EX Raid Pass

Zvolené téma neobsahuje zatím 4žádnou odpověď. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Petr a poslední změna proběhla před 6 měsíců, 1 týden.

• Autor

micska71

Tak mi dnes ráno přistála pozvánka na speciální raid a Items mám nový předmět.
    Na zítra, tedy 1 den dopředu
    Gym „Square Plaza“. Zítra bohužel nejsem v Praze, ale zajímalo by mne, kolika lidem tak pozbánka přišla.

• #6498 Odpověď

BluedevilCZ

hm,zajimavy a jak ti pristala? Protocenim pokestopu,nebo gymu?

• #6499 Odpověď

sevanan

já bych se ještě zeptal kdy jsi v tom gymu naposledy absolvovala raid?

• #6500 Odpověď

micska71

Myslím, že to bylo protočením pokestopu, bylo to dost brzy ráno, tak si nevybavuji jestli zapnutím, nebo až protočením (mám ho v pokoji).
    Na to Gymu jsem byl na RAIDu 1x, cca před měsícem. Datum nenajdu, Moltres ulétl

• #6501 Odpověď

Alagartada

Melo by to zacit na sponzorovanych gymech, takze treba Praha ccm. Kolega take dostal pozvanku..

• #6502 Odpověď

micska71

Jo, to tak vypadá, tohle je OC Chodov

• #6503 Odpověď

micska71

Tak jsem to našel, byl jsem tam 25.8.2017

• #6519 Odpověď

xsahr

A jak to vypadá, resp. kam ta pozvánka přijde?

díky

• #6616 Odpověď

RedMageZl

Kamosovi dosla pozvanka na ex raid ve zline a me ne. Staci kdyz tam ten raid do te doby nez bude ten exraid udelam a dojde me take? Nebo uz je pozde? Nevite prosim? Diky

• #6617 Odpověď

Moro

Tak to je sranda – přišla mi pozvánka na EX raid na tuto neděli a na gym, kde jsem byl na raidu POUZE JEDENKRÁT a to před 3 týdny na Snorlaxe – není to zajímavé?

• #6618 Odpověď

mildavil19

Jj Ex raidy se rozjeli , v Písku , v Táboře

• #6619 Odpověď

RedMageZl

A staci kdyz si na tom miste do te doby nez ten mewtwo bude udelam raid? Dostanu ji taky? Nevi nekdo prosim?

• #6620 Odpověď

Bauch

Taky by mě zajímalo jestli přijde pozvánka po zapnutí nebo je potřeba protočit gym, pokéstop..

• #6621 Odpověď

LuděkTT

Pozvánka příjde po zapnutí, netřeba nic protáčet. Kdo si pozvánky nevšimne, může se podívat do items, zdá má černý raid pass (a kliknout na něj pro více informací).

Komu nepřišla pozvánka v téhle vlně (jako třeba mně), tak má smůlu, vybojovat rychle raid v daném gymu už nepomůže (pokud nezměnili pravidla).

• #6624 Odpověď

AbebaCZ

Hlasim ze me dnes rano dosla pozvanka na EX Raid na nedeli v Lounech, EX Raid Pass mi naskocil hned rano po zapnuti hry a vim o dalsich 20 lidech kterym prisla 🙂

• #6625 Odpověď

Pes Filipes

Dnes Mi Taky Přišel Na Neděli Ten EX Raid Pass… Po Zapnutí To Naskočilo Samo. Zajímalo By Mne, Co Tam Bude Na Tom Raidu Za Potvoru…? Neví Někdo…?

• #6627 Odpověď

Mysakusak

Pes Filipes: Neco velmi vzacneho. Treba 0% Shuckle. To urcite zadny trener na svete nema …

• #6652 Odpověď

Pes Filipes

Mysakusak: Toho Shuckle Ti Klidně Zadarmo Daruji !!! Mám Jich Jak Nas…… !!! Já Tipuji Na EX Raid Pass Mewtwo Nebo Toho Novýho Cokla !!!

• #6684 Odpověď

Mysakusak

0% Shuckle urcite nemas ( myslim IV 0%, 0:0:0). To je takova supervzacnost ze to nikdo neschranuje. Jinak Shuckle je nejsilnejsi pokemon ze vsech – kdyz si prohodi obranu a utok pomoci spec. predmetu, mlati chvili hlavou o zed (necha na sebe odrazet vlastni utoky a nasobit je) a dalsi 4 pokesi ho pritom resuscituji, vypali pecku ktera smete armadu MewTwo :-). To neni vtip.

• #6683 Odpověď

Canibal122

Ve Svitavách také pozvánky na ex reid Mewtwo který dnes 1.10 proběhl. Chycen 19x z 20ti

• #7708 Odpověď

Gonzáles

Tak mi v pátek taky přišel Ex raid pas. Objevil se po zapnutí hry.
    12/03 12:00 – 12:45 Praha, CČM
    Budete tam někdo?

• #7727 Odpověď

CertTom

Určitě bude. Ale z naší bandy zase nikdo :-). Počítám, že se na nás dostane 24.12. v 18h na všech raidech, kde jsme kdy byli. Bude to takový hezký vánoční rodinný dárek :-).

• #7883 Odpověď

Russulagrisea

Dostal jste někdo v Praze Expass na gymu (mimo sponzorované), kde jste byli prokazatelně pouze na legendárním raidu?

• #7895 Odpověď

Mysakusak

Russula: Ne. Ja jeste nedostal zadny EX.

• #8803 Odpověď

JeanaStark

Ahoj,dostal někdo ex raid pass do Ostrova-letohrádku v parku? Byla jsem tam v létě na dovolené mam to 130km tak jestli tam vubec nekdo bude pokud bych vazne vyrazila

• #8804 Odpověď

JeanaStark

Ahoj,dostal někdo ex raid pass do Ostrova-letohrádku v parku? Byla jsem tam v létě na dovolené mam to 130km tak jestli tam vubec nekdo bude pokud bych vazne vyrazila

• #8807 Odpověď

Tomáš

Mně dnes přišla pozvánka na Ex Raid do Tuniska,kde jsem byl na začátku října minulého roku.

• #8808 Odpověď

Jurisko

JeanaStark ano v ostrově je aktivni skupina kterou najdes na fb 🙂 nedostal tu nekdo pozvanku do Vlašimi nebo nevite zda je nejaka skupina ? ???

• #8812 Odpověď

Tiky910

Jurisko já s přítelkyní máme pozvánku do Vlašimi, bydlíme teda někde úplně jinde, ale byli jsme tam na dovolené v létě, takže 2 hráči tam určitě dorazíme…

• #8815 Odpověď

Jurisko

osobne ho tam nemam ale od nas ze skupiny ho tam nekdo ma tak aby nejel zbytecne nejakych 200km 🙂 nevim asi maji nejakou skupinU nebo je nejaka skupina pobliž. kdyz neco zjistite prosim napiste mi sem 🙂 dekuji

• #8819 Odpověď

Tiky910

Zatím jsem žádné informace o Vlašimi nesehnal, pojedeme tam určitě, 2 mobily, levely 37 a 40, takže stačí opravdu už jen 2-3 další hráči, pokud o někom víš, že má pozvánku, prosím at určitě dorazí…

• #8810 Odpověď

JeanaStark

Děkuji Jurisko,koukala jsem na to na fb. Pokud máte ex passy na letohradek a je vás dost zkusila bych si zařídit vylet

• #8811 Odpověď

Jurisko

je tam dost lidi 🙂 takze pokud budete mit volno sama tam nebudete 🙂 ja osobne tam nemam mam jinam ale jsem ve skupine kterou maji a ex passu tam je dost 🙂

• #8814 Odpověď

JeanaStark

Děkuji moc Jurisko, ted uz jen doma vysvetlit ze v nedeli potrebuju byt o 130km jinde🤣🤣🤣

• #8816 Odpověď

Jurisko

neni zač pro jistotu bych tam byl o 10min drive nežzacne raid 🙂

• #8818 Odpověď

Petr

Nedostal někdo náhodou pozvánku do Jilemnice? Bohužel bydlím v Brně, ale zkusím nějak zařídit, abych tam byl. Nechápu, proč každýho posílaj minimálně 100 km od domova.

• #8824 Odpověď

welby

Dnes Niantic oficiálně přiznal, že upravoval podmínky pro exraid pas a samozřejmě to zase zvoral a dost hráčů dostalo pozvánky na gymy, kde nebyli měsíce a jediná aktivita tam byla třeba pouhé protočení gymu.

Příště už to prý zvládnou lépe 😀
      Známý dostal první pozvánku a rovnou do Španělska… Takže si říkám, že mých 75km od baráku se ještě dá 😉

• #8825 Odpověď

Petrusska1

Taky jsem dostal první pozvánku, na tuto sobotu. Mám to jen dvě stanice tramvají. Ach jo, Tunis…, Španělsko…
        Myslím, že by mnohem efektivnější bylo přidat ve hře do gymu jednoduchý „vzkazníček“, něco jako notýsek v kešce. Na raidech by se snadno mohli domluvit i lidi, kteří nepobíhají po světě v organizovaných skupinách, nechovají stáda trhačů asfaltu a užívání sociálních sítí je odpuzuje.Co vy na to?

• #8829 Odpověď

Petr

Hodilo by se to. A taky by mohli zmírnit podmínky pro vyvolání EX raidu, protože když u nás bývá jenom jednou za týden a pro zhruba 10 – 15 lidí, je to strašně málo. Navíc pořád na stejných místech v centru.

• #8826 Odpověď

Anonym

Jedině si domluvit nějakého flyera……

Odpovědět: EX Raid Pass
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook