlačítko na power up

    • #5743
      mildavil19
      Host

      Mysakusak dík za radu

    • #5776
      mildavil19
      Host

      Ze dvou telefonů to jde

    • #5709
      Gonzáles
      Host

      Asi jsem trochu mimo. Co je to Skebly?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook