Deník nováčka

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Deníky trenérů Deník nováčka

  • Toto téma obsahuje celkem 20 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zaneta a poslední změna proběhla před 5 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #5912
      Vlasa92
      Host

      Zdravim trenéři a pařmeni, po dlouhè době čtení článků a sledování videií jsem vyzkoušel PGO na manželčině tabletu, to mě po krátké době dokopalo koupit nový telefon, jelikož starý měl android pouze 4.3 který k hraní nestačí.

      Nainstaloval jsem s velkým nadšením hru na nový tel. měl jsem vymyšlenou strategii do startu : Vytvořit avatar, chytnout bulbasaura, zakoupit první Lucky egg a počkat až bude čas ho efektivně využít, to nastalo po dni nervozity , včera jsem se tedy vydal na procházku s telefonem po našem maloměstě jelikož žena žehlila, bohužel jsem nafasoval našeho psa ať ho s tou kravinou rovnou vyvenčim, to že jsem s nim byl tři hodiny v lese nestačilo…. Nastartoval jsem darovaný incense a k němu i Lucky egg…. každou chvilku nový zápis do pokedexu, s tím i hezká dávka xp…. bohužel když už byl v nearby další zatim neviděný kousek pes začal únavou stávkovat tak kolikrát pokemon utekl…. Ale i tak během té půl hodky necelý 10 lvl …. K tomu jsem do dvou gymu narval nejslabsi kousky co jsem mel a kupodivu cp 10 bulba vydrzel do dnesniho rana , a cp 12 kapr je na radnici do ted ….
      Dnes jsem po té co jsem dostal v práci nečekaně volné odpoledne krásně pochytal (pracuji v Plzni) Ale to už rozepíšu kdyžtak zítra….
      Zatim se mějte. Pic

    • #5913
      RajauCz
      Host

      Takhle nějak jsem to zažíval před rokem 🙂

    • #5917
      Vlasa92
      Host

      Zítra ráno podam příspěvek o dnešku… Už nebyl v buse čas psát, nějak ty dojmy ze sebe musim dostat manželku to nezajímá 😁

    • #5922
      Vlasa92
      Host

      Den 2.
      Uz jsem se nemohl dočkat až ráno proběhnu naše maloměsto, vyberu pár stopů a něco zajímavého chytl, na hře byla ještě noc, tak jsem doufal…. Nakonec klasický Rožmitálský trash (spinarak, pidgey, ratata, goldeen, ledyba, hothot a sentret) … Nakonec jsem uz musel na bus tak jsem cestou koukal jak jsou na tom vesnice a některá města, občas jsem si říkal chudák kdo to tady hraje ….
      Nicméně ranní procházka po Plzni už pak byla příjemnější, nějaký zápis do dexu a vyjevení z těch nabušených gymů. Po ránu mi dal zabrat nejvíc Sneasel , první pokus asi 10 ballu a stale malina , stejně ten hajzlik utekl …. Nakonec jsem ho před prací našel znovu a konečně udolal…
      Nakonec jsme toho neměli tolik a byl jsem před čtvrtou vypuštěn ať si užiju volné odpoledne, a to se taky stalo…
      Vyjdu z práce , zapnu hru sednu si ke třem stopum že si zapalim a promyslim kam se asi tak vydam, naproti přes řeku jsem viděl dva Onyxe, ty jsem musel mít , kousek od nich Jynx rozhold jsem se ze k tomu zapnu jeste lucky egg, a incesne, preci jen toho bude hodně co chytat a bude spousta novinek tak ať se xp hrnou…. Onyxové ani Jynx problémy nedělali , v tom spatřím v nedalekém parku Rhyhorna, běžím tam… Tracker mi hlásí že utekl, nicméně tam dojdu, mohlo by tam něco být. To se vyplatilo, jelikož se ukázal znovu a hned dvakrát. Pak jsem pokračoval ve stopování, teď byl na řadě Scyter, u něho jsem potkal rodinku a všichni po něm také šli, ale to už jsem pospíchal za dalším registrem něčeho co jsem nepoznal, nakonec se z toho vyklubala druhá fáze goldeen… Do toho jsem sbiral samozřejmě vše co jsem potkal, cestou jsem nezapomínal ani na pitný režim a stavoval se průběžně ve svých oblíbených hospůdkách na ,,jedno,, rychlé u kterého jsem promýšlel nad další trasou… Takhle jsem si krásné dvě hodiny zachytal… Na CAN jsem dorazil s předstihem a nalezl tam taky pár nových kousků, naproti u Škodovky to hlasilo Tentacoola tak jsem pro něj došel, vedle něho v gymu unavený dragonite cp asi 950 , na toho nakonec stačila má super nová jynx 940 😁 … Dal jsem do něj ze srandy Murkrowa pac jsem myslel že nevydrží dlouho (kupodivu vydržel do ráno a donesl full odmênu ) … Při čekání na CANu jsem nahodil Lure a čekal co se bude dít, žádná hitparada to ale nebyla a tak jsem u toho posílal přebytečné kusy do salámu… Cestou jsem se na jedné křižovatce kdy bus stál nasral do jednoho gymu, ale ten už držel asi jen hodinku a pul … Po výjezdu z Plzně jsem vyskoušel ,, zrychlenou incense,, a ta opravdu fungovala na jedničku, jen ne moc zajímavého, ale mě šlo hlavně o xp, abych byl co nejdříve alespoň na lvl 20. (Dnes ráno up na 17) . Při posledním venčení psa jsem zkusil svůj první raid na radnici kde doteď drží kapr a má u sebe pár kamarádů 😁 … Raidovej kapr se dal v klidu s mou super mega ultra drsnou Jynx (940) 😁 … Ale měl jsem z něj radost jak někdo z první Legendary 😁 . Pak jsem sundal jeden gym kousek od baráku a dal jim tam rhyhorna, at se pokochají tou parádou města 😁 ….
      Den 3.
      Ráno prvním catchem up na 17, pak mi zdrhl squirtle po prvnim micku nekam do pryč …. Nakrmil jsem kapra a jeho kamarády na radnici , rhyhorna a scytera cestou a nasedl do busu, tady píšu tuhle zpověď a koukam že už budu brzy v Plzni 😁 Tak uvidíme co přinese cesta do práce, lepší onyx by potěšil ….
      Držím palce ať se vám daří legendary, já jsem zatim spokojenej takhle 😁
      PS: Jsem zvědav jestli tuhle hovadinu bude někdo číst .
      Lovu zdar 😁

      • #5933
        Mysakusak
        Host

        V dnesni dobe mne slovni spojeni „Nabuseny gym“ nuti k usmevu. V dobach kdy v gymu bylo 10 3000+ potvor a z toho 3 Blissey a 2 Snorlaxove a zbytek mix Tyranitar/Dragonit se snad dalo muvit o „Nabusenych gymech“ …

        • #5936
          Vlasa92
          Host

          Tak jasný, já to myslel tak že pro mě když jsem měl max 2x 800 cp tak ctyri 1,8+ nedam, spis to beru s nadhledem a castecnou ironii

    • #5925
      Vlasa92
      Host

      Tak rozhodně to teď je o hodně zjednodušený, jako v každé hře se postupně zjednodušuje i díky všem možným informacím které člověk sežene.
      Nicméně js se těšil až budu mít dostatek pidgey weedle apod. a udělám svuj prvni Luck evolve, ale zatim je to bída, největší trash mi příjde Murckrow , hezke na sbirani stardust, ale ten parchant pořád zdrhá a člověk na něj vyplejtva skoro všechny bally, tak už je zatim chytam minimálně.

    • #5928
      Vlasa92
      Host

      Naprosto chápu 😁

    • #5931
      sevanan
      Host

      Zase bych ho nezatracoval, aspoň je to snadný způsob na Dark Gold medal … o Ampharosovi mi ani nemluvte zrovna se ho sanažím vychodit

    • #5938
      Slimmik1
      Host

      Dneska jsem v Plzni byl a na Onyxe jyem nenarazil, skoda.

    • #5977
      Vlasa92
      Host

      Zdravim
      Tak den 3. a 4. nebyli moc o hraní nebyl čas, ale alespoň cestou někam jsem se snažil něco chytit, v úterý ráno se mi povedla celkem slušná Jynx a i jsem odchytl dalšího onyxe, pár zápisů do dexu se také povedlo a ze dvou 2km vajec se povedl Pichu, z prvního 10km vylezl Skymory který potěšil k němu jsem dostal rovnou 27 candy myslim…. Jinak se nic zvlastniho nestalo, hraci u nás na maloměstě jsou asi i poslední týden prázdnin někde v prdu, jelikož majestátní kapr je stále na radnici a i dva gymy kolem baráku kde se vystavují Scyter a Rhyhorn jsou nedotčené, jen jim naskakují victory co tak koukam, ale pochybuju že je nekdo jen otukava základním pokemonem 😁 jelikož jsou tu hráči na lvl 30+ … Ale co alespon naskakuje cas na gymech a i lepší odměny za protočení.
      Dnes po ránu hned za barákem jsem odchytl dalšího rhyhorna což bylo celkem milé překvapení….
      Za chvilku se chystam do blízké Pŕíbrami kde budu mít tak hodinku čas, tak se těším co mě tam čeká. Každou chvilku očekávám lvl 19. Jediný problém je fakt že už jsem vychodil všechny inkubatory a do lvl 20. se budu muset spokojit jen s nekonecnym, což se mi nelíbí 😁 Asi mě to ukecá k nákupu coinů.
      Lovu a bojům zdar.

    • #6718
      Vlasa92
      Host

      Zdravim všechny, tak dnes jsem se konečně dostal k 400 candy u kapra, 158 vychozenych km, 53 seen a 51 chycenych nevim kolik s ananasem, jeste to vychazi na posledni den eventu tak za gyaradose bude 3000 xp pac k tomu nahodim i lucky egg a hromadny evolve.
      Jinak vcera jsem upnul na lvl 26 , uz to jde pomaleji a prvotni nadseni celkem opadlo, ale stale me to bavi, ted jsem pri eventu chodil jak pominutej vajicka v super incibatorech, bohuzel moc dlouho se incubatory u me neohrali tak me to donutilo koupit nejake coiny, jelikoz jsou vazne peckovy…. Jinak mam prebytek lure modulu, tak jsem zvedav kdy je vyuziju, zatim se nikde moc nezdrzuju abych luroval…. Uvrtal jsem do hry i manželku, tak doufam ze ji to chytne at nechodim jak magor vsude sam 😁
      Lovu zdar

    • #6724
      petr
      Host

      to je dobry.. pis dal!!

    • #8060
      Zaneta
      Host

      Ty mně bavíš, jen piš dál 😉

    • #5924
      Russulagrisea
      Host

      V jedné věci to má výrazně lehčí. Existují rare candy a zaplnit pokédex je o něco snazší. Když si vzpomenu kolik km bylo potřeba na vychození třeba Ampharose…uf..

    • #5935
      Vlasa92
      Host

      Díky díky, taky už jsem si pro toho onyxe rano dobehl, jinak rano na mikulaskym 2x jynx a pak u angela další.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Deníky trenérů‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook