Holiday Celebration! končí

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Aktualizace, novinky a události Holiday Celebration! končí

  • Toto téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel drago a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #504
      drago
      Správce

      Tak to vypadá že druhá část Holiday Celebration! skončila. Tak kolik se vám podařilo pochytat Charmanderů, Bulbasauru a Squirtlů? Nějaký 100%?

      Mě popravdě nic extra, asi nejlepší úlovek byl 726 Bulbasaur 10-14-15 se 726 CP. Samozřejmě jsem chytal hlavně Charmandery na Charizarda, který mi ještě ve sbírce chybí (stále hledám vhodného adepta na evolve).

    • #507
      samotář
      Host

      Nachytali jsme startérů mraky a to jsme si (po vývinu chybějících stvorů) vybírali jen ty slabé (i oni se dost škubali). Pár začátečníků je slibných, ale budou potřebovat vyvinout i vykrmit. Z vyvinutějších (druhé formy, tu i onde rovněž k zachycení) nebyl využitelný ani jeden a všichni už jsou u profesora. Se zkrmováním kandovaných sladkostí vyčkáváme na příští šťastné vejce (nepotřebujeme vyvíjet bezhlavě a tak čekáme, až se nadějní nastřádají).

      Docela příjemně nás překvapilo, že po počáteční nudě (samí známí), se začali po Vánocích líhnout nová mimina a to tak, že postupně všechna. Poslední byl teď o víkendu Togepi, jeli jsme na jeden (v nekonečném dvojky a pětky) až tři inkubátory (desítky), dvě až čtyři vejce denně.

      Zábavní jsou i kašpaři s čepičkami, skončili sice dřív, ale i tak jich ještě máme možná čtyřicet. Na boj se nehodí, ale jako výběrčí jsou na věžích roztomilí 🙂

      Akci hodnotíme jako velmi vydařenou a doufáme, že Niantic brzy přijde s nějakým dalším nápadem.

    • #520
      sadecky peter
      Host

      100% tak to som teda nedal 😀
      Bulbasaur 84%, 13 11 14 cp 460
      Charmander 93%, 15 12 15 cp 234 🙁
      Squirtle 84%, 15 10 13 cp 449

      to sú moje najlepšie úlovky, a ked sa zamyslím nad tým koľko candy a startdustu treba na dotiahnutie to dokonca tak neivem či sa mám tešiť alebo plakať 😀

      • #522
        samotář
        Host

        Pokud ji nevypnou (nebo nějakou nedomyšlenou úpravou nepokazí), může to být velmi dlouhá hra. Když jsme se ženou mudrovali jak pokračovat, až je polapíme všechny (no dobře, tak bez deseti), vyšlo nám, že nejprve si vyzlatíme všechny medaile (druhý cíl).

        A já jako vedlejšák budu zvolna vylepšovat stvory. Jako kusy už jich máme 147 (první cíl nadosah), nyní půjde o kvalitu. Sladkůstky i prach se hromadí (o body už nám nejde, nic nového se nám neotevře, šťastné mnohovývoje tedy můžeme provádět jen nad vybranými), vyberu si nadějné a občas jim nějaký ten pamlsek podstrčím. A tím se mohu bavit ještě léta… 🙂

    • #578
      Martin
      Host

      Ahoj všem,
      předem díky adminovi za zprovoznění DF… je pravda, že u jednotlivých článků byly příspěvky nepřehledné.
      Chci zareagovat, možná i pomoci, všem, kteří tu poptávali, či zjišťovali, jak zjistit přesné info o jednotlivých pokémonech.
      Sám používám pro Android utilitku „ToolKit Main App“ a jsem s ní velice spokojen. Je zdarma pro pokémony do #100 v pokedexu. Pro zpřístupnění vyšších pokemonů a jejich statistik je potřeba prográmek podpořit cca. 70 kč.
      Ta částka není vůbec závratná vzhledem k tomu, co utilitka nabízí…kromě IV obsahuje snad všechny potřebné informace o pokemonech. Okamžitě v terénu vím, co uschovat a co s klidným svědomím poslat profesorovi. Vřele doporučuji aspoň vyzkoušet, snad vám bude někomu vyhovovat.
      Mějte se hezky a přeji klidný a dobrý lov.

    • #584
      Lukas
      Host

      Nainstalujte si aplikaci IV Go, ktera vam spocita vsechny pokemony automaticky. Pocitat to rucne je nesmysl…

      Krome toho zobrazuje CP po evoluci a kvalitu movesetu.

    • #596
      holyholyster
      Host

      V pondělí 9.1.2017 v cca 19:00 jsem dostal 10 km vejce a vylíhl se z něj smoochum, ale ten už tam být neměl…
      Nestalo se Vám to taky…

      • #600
        longermocny
        Host

        Ti dětští pokemoni ve hře zůstaly. Jen během eventu byla větší pravděpodobnost že padnou.

        • #606
          holyholyster
          Host

          aha, dik

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Aktualizace, novinky a události‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook