Jak jdete na silné Bliss ???

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Pokémoni Jak jdete na silné Bliss ???

  • Toto téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 6 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #1680
      Russulagrisea
      Host

      Dnes jsem měl opět po čase možnost otestovat boj s opravdu silnou Bliss … byl s ní dole utěsněný červený stadion celý vybudovaný RF klanem… měla 3150. Už jsem dřív různé varianty útočníků zkoušel i na jiných Bliss těsně kolem 3000. Ale dnešek mi na té dosud nejsilnější potvrdil, že porazit se dají sólo i ty nejsilnější. Nejlépe mi to jde s Exegutorem 2470 Confusion+Solarbeam a za něj jsem dal Vileplume 2050 Razorleaf+Solarbeam. Zbylo lehce přes 20 sekund a chtělo to celkem poslat 5x solarbeam. Uhýbal jsem se pouze hlavnímu útoku.

      Máte někdo jiné vyzkoušené a osvědčené pokémony proti silným Bliss ?

    • #1683
      CertTom
      Host

      No teda! Potkat Blisáka 3150… To znamená, že ho má nějaký borec na 38 lvl s max IV nebo na 40 lvl s vysokým IV. To bych si to taky rád rozdal a ještě radši uvítal ve své stáji.

      Slyšel jsem, že kromě toho osvícení může být na Blissey účinné i smažení. Ale sám jsem si na ně troufnul jen asi třikrát. Jistější je to aspoň ve dvou. Horší je to, když je vlastní tělocvična zazděna zespoda Blisošem. To se fakt těžko povyšuje.

    • #1713
      PribaTabor
      Host

      Me se zatim osvedcuje Exeggutor s Confusion a Seed Bomb. Bez uhybani, jen specialnim utokum.

    • #1861
      M. Husak
      Host

      Tak jsem skusil:
      1) Namakane vaporeony s hydropumpama. Jeden chcinul a druhy to nestihnul …
      2) Vsechnu chamrad s solarbeamem co mam (vcetne parase). Odpalili kazdy jednou solar beam a chciply. A take to nesthly …

      Asi si musim ty potvory se solar beamem vykrmit, jinak to nedaji.

    • #1862
      Čumajdan
      Host

      Možná je to mimo koncept, ale na Bliss používám Jolteony s co nejrychlejším základním útokem. Zatím jsem zvládl každou, kterou jsem potkal.

    • #1866
      Kacka
      Host

      S Blisey zkušenost nemám, ale včera jsem Dragonitta 2997 porazila Cloystrem 1640 s Ice Shard a Hydro Pump. Platí na nej jakýkoliv ledový útok v základu, dokonce zabrali jednou i Piloswine, ale těch bylo víc, jsou zase více zranitelné od dračích útoků. Dál mám ověřeno že na Vapíky platí elektrické nebo travní útoky v základu, alkazama 1700 jsem dostala 2 Nidoriny s Poison Jab(CP798) a Poison StinG(CP698), tyhle slabší pokémony používám když nemám ozdravovače, a když se vybere správný útok a sem tam se uskočí vážně to funguje. Na Blis by měl zabrat Espeon případně jiný psychic a psychic útokem, pak Flareon, Cloyster a Jolteon. Mrkni se na pokeassistant.

    • #1974
      M. Husak
      Host

      Několikrát jsem v poslední době boural gymi, kde byla blissey kolem 3000. Některé postřehy:
      1) Je dobré bourání zorganizovat, tak aby blissey bylo nutné porazit jen jednou. To znamená gym postupně oslabovat, tak aby blissey byla vespod (když na ní narazíte tak utéct). Další postup je blissey porazit a mít dobře připravené útočníky tak aby nad ní způsobily dost ztrát , aby vypadla.
      2) Na 3000+ blissey je dobré mít specielní komando. Mně se osvědčily dle rad z tohoto fóra nakonec dva jolteoni s rychlím útokem a golem. Závěrečná pecka od golema (stone edge) byla dost overkill, věřím že by stačil dorazit jakoukoliv blissey, ne jen 3000.
      3) Při útoku je nutné se soustředit na maximální damane a neuhýbat. Smířit se s tím že to bude tak 2 silné pokémony stát krk.
      Podle mne je tímto postupem v 1 člověku možné efektivně sejmout jakoukoliv blissey a vykydlit i gym, kde je 3000 blissey nejslabším obráncem. Problém by mohl být 2 (nebo dokonce 3) 3000+ blissey za sebou, ale to jsem ještě neviděl a snad neuvidím.

    • #1864
      Čumajdan
      Host

      A nebo ještě zkus Machampa. Ten můj má super effective.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook