Eggstravaganza

  • Toto téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel drago a poslední změna proběhla před 6 roky a 7 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #2217
      drago
      Správce

      Podle oficiálních stránek Eggstravaganza začne dnes 13. dubna 2017 v 22:00 a skončí ve středu 20. dubna 2017 v 22:00.

      Niantic nevyložil všechny karty. Prosím pište jakékoliv anomálie sem anebo do komentářů pod článkem. Díky

      Eggstravaganza (2017)

    • #2184
      kub
      Host

      A je to tu!

      • #2185
        Pokeking
        Host

        Co je tu?

      • #2186
        Pokeking
        Host

        Ničeho jsem si nevšiml

      • #2189
        kub
        Host

        Píšou, že ve třináct hodin. Ale to je asi zas nějaký jiný čas, co? Z toho jsem vždycky úplně zblblej.

      • #2195
        Pišta H.
        Host

        Začíná to ve 13 hodin pacifického času, tedy ve 22 hodin našeho letního času.

      • #2196
        kub
        Host

        Aha, díky.

      • #2200
        kub
        Host

        Ha, teď koukám, že se event diskutuje v jiném tématu, takže prosím draga o smazání a omlouvám se za zbytečné založení. Jakmile jsem se dočetl o eventu na stránkách Niantic, koukl jsem zde do téma o událostech, nic zde nebylo, tedy jsem vložil 😀 Nenapadlo mne se pro jistotu podívat do jiných témat.

      • #2201
        kub
        Host

        Vlastně v jiném „fóru“, že se to diskutuje. Omlouvám se, tyhle netové termíny moc neznám, jsem velmi stár.

      • #2190
        Radek
        Host

        to je pacifického času.. 😀 spustzí se to v 20:00 našeho času, každopádně dost zklamání..

        http://pokemongolive.com/en/post/eggstravaganza2017

      • #2216
        drago
        Správce

        Omlouvám se za promazání příspěvků. Když sem dáte odkaz, tak spadne příspěvek do schránky na spam. Tohle je zde z důvodu ochrany před roboty.

    • #2235
      Jaroušek
      Host

      Dnes ve 2km vajíčku Lapras.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Fórum ‚Aktualizace, novinky a události‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook