Evoluce vileplume vs bellossom ?

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Pokémoni Evoluce vileplume vs bellossom ?

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Russulagrisea a poslední změna proběhla před 6 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
    Příspěvky
    • #4769
      David
      Host

      Ahoj,
      Co doporučujeme nechat evolvnou, mám základního oddishe 96 IV a rád bych evolvoval jen n3vim jestli Vileplume či gen2 Bellossom.

      Děkuji za případné rady .

    • #4771
      Mysakusak
      Host

      Na pokemongohub net je o tom clanek (vcetne slowking a podobnych situaci) … Vzhledem k nulovemu vyuziti pri obrane a utoku bych tuto diskuzi pokladal z akademickou a evolvnul bych si jeden kus do sbirky od kazdeho …

      • #4776
        Moro
        Host

        Proč akademická? Copak hodnotu mají jen pokémoni s nejvyššími CP nebo jak to mám brát?
        Obě výše zmíněné dávám do gymu a s Vileplume často i gym dobývám. Nebaví mě jít na každý gym jen silou.

    • #4811
      Russulagrisea
      Host

      Je to tak. Cizí Gym sejmu jen když mám málo pokémonů v gymech a pokud mám zároveň aspoň trochu času. A protože času je málo, tak to chci mít za sebou co nejrychleji. Proto většinou opravdu používám 6x namaxovaný Gyarados, který případnou neefektivitu nahradí vysokým attackem a dobrou výdrží. Nemusím v podstatě oživovat. Navíc to mám i v rámci Gyaradosů volitelné. 2x Hydropumpa, 2x Crunch, 2x Outrage.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook