Jak se může začátečník udržet v Gymu

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Jak se může začátečník udržet v Gymu

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Čumajdan a poslední změna proběhla před 6 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
    Příspěvky
    • #602
      _Fry_
      Host

      Ahoj,

      jsem začátečník, který má nejlepší pokémony kolem 1300 CP. Když jsem se dostal do svého modrého gymu, byl jsem většinou na posledním nebo předposlením místě. Velmi rychle jsem byl ale z gymu „vyhozen“ ačkoli jej nikdo kompletně nepřebral.

      Máte nějaké tipy, jak se dostat do co nejvíce gymů a udržet se tam?

    • #604
      Čumajdan
      Host

      Zkus si najít někoho kdo bude chodit s tebou. Aspoň další dva lidi. Budete se do gymů snáz dostávat. Vyberte si vždy pár gymů blízko sebe a do těch se dostaňte. Vemte coiny a když vás do dalšího dne vyrazí, aspoň máte možnost zase bojovat. Expy za boj jsou docela dobré. Není potřeba trůnit v gymu celý den, pokud ho máš kousek od sebe, kam si můžeš kdykoliv zajít. Dokud nebudeš mít Pokémony s vysokým CP, tak tam stejně nikdy dlouho nevydržíš. Samozřejmě záleží kde ten gym je. Jestli je někde ve městě, tak se barva gymu změní aji desetkrát za den. Pokud to je někde v lese, tam bude frekvence hráčů menší.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook