Gps signal not found. (11)

Domů Fóra Pokémon GO Aktualizace, novinky a události Gps signal not found. (11)

Zvolené téma obsahuje celkem 21 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Bugsík a poslední změna proběhla před 5 dny, 15 hodin.

• Autor

RajauCz

Co znamená hláška: Gps signal not found. (11)
    Po aktualizaci na 0.73.1 mi vyskakuje tato hláška, co to je?

• #6015 Odpověď

Mysakusak

RajauCz – ta se objevovala i drive. Proste jsi nekde kde neni GPS signal (v metru, v obchodaku), v okoli je neco co GPS signal rusi nebo mas rozbity GPS modul v mobilu …

• #6019 Odpověď

RajauCz

To vím ale co znamená ta (11)

• #6073 Odpověď

Mysakusak

Niantic nove pridal ke kazde chybe cisleny identifikator, aby nebyli pochybonsoti o jakou hlasku se jedna. Ja pokud jsem v metru pod zemi tak mi to take hlasi po udpatu „Gps signal not found. (11)“

• #6268 Odpověď

Tomáš

zajímavé je že před aktualizací mě to neblblo a ted mě to dělá skoro všude a to mám novej mobil takže rozbitej GPS modul nemám,pěkně to dojeb…

• #6279 Odpověď

Martin

Mám ten samý problém. Už od včera od rána mi naskakuje tahle hláška a nenačte mapu. Nemůže to být např. Ban za IV GO?

• #6316 Odpověď

NightSeva

Ban za IV GO urcite ne,ten poznas tak,ze se ti spawnuje pigey,ratata a podobny odpad,nic jineho a ne hlaska s gps-kou 😉

• #6349 Odpověď

petr

tohle je bezna chyba – deje se to furt uz tak rok.. vyskakuje to nejen v metru ale třeba i v obchode, podchodu, aute nebo klidne i pod stromem 🙂 dokonce se mi to deje, když mi někdo zavola – chvilku se mi to pak nedokaze chytnout.. ze vam to nedělalo dřív je asi haluz – me to haze furt stejne casto..

• #6837 Odpověď

MartialApple

Take mi to vyskakuje a pred aktualizaci jsem nemel problem. Neni to tak caste, ale stava se to, pomaha mi najet do inventare s vecma a zas zpet 😃.

• #6838 Odpověď

Bauch

Můžu potvrdit že dříve jsem doma (v místnosti) chytal GPS bez problému a poslední dobou to nelze,, označení chyby je Gps signal not found (11)

• #6876 Odpověď

WallZmar

Mám to samé, cca týden, GPS not found a nenacte se mapa… 🙁

• #6877 Odpověď

WallZmar

Mám to samé, cca týden, GPS not found a nenacte se mapa a kolečko vlevo nahoře se pořád točí… 🙁

• #6879 Odpověď

TNT

Dnes jsem se s tím poprvé setkal v CČM u Starbucks, tam nejsou stopní okna a GPS tam nefunguje. Restartoval jsem tam hru a rovnou tato hláška, nepomohlo to odstranit procházení o kousek dál, kde už jsou menší stropní okna. Šel sem ven na terasu. Příště se budu dívat na stav GPS třeba aplikací Sensors Multitool pro Android, v něm je měřá GPS, to ukáže stav síly a počet signálů družic. Nedivil bych se, že s každou verzí hry ladí vlastnosti GPS pro hru, určitě chtějí zajistit lepší fix GPS, aby avatar nepobíhal po mapě, když se hrací zařízení nehýbe.

• #6881 Odpověď

Russulagrisea

Tak ono to samovolné chození postavy po mapě v okolí (třeba když ležím v posteli a koukám na fotbal) má něco do sebe 🙂 Když je venku zataženo a prší, tak kolikrát vychodím i 5KM vejce za jeden zápas 😀 Sem tam to brnkne o pokéstop nebo gym, sem tam si i chytnu pokeše 🙂

Hýčkám si kvůli tomu několik let starý telefon …takový šunt … není v něm ani SIM…ale doma na wifi to na něm chodí hezky.

• #7121 Odpověď

Mirda94

Od cca. pondělí neustálé problémy s touto hláškou. Avatar stojí na místě pak ho to hodí někam do p….. potom zase spátky. A mezi tím sem tam vyskočí zmíněná hláška (gps not found) .Při jízdě v dopravním prostředku zcela nehratelné.

• #7122 Odpověď

Petr

to zni jako nakopnuta gps – neupadnul ti ted nekdy telefon? ja se takhle dokazu s jednim telefonem dostat bez problemu na druhej konec prahy a jednou jsem byl uz i ve spanelsku – oboje z podchodu u nas před domem..

• #7126 Odpověď

Mirda94

Tak už jsem to vyřešil .Pomohlo až tovární nastavení.

• #8563 Odpověď

Dominik

Mě se to na tabletu ukazuje pořád a ještě Nepřestalo ale na telefonu jede

• #9772 Odpověď

Steve

Hi There,

My name is Steve from SteveWebJobs a professional Animated Promotional Video Company.

Would you be interested in having an animated marketing video for your company to help increase your online exposure?

We can create a custom animated promo video to help market your business more efficiently.

If you’re interested, please reply back to this message and I will send you a link to some animated promotional videos we created so you can see what we can do.

• #9921 Odpověď

Steve

Hi There,

My name is Steve from SteveWebJobs a professional Animated Promotional Video Company.

Would you be interested in having an animated marketing video for your company to help increase your online exposure?

We can create a custom animated promo video to help market your business more efficiently.

If you’re interested, please reply back to this message and I will send you a link to some animated promotional videos we created so you can see what we can do.

• #9934 Odpověď

Terinka1984

Ahoj, dnes už od půl deváté mám tuto hlášku. Vypnutí a zapnutí appky nepomohlo. Ani vypnutí a zapnutí GPS nebo vypnutí šetřícího módu. Mám nejnovější aktualizaci. Nevíte, co se to děje? 🙁 Doufam, že se to nestane v neděli.

• #9940 Odpověď

Bugsík

Taky to mám opět zpět od poslední aktualizace 🙁

Odpovědět: Gps signal not found. (11)
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook