Evolucni kameny – kde je ziskat?

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Evolucni kameny – kde je ziskat?

  • Toto téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 4 roky a 12 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #1332
      JanaKa
      Host

      Jsem na levelu 29. U nekterych Pokemonu vidim, ze je mozne evolvovat je pomoci specialnich evolucnich kamenu. Co to je? Kde to lze ziskat?

    • #1347
      drago
      Správce

      Padají z Pokéstupů. Šance je v desetinách procent 🙂

    • #1363
      Radek
      Host

      Šance je 0,04%.. takže to chce jen točit a trpělivost..
      Náhodou nevíte jak je to a Vejci? jestli je nějaká procentuélní šance, že padne 2,5,10km vejce? nebo u vajec to funguje na jiném principu?

    • #1512
      Kacka
      Host

      Díky moc, mě spíš překvapilo, že pokemon který je podle hodnocení teamleadera nejlepší, má kolikrát docela na nic útoky, ale je pravda, že jde taky o to, aby ten bežný útok dokázal nabít ten druhý. Dřív jsem je vybírala jen podle útoků, než bylo hodnocení (IV), dokonce mi připadalo, že v tom je systém takže mám dva pigeoty s huricanem, a ti občas udělají i silnějším pokémonům pěkné překvápko. Na pover up nemám trpělivost, snažím se to vyvažovat evolvováním pokémonů s max. CP, které se mi podaří chytit během sbírání candy….. :))) Ale ted v zimě to moc nedávám, čekám na léto….

    • #1513
      Kacka
      Host

      Jo a evoluční kámen nemám ani jeden, a to jsem byla tenhle týden i v Praze, a nemyslím, že se mi nějáký vůbec podaří vytočit….

    • #1802
      Chmeld4
      Host

      Tak včera sem aktualizoval a dnes mi vypadl upgrade na porygona z pokestopu při 4day strike. Buď haluz nebo nebudou padat jen při 7 day.

    • #1808
      M. Husak
      Host

      Dnes na mne vybehla hlaska ze pri 7 day strike jsou spec. item garantovane …

    • #1891
      gwahir
      Host

      Včera při 7 day vypadl Kings rock, dnes z pokestopu Metal Coat.
      Takže odvozuji, že garance pro 7 day ano a bude náhodně padat i dál z pokéstopů.

    • #2036
      xXSattyxX
      Host

      Nyní už padají po 7 dnech z pokestopů x)

    • #16125
      ZlatovlaskaSv
      Host

      A jak se jmenuji? Taky me neco pribylo ale nevim jak jse to jmenuje ten predmet.A to ze bude ve stopu..ta sance je opravdu 0,xxx
      Potrebuje to napriklad: Ryhdon na dalsi evoluci,nebo treba Roselia.Prosim o nazev a jestli se da ziskat i jinde krom stopu.Diky

    • #16174
      Mysakusak
      Host

      Shinoh stone nepada ze stopu, ale dostanes ho za 7 razitek special research. Ze stopu padaji jen evolucni predmety pro starsi generace pokemonu …

    • #1467
      Gripen
      Host

      Kacko silné útoky jsou k okamžitému použití pokemona v boji. Tedy pokud máš pokemona se silnýmí útoky a slušným CP na levelu kde právě si, pak s nimi bojuj.
      Pokud myslíš hodnocením IV, resp. co o nich říkají teamleadeři (modrý,žlutý nebo červený), tak to je důležitý ukazatel proto zda dále vyvíjet tohoto pokemona powerupy až na max.
      Pokud máš kvalitního pokemona (nemyslím tím třeba Seakinga, ale např. Rhydona) se silnými útoky a s vysokým hodnocením/IV, tak to je adept na postupné powerupování, tak až se z něj stane jeden z Tvých topových kousků.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook