Eevee evoluce

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Pokémoni Eevee evoluce

Zvolené téma obsahuje celkem 21 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Hero a poslední změna proběhla před 3 týdnů, 2 dny.

• Autor

sevanan

Ahoj, mám dotaz ohledně evoluce na Espeona, nevím jestli je to možné nebo není, ale pokud bych postupně nachodil s každým Eevee 10km mohu je pak všechny postupně během community day evolvovat na Espeony, kteří třeba dostanou speciální útok?
    příklad:
    Eevee č.1 nachodí 10km, pak ho vyměním za Eevee č.2 a opět nachodím 10km a tak dále až například po Eevee č.9.
    Mohu pak jako buddyho během community day nastavit opět Eevee č.1 a hned evolvovat na Espeona, pak dát buddyho Eevee č.2 a ihned evolvovat na Espeona a tak dále až budu mít během pár minut všech 9 Espeonů?

• #11336 Odpověď

Hero

Ne po odchození 10 km musíš evolvovat jako buddyho jakmile ho z buddy odstraníš a potom teprve evolvuješ tak z toho bude náhodně vapík flareon nebo jolteon

• #11379 Odpověď

sevanan

to je mi jasný že ho musím mít v době evolvování jako buddyho, ale jde mi o to, že mu těch 10 nachozených km zůstane i když bych mezitím chodil jiného Eeveeho a pak jsem je všechny protočil jako buddyho a evolvoval. To je teoreticky možný ne? Buddy system si totiž pamatuje kolik jsem s každým konkrétním pokemonem nachodil ne?

• #11409 Odpověď

Mysakusak

To se snad da vyzkouset ? Chodit, odlozit a na evolv znova povolat jako budyho ….

• #11410 Odpověď

Mildavil19

Už to někdo odzkoušel nebo si to mám zjistit sám ?

• #11411 Odpověď

Mildavil19

Už to někdo odzkoušel nebo si to mám zjistit sám ?

• #11416 Odpověď

Petrusska1

A co mám asi za buddyho… 🙂

• #11425 Odpověď

Petrusska1

Ověřeno, funguje to. Odchozený, vyndaný, po chvíli s jiným buddym a schválně restartu hry i mobilu zas tam daný. Espeon.
    Ovšem pokud budou platit stávající zvyklosti, zapomeňte na Umbreona s novým útokem. Ale u něj půjde hlavně o ty barevný kolečka… 😉

• #11427 Odpověď

sevanan

Perfektní, díky za otestování, nechtěl jsem zbytečně dělat evolve před CD u mého 100% Eeveeho, mám s ním nachozeno 12km, s dalším 10,5 a s nynějším 2km. tak už se těším na Espeon army se specialním útokem během CD.

• #11428 Odpověď

sevanan

Umbreona si bude muset člověk chytit wild, jinak se ho asi nedočká.

• #11429 Odpověď

Petrusska1

Umbreon se dá přece vypěstovat stejně jako Espeon, jen se pak musí evolvovat v noci. Takže normální ano, s novým útokem ne. A pochybuju, že by v době CD ve wildu něco takovýho hopkalo…
    Leda že by se čarovalo s časem v mobilu, ale to by asi nefungovalo… :-/

• #11436 Odpověď

sevanan

jasně že jde řídit evolve Umbreona, ale jak píšeš bohužel bez specialniho utoku behem CD…
    Nicméně bych se nechal překvapit, myslím si totiž, že se budou behem CD objevovat volně všechny formy včetně Umbreona a dokonce se spekuluje jestli behem CD nebude evolve pouze na zakladě náhody do všech pěti forem (tedy včetně Espeona a Umbreona)

• #16178 Odpověď

Štěpán

Zdravím. U tohohle úkolu jsem se hrozně zastavil. Eevee jsem nachodil 10 km na Candy a evolvoval jsem ji na Espeona, ale vznikl z toho Umbreon. Jak mám teď evolvovat Eevee abych dostal Espeona a splnil úkol?

• #16181 Odpověď

Mysakusak

A kdy jsi ho evolvoval ? Kdyz byla ve hre noc = Umbreon ?

• #16187 Odpověď

Štěpán

Evolvoval jsem ho normálně ve dne. V předchozí zprávě jsem se spletl. Já evolvoval ve dne, ale byl z toho Vaporeon. Zkoušel jsem to ještě jinou Eevee, ale z toho byl Flareon. Vůbec nevím jak mám udělat a co proto udělat aby mi z toho padl Espeon.

• #16188 Odpověď

Štěpán

Evolvoval jsem ho normálně ve dne. V předchozí zprávě jsem se spletl. Já evolvoval ve dne, ale byl z toho Vaporeon. Zkoušel jsem to ještě jinou Eevee, ale z toho byl Flareon. Vůbec nevím jak mám udělat a co proto udělat aby mi z toho padl Espeon.

• #16189 Odpověď

Mysakusak

A mnel jsi ho stale jako buddyho (v okamziku evolvu) ?

• #16196 Odpověď

lelenka

Ano to je podstatné -vychodit s jednou Eevee ty dvě candy a pořád si ji nechat(neoddělávat a prostě na ni nešahat 🙂 a pak ji ve dne evolvovat na Espeona(nemusí se přepisovat jméno) – nebo v noci na Umbreona.Dělala jsem to tak já asi s dvěma Eeveema, i moji synové a vše bylo bez problémů. Je to jednoduché. Jsem zvědavá jak se budou vyvíjet ty další evoluce Eevee. Pěkné dny:) 🙂 🙂

• #16200 Odpověď

Štěpán

Co byste mi poradili teď? Eevee Candy úkol splněn mám, ale toho Espeona mi evolvovat nejde. Nevím si s tím rady..

• #16201 Odpověď

bejbisek123

Ahoj, taky jsem se trapil s evolve Eevee na Espeon, nakonec zabrala az kombinace obou znamych figlu – tedy zaroven prejmenovat Eevee na Sakura, plus vychodit s nim dve Candy a pak evolvnout stale jako aktivniho buddyho – toto je jistota, zadarilo se mi nedavno 4x za sebou.
    Drzim palce.

• #16212 Odpověď

Mysakusak

To prejmenovavani ma vliv jen 1x. Pak uz je to naprsto zbytecne a je jen treba vychodi 2 candy, nechat jako buddy, vyvinout pres den. A bude Espeon (provedeno asi 5x).

• #16221 Odpověď

Hero

Ještě dobrý poznamenat že se na něj musí proklikat přes buddyho kámoš si ho našel v seznamu pokéšů evolvoval a měl Vapíka takhle to udělal 2x a až pak se zeptal co s tím 😀

Odpovědět: Eevee evoluce
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook