Coins za gymy

Domů Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Coins za gymy

Zvolené téma neobsahuje zatím 1žádnou odpověď. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Sojka a poslední změna proběhla před 4 měsíců, 1 týden.

• Autor

Kahan

Ahoj. Nevím co dělám špatně ale někdy třeba mám pokolení na v 5 týmech skoro 24 h. A dostanu jen 50 coinu
    To tak blbne ? Nebo mě ušlo nějaké pravidlo. Za některé týmy po desítkách hodin nedostanu nic

• #8355 Odpověď

Kahan

Kahan

Ahoj. Nevím co dělám špatně ale někdy třeba mám pokemony v 5 gymech skoro 24 h. A dostanu jen 50 coinu
    To tak blbne ? Nebo mě ušlo nějaké pravidlo. Za některé gymy po desítkách hodin nedostanu nic

• #8356 Odpověď

Mysakusak

Co delas spatne ? Nesledujes zmeny pravidel. Strop 50 coinu za den plati uz par mesicu. A pokud ho precerpas, pokemoni z gymu ten den uz nic nenosi …

• #8357 Odpověď

Kahan

Díky. Takže se nevyplatí za jeden den pověsit 5 pokemonu do 5 týmu chápu to dobře?

• #8358 Odpověď

Kahan

Do 5 gymu

• #8359 Odpověď

Mysakusak

Na to neni jasna odpoved. Pokud ti je z 5-ti gymu vykopnou po 30 minutach, tak nedas ani ten limit 50 coinu. Pak ma smysl obsazovat vic gymu …

• #10609 Odpověď

De

Zdravím, měla bych dotaz, hru jsem po roce začala opět hrát a nějak jsem se ztratila. Mám jednoho pokémona v gymu již 3dny 16h 49m a nedostala jsem žádné coins, to se za to již nedostává ? Předem děkuji za případnou odpověď. 🙂

• #10610 Odpověď

Mysakusak

Dostanes coiny az ho nekdo z gymu vykopne, max 50 za den celkem. Doby kdy bylo 100 coinu za 10 pokesu co jen nekde sedeli jsou neneavratne pryc. A na stardust take zapomen.

• #10611 Odpověď

De

Aha, tak to je na ho*no, tady mě jen tak někdo z něho nevykopne :/ jinak děkuji za info.

• #10630 Odpověď

Brigimike

Ahoj. Ani kdybych si pokemona v Gymu vyměnila, tak za něj nic nedostanu?

• #10633 Odpověď

Sojka

Ahoj,pokemoni nejdou vyměňovat v gymu,ani si ho nemůžeš přivolat zpátky.Jedině si udělat účet s jinou barvou a sama se vykopnout.Ale je to v podstatě podvod.

Odpovědět: Coins za gymy
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook