Error při raidu

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Mr.Jelito a poslední změna proběhla před 6 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #4026
      Čumajdan
      Host

      Ahoj,
      Dnes jsem zkoušel raid. Je tam nějaké omezení levlem podle síly pokémona? Tento měl 4 lebky. Já sem level 33. Udělal sem 5 nebo 6 pokusí se do souboje zapojit a všechny skončili errorem jako bych měl ban na souboje. Přitom jsem byl pořád v dosahu gymu a zkoušel jsem to asi 15 minut.

    • #4027
      Akeno
      Host

      Mě se stalo přesně to samé. Asi minutu jsem čekal jestli se někdo připojí, nikdo se nepřipojil a tak souboj začal a hned mi to začalo házet network error. Bojovat se vůbec nedalo. Zkoušel jsem alespoň protočit gym a i to mi hodilo error. Takže jsem zenchuceně odešel. Zbytečně vyhozený raid pass (alespoň že byl zadarmo).
      Nevím čím to bylo, jestli tím že jsem bojoval sám a nebo tím že to nemají ještě vychytané, protože jak vidím nejsem sám komu se to stalo.

      • #4030
        Čumajdan
        Host

        Já sem sám souboj nikdy ani nezačínal. Vždy nás bylo aspoň 8.

        • #4031
          Akeno
          Host

          Aha, takže to asi nebude tím že jsem byl sám. No nic, zítra to zkusím zase na jiném gymu.

    • #4033
      Mr.jelito
      Host

      Ja to same. Musime vydrzet az to vyladi😉

    • #4165
      Bauch
      Host

      U nás na vesnici máme dva gymi, jeden vypisuje Network Error a druhý funguje zcela normálně O.o snad to brzo opraví

    • #4166
      Zveba
      Host

      Má někdo zkušenosti jak se dostat do skupiny a nebo jak ji založit před utokem na bosse?????
      co přesně odkliknout poté co použiju raid pass a vidím zobrazené další hráče ????????

    • #4188
      Mr.Jelito
      Host

      Tak buď už to Niantic opravil a nebo skutečně pomohlo to automatické nastavení datumu a času.

      Raidy mi už jdou.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook