Gps signal not found. (11)

Domů Fóra Pokémon GO Aktualizace, novinky a události Gps signal not found. (11)

Zvolené téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Steve a poslední změna proběhla před 3 týdnů, 2 dny.

• Autor

RajauCz

Co znamená hláška: Gps signal not found. (11)
    Po aktualizaci na 0.73.1 mi vyskakuje tato hláška, co to je?

• #6015 Odpověď

Mysakusak

RajauCz – ta se objevovala i drive. Proste jsi nekde kde neni GPS signal (v metru, v obchodaku), v okoli je neco co GPS signal rusi nebo mas rozbity GPS modul v mobilu …

• #6019 Odpověď

RajauCz

To vím ale co znamená ta (11)

• #6073 Odpověď

Mysakusak

Niantic nove pridal ke kazde chybe cisleny identifikator, aby nebyli pochybonsoti o jakou hlasku se jedna. Ja pokud jsem v metru pod zemi tak mi to take hlasi po udpatu „Gps signal not found. (11)“

• #6268 Odpověď

Tomáš

zajímavé je že před aktualizací mě to neblblo a ted mě to dělá skoro všude a to mám novej mobil takže rozbitej GPS modul nemám,pěkně to dojeb…

• #6279 Odpověď

Martin

Mám ten samý problém. Už od včera od rána mi naskakuje tahle hláška a nenačte mapu. Nemůže to být např. Ban za IV GO?

• #6316 Odpověď

NightSeva

Ban za IV GO urcite ne,ten poznas tak,ze se ti spawnuje pigey,ratata a podobny odpad,nic jineho a ne hlaska s gps-kou 😉

• #6349 Odpověď

petr

tohle je bezna chyba – deje se to furt uz tak rok.. vyskakuje to nejen v metru ale třeba i v obchode, podchodu, aute nebo klidne i pod stromem 🙂 dokonce se mi to deje, když mi někdo zavola – chvilku se mi to pak nedokaze chytnout.. ze vam to nedělalo dřív je asi haluz – me to haze furt stejne casto..

• #6837 Odpověď

MartialApple

Take mi to vyskakuje a pred aktualizaci jsem nemel problem. Neni to tak caste, ale stava se to, pomaha mi najet do inventare s vecma a zas zpet 😃.

• #6838 Odpověď

Bauch

Můžu potvrdit že dříve jsem doma (v místnosti) chytal GPS bez problému a poslední dobou to nelze,, označení chyby je Gps signal not found (11)

• #6876 Odpověď

WallZmar

Mám to samé, cca týden, GPS not found a nenacte se mapa… 🙁

• #6877 Odpověď

WallZmar

Mám to samé, cca týden, GPS not found a nenacte se mapa a kolečko vlevo nahoře se pořád točí… 🙁

• #6879 Odpověď

TNT

Dnes jsem se s tím poprvé setkal v CČM u Starbucks, tam nejsou stopní okna a GPS tam nefunguje. Restartoval jsem tam hru a rovnou tato hláška, nepomohlo to odstranit procházení o kousek dál, kde už jsou menší stropní okna. Šel sem ven na terasu. Příště se budu dívat na stav GPS třeba aplikací Sensors Multitool pro Android, v něm je měřá GPS, to ukáže stav síly a počet signálů družic. Nedivil bych se, že s každou verzí hry ladí vlastnosti GPS pro hru, určitě chtějí zajistit lepší fix GPS, aby avatar nepobíhal po mapě, když se hrací zařízení nehýbe.

• #6881 Odpověď

Russulagrisea

Tak ono to samovolné chození postavy po mapě v okolí (třeba když ležím v posteli a koukám na fotbal) má něco do sebe 🙂 Když je venku zataženo a prší, tak kolikrát vychodím i 5KM vejce za jeden zápas 😀 Sem tam to brnkne o pokéstop nebo gym, sem tam si i chytnu pokeše 🙂

Hýčkám si kvůli tomu několik let starý telefon …takový šunt … není v něm ani SIM…ale doma na wifi to na něm chodí hezky.

• #7121 Odpověď

Mirda94

Od cca. pondělí neustálé problémy s touto hláškou. Avatar stojí na místě pak ho to hodí někam do p….. potom zase spátky. A mezi tím sem tam vyskočí zmíněná hláška (gps not found) .Při jízdě v dopravním prostředku zcela nehratelné.

• #7122 Odpověď

Petr

to zni jako nakopnuta gps – neupadnul ti ted nekdy telefon? ja se takhle dokazu s jednim telefonem dostat bez problemu na druhej konec prahy a jednou jsem byl uz i ve spanelsku – oboje z podchodu u nas před domem..

• #7126 Odpověď

Mirda94

Tak už jsem to vyřešil .Pomohlo až tovární nastavení.

• #8563 Odpověď

Dominik

Mě se to na tabletu ukazuje pořád a ještě Nepřestalo ale na telefonu jede

• #9772 Odpověď

Steve

Hi There,

My name is Steve from SteveWebJobs a professional Animated Promotional Video Company.

Would you be interested in having an animated marketing video for your company to help increase your online exposure?

We can create a custom animated promo video to help market your business more efficiently.

If you’re interested, please reply back to this message and I will send you a link to some animated promotional videos we created so you can see what we can do.

• #9921 Odpověď

Steve

Hi There,

My name is Steve from SteveWebJobs a professional Animated Promotional Video Company.

Would you be interested in having an animated marketing video for your company to help increase your online exposure?

We can create a custom animated promo video to help market your business more efficiently.

If you’re interested, please reply back to this message and I will send you a link to some animated promotional videos we created so you can see what we can do.

• #9934 Odpověď

Terinka1984

Ahoj, dnes už od půl deváté mám tuto hlášku. Vypnutí a zapnutí appky nepomohlo. Ani vypnutí a zapnutí GPS nebo vypnutí šetřícího módu. Mám nejnovější aktualizaci. Nevíte, co se to děje? 🙁 Doufam, že se to nestane v neděli.

• #9940 Odpověď

Bugsík

Taky to mám opět zpět od poslední aktualizace 🙁

• #10816 Odpověď

Steve

Hi,

I am Steve, and I work with experienced video professionals who are into creating:
    Animated Business Videos
    Animated Whiteboard Video

If you are interested, I can send you our Animated Business Videos portfolio link to see our videos, company information and an affordable quotation with the best offer to see how we can work together to create a video for you as well.

Thanks and Regards,

Odpovědět: Gps signal not found. (11)
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook