Girafarig

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Pokémoni Girafarig

  • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 6 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #2887
      Pokeking
      Host

      Myslel jsem, že je to trochu vzácnější pokémon, ale potkávám ho pořád, už mám 350 candy bez ananasu. Tak se chci zeptat, je k něčemu dobrý?

    • #2894
      M. Husak
      Host

      On se spise vyskytuje v hnizdech. Nikde nic a na jednom miste kopice. Podobne to maji cerni hafici. Zatim jsem pro nej praci nenasel. Ale ten pridavny mozek a kousajici bambule na ocase jsou roztomile ….

    • #2901
      gwahir
      Host

      Souhlas. Buď hnízda nebo nic. Hafíci se tu už podobně řešili. Někdo ho dodnes nemá. Někdo bez problémů vyvinul.
      Žirafu jsem potkal za celou dobu 1x a jednou se vylíhla. Za mě obvyklá fakt není.

    • #2911
      Akeno
      Host

      Já nemám žirafu ještě ani jednu

    • #2912
      M. Husak
      Host

      V soucasne dobe maji Zirafi hnizdo ve Vojanovych sadech u Malostranske … Osobne overeno. O 500 m dal v parku u vody je hnizdo Missdrewous nebo jak se to jmenuje . Na Letenske plani zase radi smecka growlithu … A v Malesickem parku pejsanek u kazdeho pokestopu … Doporucuji vylet do Prahy …

    • #2920
      Čumajdan
      Host

      Hraju v Brně a psa sem chytil jednoho za celou dobu. Naopak žiraf mám mraky z parku před mojí prací. Ale nikde jinde sem na ně nenarazil.

    • #2922
      Chmeld4
      Host

      Žirafu sem taky potkal jen jednu. Pes stejná záležitost.

    • #3827
      arklon6
      Host

      U nás v Hořicích u Hradce králové se musím pochlubit.
      Teď tím eventem je u nás furt Charmander,Vulpix,Growlithe a černej čokl ale žádná žirafa tu nikdy není ani nebyla.
      Mimo event. pouze Pidgey,Pavouci, a červy.alespoň se líp expí 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook