Dratini alebo Dragonair?

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Dratini alebo Dragonair?

  • Toto téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel CertTom a poslední změna proběhla před 6 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #1977
      Ivan P
      Host

      Prosim o radu neviem ktoreho pokemona mam radsej evolvnut mam Dratini 645cp IV76%, Dratini 482cp IV91% alebo Dragonair s cp 776 a IV96% Dragonita este nemam ziadneho a candy celkovo mam len 138 a to som dost nachodil z vajca je len ten 91% preto je to pre mna dost vzacny pokemon

    • #1978
      M. Husak
      Host

      No asi dragonair a pak do nej cpat stardust a candy. Ale pockej az se vyjadri nekdo povolanejsi … Ja pokemony hodnotim podle nazoru poradcu = wanderful, exceed stats.

    • #1981
      CertTom
      Host

      Asi nemáš co řešit. Jdi do toho s IV 96%. Na první pohled (CP 645 a IV 76%) bude spíš Dragonair než Dratini). Ale je to fuk. Evolvuj toho nejsilnějšího a pak ho můžeš důstojně dát do kterékoli tělocvičny (kam se dostaneš).

    • #2011
      G259
      Host

      Resil jsem stejny problem, nakonec jsem evolvoval Dratini s nejvyssim cp, take kolem 650 i kdyz byl 60% protoze z nej byl Dragonair kolem 2800 cp a usetril jsem cca 100 candy, skoncil na 3056 cp a doslo candy, aktualne hlida na Jestedu. A to mam nekolik Dratini nad 90%, ale s nizsim cp.

    • #2015
      G259
      Host

      Jo sorry myslel jsem Dragonaira. Byl to uz 3 Dragonair a chtel jsem aby byl nad 3000cp a mel jsem malo candy.
      Myslim ze je lepsi mit vic pokesu nad 3000, nez 1 supermonstrum, na udrzeni v gymu je jedno jestli mas 3050 nebo 3400, zatim zadny muj nad 3000 nebyl vyhozen pri podsekavani gymu.

    • #2016
      G259
      Host

      Podruhy spatne, jasne ze Dragonita.

    • #2017
      G259
      Host

      Podruhy spatne, jasne ze Dragonita.

    • #2037
      G259
      Host

      Ja jsem spis stavitel, taky si obcas shodim nejaky gym, ale nemam cas na oboje, a na trenovani mi bohate staci evolvy evee.

    • #2057
      G259
      Host

      To se mas, ja mam obsazenych 16 gymu v okoli bydliste a nic moc se nedeje, jednou za 14 dni nejakej spadne. Uz si ze zoufalstvi chodim bojovat do vlastniho 10 gymu, abych nemusel vyhazovat lecidla a stejne je vyhazuju.

    • #2076
      G259
      Host

      Bydlim v male obci na kraji Prahy, je tu 5 gymu, 4 nejsou dostupne autem a ten 1 co je dostupny autem drzel od 26.12. do 26. 3. Behem par hodin byl zase 10 a od te doby drzi. Mame tu i jednoho rekordmana co drzi uz od podzimu a jsou tam nizky pokesi, ale ted na jare, ho uz zacali podsekavat. Asi uz to hraje malo lidi.

    • #2082
      CertTom
      Host

      Na téma obměny hráčů v gymech by se z dat Nianticu dala určitě napsat hodně zajímavá diplomka. Těch vlivů na to, kdo jak hraje je nespočet. Skutečnost, že se stabilizovalo obsazení gymů je určitě částečně způsobena úbytkem hráčů, ale je to i výsledek taktiky trenérů, dosažitelnosti míst, bydliště atd.

      Podívejme se třeba jen na Prahu. Na jejím území se nachází přes 600 gymů (mapováno je jich 624, ale chybí některé okrajové čtvrti). Obsazení se mění skoro každou minutu. Zhruba polovina gymů je na nejvyšším levelu a průměr zbytku je zhruba 5. lvl. Když vyjdeme z toho, že asi stále ještě platí, že v gymech jsou jen aktivní hráči (ti neaktivní přece jen z gymů po čase vypadnou), pak lze zhruba odhadnout nejnižší počet aktivních hráčů:

      Počet AHmin = ( 624 / 2 * 10 + 624 / 2 * 5 ) / 4 = 1 170

      Vycházím z toho, že průměrný počet celodenně držených gym odhaduji na 4. Možná jsou dravci s počtem vysoce převyšujícím 20, ale ostatní jsou rádi za ty tři gymy, které si odpoledne vyberou. Podotýkám, že jde o minimální odhad.

      Závěr: Jen v Praze hraje hru stále mnoho stovek, ale spíše několik tisíc hráčů. Přesná čísla ale zná jen Niantic.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook