Eggs 10 km

  • Toto téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Mr.Jelito a poslední změna proběhla před 6 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #2793
      WallZmar
      Host

      Ahoj všem, chtěl jsem se zeptat, zdá se mi že během Grass eventu nějak nepadají 10 km vejce, za posledních 35 vajec ani jedno fialové… Jak jste na tom ostatní? Diky

    • #2794
      RajauCz
      Host

      Taky ani jedno

    • #2797
      peter sadecky
      Host

      ja som zbieral 10 km vajcia od velkej noci, deviate padlo počas eventu hned prvý den som všetky vyhodil a od vteda sa mi podarilo nazbierať dalších 6 takže u mna tiež padajú omnoho viacej ako inokedy

    • #2799
      WallZmar
      Host

      Mohli byste ještě prosím napsat jaký máte level? Jestli tím Niantic nechce kompenzovat třeba to, že víc padají hráčům kteří začali později… Já mám level 34… Díky

    • #2800
      Pokeking
      Host

      Já mám 33

    • #2806
      peter sadecky
      Host

      ja mam lvl 36, a skor mam pocit že teraz to sype viacej ako ked som mal nízke lvl, ale može to byť všetko iba pocit a nahoda 😀

    • #2813
      Khaleesi
      Host

      Lvl 31 a fialové mi padne výjimečně. Měla jsem za celou dobu 5 :/

    • #2818
      Chmeld4
      Host

      Dvě během grass eventu.

    • #2819
      Gripen
      Host

      Běhen grass eventu žádné….

    • #2820
      Gripen
      Host

      Běhen grass eventu žádné, lvl 36 ….

    • #2821
      M. Husak
      Host

      Behem grass eventu take 10km zadne. A jedu fest ne 3 inkubatory porad. Levl 33.

    • #2822
      peter sadecky
      Host

      mne práve vypdlo siedme fialove, ale isiel som stále na plno, teda všetyk 5km boli okamžite v inkubatore, dvojky iba do oranžového, kolko som ich však vychodil neviem,každopádne počas eventu odchodených cca 100 km

    • #2842
      Ivan P
      Host

      mne počas eventu padli asi 3 10km lvl 31

    • #2875
      peter sadecky
      Host

      ja už mám teda od začiatku eventu ktorý už medzi tým aj skončil 8x 10 km, a to som dnes už vychodil 2x5km a 2x2km a ešte jedno 2km bude za chvílu tak dúfam že už to potom konečne bude deviata desiatka 😀

    • #3637
      Mr.Jelito
      Host

      Tak já dnes z 9*10 Km vajec jsem dostal:
      1* Dratiny
      2* Larvitar
      2* Mareep
      2* Gligar
      1* Mantine
      1* Sudowoodo

    • #2877
      gwahir
      Host

      Potvrzuji, 3 x 10km a 3 x Gligomrchopotvoroprevít.
      Vysvětlí mi někdo proč je v 10 km? Je to plevel a ještě se celkem bězně vyskytuje. Daleko častěji než některé 2 km potvůrky.
      Opravdu, ale opravdu ho nemám rád!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Aktualizace, novinky a události‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook