Evolve pokémonů nefunguje

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Evolve pokémonů nefunguje

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  petr a poslední změna proběhla před 2 měsíci, 3 týdny.

 • Autor
  Příspěvky
 • #19594 odpověď

  YaiMau1

  Cca od konce března (možná o něco déle, nevím přesně) mi úplně přestalo fungovat evolvování pokémonů. Dostatek candy, ale po stisknutí tlačítka Evolve se nic nestane. Nevíte někdo, co s tím? Přeinstalování hry nepomohlo☹️ Díky předem za radu.

 • #19596 odpověď

  Jakub

  Ahoj blbne mi taky ale jen musím posunout obrazovkou po otevření pokémona a pak to jde. 6394 4104 8260 nový přítel? Pokud chceš.

 • #19668 odpověď

  petr

  je to od noveho updatu.. a neni to, ze se nic nestane, ale pokemon se ti zavre – kdyz se na to budes poradne koukat, zjistis, ze pri stisknuti „evolve“ se ti vlastne stiskne ten krizek uprostred, kterym pokese zavres a vratis se na seznam vsech pokesu.. jakoby byl ten krizek najednou 4x vetsi, ale neni to videt.. pomaha bud pohnout kartou pokemona tak, aby byl cudlik „evolve“ vejs nez ten zaviraci krizek – nebo pomaha mackat „evolve“ uplne vlevo, skoro u okraje obrazovky..
  stejne se to chova u vseho, co chces zmacknout a je to blizko zaviraciho krizku..

Odpověď na: Evolve pokémonů nefunguje
Osobní informace:
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook